שתף קטע נבחר

מי רוצה דירה מזלמן שובל ב-120 מיליון שקל?

פרויקט "הירקון 96" בת"א נחשב לאחד הפרויקטים היוקרתיים ביותר הנבנים בימים אלה. אוליגרכים רבים כבר מתעניינים, לאחר ששניים - ואלרי קוגן ואלכסנדר משקביץ' - רכשו שני פנטהאוזים בהרברט סמואל, לא רחוק משם, ב-110 מיליון שקל כל אחד. צפו

איש העסקים ושגריר ישראל בוושינגטון לשעבר, זלמן שובל, סוגר מעגל. כילד הוא גדל בבית ברחוב הירקון 96 בתל-אביב, מול מלון דן, וכיום הוא מציע את דירת הגג באותה כתובת ב‭120-‬ מיליון שקל.

 

עוד על דירות יוקרה בערוץ הנדל"ן :

 

מתברר שיש קופצים על הדירה ואוליגרכים רבים כבר מתעניינים. ששניים מהם, ואלרי קוגן ואלכסנדר משקביץ', רכשו שני פנטהאוזים בהרברט סמואל לא רחוק ב-110 מיליון שקל, כל אחד.

 

בטקס שקיימו שובל ושותפו בקרן "פייר‭,"‬ שלמה גרופמן, בלובי של פרויקט היוקרה סיפר: "הבית הזה הוא יחיד סגולה, ולא רק בגלל שגדלתי בו. החזון להקים בניין איכותי שכזה היה שיגעון, והיום אנו עדים לכך שהשיגעון הצליח".

 

פרויקט "הירקון 96" נחשב לאחד הפרויקטים היוקרתיים ביותר הנבנים בימים אלה בארץ. מדובר בפרויקט ייחודי בן 45 דירות, המשלב את אחד מבנייני הבאוהאוס היפים בלב תל אביב יחד עם בניין מגורים חדש ויוקרתי בן תשע קומות.

 

הפרויקט מציע את אחד הפנטהאוזים היקרים כיום בישראל, כ-120 מיליון שקל. מדובר על פנטהאוז בן 2 קומות (1,000 מ"ר) עם מעלית פרטית ובריכה, שטרם נמכר. על תכנון הפנטהאוז הופקדו משרדי האדריכלים יסקי-מור-סיוון ואדריכל אמנון בר אור. עוד במיזם לובי מפואר בעל חלל כפול, עמדת שוער, שתי מעליות מהירות וחניון תת קרקעי.

 

צילום: יאיר חסון

 

 

הכי מבוקש במרכז

יו"ר קרן פייר המשותף שלמה גרופמן ציין כי "לא בכדי הפך הירקון 96 לאחד הפרויקטים המפוארים בישראל. מיקומו, סמוך לים ולטיילת בתל אביב והקרבה למרכזי התרבות והבילוי העיקריים, בנוסף לעובדה שהיום נותרו מגרשים בודדים לרכישה ברחוב הירקון, הופכים את המיזם לאחד המבוקשים באזור המרכז".

 

מתוך 45 דירות בפרויקט נמכרו למעלה מ-60% מהדירות. מרבית הדירות שנמכרו הינן הדירות בקומות הנמוכות. הדירות ששיווקן עדיין נמשך הינן הדירות היקרות יותר. תמהיל הרוכשים עד כה – בעיקר תושבי חוץ מארה"ב, דרום אפריקה, צרפת ועוד.

 

משפחת שובל שעלתה ארצה מפולין ב-1938 נכנסה לגור בבניין שנתיים אחר כך, ב-1940, עת היה שובל בן 10 וגרה בו עד שנות ה-70 לערך. עוד בין דיירי הבניין בשנות ה-30 ו-40 היה הקונסול הכללי של צרפת החופשית. מאוחר יותר גרה באחת הדירות משפחת צ'ופ - משפחה שהייתה מקורבת לראשי הפלמ"ח שדירתם שימשה את יגאל אלון כמחבוא מפני הבריטים שנהגו להתאסף במועדון שליד הבית.

 

הידיעה התפרסמה במוסף "ממון" של "ידיעות אחרונות"

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שובל: "הבית הזה הוא יחיד סגולה"
גרופמן: "אחד המבוקשים"
מומלצים