שתף קטע נבחר

מוטי חסין הואשם בחיסול: "תעשיית רצח"

"לא ניתן להגזים במסוכנותם של מוטי חסין ושלמה ניאמצ'יק, שהצטרפו לתעשיית רצח הפועלת בצורה נועזת ומתוחכמת", טענו בפרקליטות עם הגשת כתב האישום נגדם ונגד שניים מחבריהם. לחסין מיוחס רק רצח אחד

רצח בכוונה תחילה, קשירת קשר לביצוע פשע ואחזקת נשק. אלו העבירות שמיוחסות למוטי חסין ולשלושה נאשמים נוספים, שקשרו קשר לרצוח את אבי דוד. בכתב אישום שהוגש נגדם בבית המשפט המחוזי תל אביב, נטען כי במטרה להקשות על איתורם, הם הצטיידו בטלפונים מבצעיים שאינם רשומים על שם איש, וכן באופנוע גנוב ובאקדח גנוב ויזמו פגישה עם המנוח במסעדה בבת ים. כשהגיע לשם, הגיח אדם נוסף וירה בו למוות.

 

באותו אופן נרצח על פי האישום גם איציק גפן, שברצח שלו מואשם שלמה ניאמצ'יק. באישום נכתב כי אחד הנאשמים נפגש עם גפן בתחנת דלק ואז הגיח אופנוע שעליו רכבו מתנקשים. אחד מהם ירה בו למוות.

 

לטענת המשטרה, חסין, הנחשב לראש ארגון הפשיעה בזמן שאיציק אברג'יל כלוא בארה"ב והיה בעבר היעד של רוצחי מרגריטה לאוטין - פעל עם אנשיו בשיטת "כיפה אדומה" כדי לרצוח.

 

עדכונים אחרונים בפרשת מוטי חסין:

פעמיים כיפה אדומה. כך פוענחו רציחות העבריינים

היעד נעצר, בעלה של מרגריטה לאוטין "לא מנוחם"

היורש של אברג'יל יואשם ברצח שני "עריקים"

 

הפרקליטות טענה כי יש לעצור את הארבעה, ובהם אופיר ניאמצ'יק ויצחק זרבי, עד תום ההליכים, כיוון ש"לא ניתן להגזים במסוכנות הנובעת מהם ובעיקר של זלמן (שלמה) ניאמצ'יק, שהצטרפו לתעשיית רצח הפועלת בצורה נועזת ומתוחכמת ולא נרתעת מהשלמת העבירה גם במחיר סיכון עוברי אורח תמימים". לטענת הפרקליטות, בידיה סרטי מצלמות אבטחה שמתעדים את חסין ואת שניים מהנאשמים בזירת הרצח. גם נוכחותו וחלקו של שלמה ניאמצ'יק ברצח איציק גפן מתועדים, לטענתה.

 

עוד טוענים בפרקליטות כי ברשותם פלטי שיחות טלפון ואיכונים של הטלפונים שהיו ברשות הנאשמים, שמהווים גם הם הוכחה למעורבותם במקרי הרצח. אלה מצטרפים לחוות דעת של המעבדה לזיהוי פלילי, הקושרות את חסין וניאמצ'יק לעבירות.

 

עו"ד משה סוחמי שמייצג את מוטי חסין, ועו"ד רצון דרחי המייצג את ניאמצ'יק, טוענים שאין ראיות נגד השניים ולא ברור על מה מתבסס התיק. לארבעת הנאשמים הרשעות קודמות בעבירות שונות, ושניים מהם מרצים עונש מאסר בפועל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חסין. מסוכן
צילום: מוטי קמחי
עו"ד סוחמי
צילום: מוטי קמחי
מומלצים