שתף קטע נבחר

נתן אשל הכחיש שהטריד את ר', ייחקר גם מחר

ראש הסגל של נתניהו נחקר 9 שעות בנציבות שירות המדינה והכחיש שחיטט בסלולרי של עובדת הלשכה ר'. הוא עומת עם העדויות שמסרו בכירי הלשכה. לדברי גורם המעורה בחקירה, אשל "לא סיפק את כל התשובות", ולכן חקירתו תימשך

ראש הסגל "לא סיפק את כל התשובות", חקירתו תימשך: ראש לשכת ראש הממשלה, נתן אשל, ימשיך מחר (יום ד') את חקירתו באזהרה בנציבות שירות המדינה. כך נודע ל-ynet. אשל, שנחקר היום במשך כתשע שעות באגף החקירות של הנציבות, הכחיש את הטענות נגדו, לפיהן הטריד את ר', עובדת משרד ראש הממשלה. אשל ענה לשאלות החוקרים, והלילה הוא ייפגש עם פרקליטו, עו"ד יעקב וינרוט.

 

ההטרדה בלשכה - כותרות אחרונות ב-ynet:

 

עוד בחדשות ynet:

 

גורם בכיר המעורה בחקירה אמר כי אשל לא סיפק את כל התשובות ולכן חקירתו תימשך גם מחר. במהלך החקירה עומת אשל עם עדויות שונות של אנשי הלשכה, בהן עדויות של שלושת בכירי הלשכה שפנו ליועץ המשפטי לממשלה - מזכיר הממשלה צבי האוזר, המזכיר הצבאי יוחנן לוקר וראש מערך ההסברה יועז הנדל.

 

מערכת יחסים אבהית

לפי הגורם, אשל לא התייחס לשלושת המתלוננים ולא התייחס בדבריו לטענות על תיאוריית הקונספירציה בדבר מאבקים בצמרת הלשכה. הוא הכחיש שהטריד את ר', וציין כי הייתה ביניהם מערכת יחסים אבהית. ראש הלשכה הודה שקרא תכתובות דואר אלקטרוני של ר' בלשכה, אך ציין כי אין בכך דבר חריג והמניע לכך לא היה אישי. הוא הכחיש לגמרי שחיטט במסרונים במכשיר הטלפון הנייד של ר'.

 

לאחר סיום חקירתו מחר, יעודכן היועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין בפרטיה. היועץ יחליט אם החקירה תימשך, ואם ניתן לבסס תובענה משמעתית נגד אשל, גם ללא עדותה של ר', שמסרבת להעיד. וינשטיין עשוי להחליט כי יש לחייב את ר' למסור עדות, למרות התנגדותה.

 

"יהיה בסדר", אמר ראש הסגל עם כניסתו הבוקר לחקירה. בחקירתו הראשונה טרם עלו באופן מפורש הטענות שלפיהן הטריד מינית את ר', אך הנושא צפוי לעלות בחקירה מחר.

 

אשל, איש אמונם של ראש הממשלה ורעייתו, האריך שלשום בעשרה ימים נוספים את חופשתו. גורמים המעורים בחקירה העריכו כי הוא לא יוכל לשוב לתפקידו בלשכה החשובה ביותר במדינה בשל הפרשה שהתפוצצה בעקבות עדויותיהם של בכירי הלשכה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נתן אשל. מערכת יחסים אבהית
צילום: גיל יוחנן
מומלצים