שתף קטע נבחר

ת"א: מגדל משרדים יוקם בשטח אולמי רסיטל

האחים חג'ג' יחתמו על הסכם אופציה לרכישת הקרקע לפי שווי של 91 מיליון שקל. המגדל יהיהבגובה 20 קומות וישתרע על כ-25 אלף מ"ר. שטחי המשרדים ימכרו החל ב-9,500 שקל למ"ר

האחים צחי ועידו חג'ג' יקימו מגדל משרדים בן 20 קומות על הקרקע עליה ממוקמים היום אולמי רסיטל שעלו באש לאחרונה, ברחוב מנחם בגין הסמוך לנתיבי איילון בתל אביב. האחים חתמו על הסכם אופציה לרכישת הקרקע באמצעות חברת "רג'נסי" הציבורית ולתקופה של 4 חודשים.

 

 

ההסכם בין משפחת חג'ג' לבעלי רסיטל, שולי אברהם, משקף לקרקע שווי של 91 מיליון שקל. על פי ההסכם, אברהם התחייב לבנות לשימושו העצמי ובמסגרת הקבוצה, חמש קומות בבניין, ובהתאם תשלם קבוצת חג'ג' רק 75% ממחיר הקרקע, כלומר כ-65.3 מיליון שקל.

 

המגדל ישווק לקבוצת רכישה במחירים שיתחילו ב-9,500 שקל למ"ר. הוא יכולל כ-25 אלף מ"ר ברוטו של משרדים, בתוספת ל-16 אלף מ"ר מרתפים, כשקומת הקרקע תכלול גם שטחים למסחר.

 

את המגדל תכנן האדריכל יסקי מור סיון ומעצב הפנים של המגדל יהיה בוקי צוקר. בנייתו של המגדל תחל מייד עם מימוש האופציה על הקרקע. המגדל החדש שוכן בצמוד לפרויקט המגורים המשותף לקבוצת חג'ג' וענבל אור - "מגדלי הצעירים". בימים אלו מנהלת החברה משא ומתן עם חברות הבנייה "אורתם סהר" ו"בסט", כקבלני הביצוע של הפרויקט.

 

מקבוצת חג'ג' נמסר: "המטרה שלנו היא שכל שוכרי המשרדים בעלות של החל מ-60-50 שקל למ"ר יוכלו לרכוש לעצמם משרד במגדל, ולשלם את אותו הסכום לבנק בהסדר ההלוואה, ובעצם לשלם עצמם". 

 

את קבוצת חג'ג' ייצגו בעסקה עורכי הדין ארז תן עמי וגלעד אוחיון, ואת רסיטל עורך הדין יהושע דיאמנט.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צחי ועידו חג'ג'
צילום: עמית שעל
אולמי רסיטל בשריפה האחרונה
צילום: ירון ברנר
מומלצים