שתף קטע נבחר

חשד: תושב נתניה חפר קבר לאשתו

בעל בן 45 נעצר כאשר רכש אקדח ומשתיק קול משוטר סמוי, וסיפר שהוא מתכוון לרצוח את אשתו בעקבות סכסוך

בעל מנתניה חשוד שכבר הכין כמעט הכול למזימה לרצוח את אשתו: הוא התכוון לרכוש אקדח, ואף חפר לטענתו קבר לכבודה, אך ברגע האחרון נעצר על-ידי המשטרה, לאחר שהתברר לו שקנה את האקדח משוטר סמוי של מג"ב.

 

עוד בחדשות ynet:

 

מידע מודיעיני שהגיע למשטרה העלה שתושב העיר, בן 45, מעוניין לרכוש אקדח עם משתיק קול. ביחידת "צבר" של משמר הגבול בדקו את זהותו של האיש והחליטו לעשות לו תרגיל כדי לבדוק עד כמה הוא רציני בכוונותיו.

 

הוא הוזמן לתחנת המשטרה בתירוץ שולי, וכאשר המתין במסדרון התיישב לידו שוטר בבגדים אזרחיים ופתח עמו בשיחה. כאשר הבעל שאל את השוטר הסמוי לפשר מעשיו, הוא השיב: "עצרו אותי על סחר בנשק".

 

הבעל, שלא ידע כי השיחה ביניהם מוקלטת, לא חשד בדבר וסיפר לשוטר הסמוי כי הוא מסוכסך עם אשתו, ומתכוון לרצוח אותה, אך הוא צריך אקדח עם משתיק קול, ומוכן לשלם על כך. השוטר השיב לו כי מחר הוא משתחרר, נתן לו מספר טלפון ואמר שיתקשר אליו והוא ידאג לו לאקדח עם משתיק קול. במהלך הימים שאחרי הפגישה התקשר הבעל מספר פעמים לשוטר על מנת לסגור את העסקה.

 

אתמול התקשר שוב הבעל לשוטר ואמר לו שהוא לחוץ, וחייב את האקדח. לדבריו, הוא חפר קבר לאשתו במקום מבודד, קבע איתה והוא מתכוון להוציא את תוכניתו לפועל,

ורק האקדח חסר לו.

 

השוטר קבע איתו פגישה מחוץ לעיר וביקש ממנו להביא עמו 1,500 שקלים עבור האקדח ומשתיק הקול. גם המחיר הזול של הנשק לא גרם לבעל לחשוד שסוחר הנשק הוא שוטר סמוי. בשעות הערב הגיע הבעל לפגישה, הוציא את הכסף ומסר אותו לשוטר ואז הפתיעו אותו שוטרי מג"ב ובלשים ממשטרת נתניה שארבו לו ועצרו אותו.

 

האשה, אגב, לא ידעה כלל על תוכניתו של בעלה, וכעת יצטרכו השוטרים להודיע לה עם מי היא חיה, ובאיזה קבר מבודד היא הייתה אמורה לבלות, אלמלא נעצר בעלה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בית עלמין. ארכיון
צילום: הרצל יוסף
מומלצים