שתף קטע נבחר

הרמיקס כבר מוכן: מופז בלהיט "הוא שקרן". צפו

נוי אלוש, שהרקיד את פרס ונתניהו בלהיטי יוטיוב, לא בזבז זמן וקיבץ את הקטעים שבהם הצהיר יו"ר קדימה: "נתניהו לא אמין, אני מאוד לא סומך על שיקול דעתו בכל עניין"

הפוליטיקה הישראלית מצליחה להדהים, וגם להרקיד: שעות ספורות אחרי הפצצה הלילית שהטילו שאול מופז ובנימין נתניהו, שהכריזו על ממשלת אחדות וביטול הבחירות המוקדמות שתוכננו, פרסם נוי אלוש ביוטיוב את הסרטון שמציג באור מגוחך את יו"ר קדימה. מופז הצהיר שנתניהו "שקרן", ואמר שאינו סומך על שיקול דעתו הביטחונית.

 

 

אלוש מתמחה בהכנת מאש-אפים ישראלים ולועזיים, והתפרסם בעיקר הרמיקס "זנגה זנגה" ששילב קטעים מנאומו של מועמר קדאפי. הוא גם יצר סרטונים שהציגו את דבריה של ח"כ מירי רגב במאהל ברוטשילד "תגיד לי אתה סתום?", מיקסס את בנימין נתניהו בסרטון "BIBI - SHAKE SHAKE", ואף ערך את הסרטון הרשמי להשקת עמוד הפייסבוק של נשיא המדינה שמעון פרס.

 

בקטע הנוכחי, שולבו דבריו של מופז בראיון לנסים משעל לפני כשלושה חודשים. "נתניהו נכשל בשלוש שנים האלה. העם לא רוצה את הממשלה הזו, לא רואה אלטרנטיבה נכון לרגע זה לממשלה הזו, ואני אגלה לך עוד סקופ - נתניהו שוקל להיפרד מהליכוד הנוכחי, מהפייגלינים, מפלגה שיש בה 25 אחוז קיצונים סהרוריים", אמר מופז.

 

"תבין שהוא במצוקה ובצרה כשיש לו 25 אחוז של פייגלינים סהרוריים... הם בולמים את המדינה היום ואת ממשלת השלטון. לכן אני מעריך שביום שאני נבחר האלטרנטיבה הזו שתיווצר - אנחנו נוכל לרכז לבנות גוש של מרכז שפוי דמוקרטי אחראי, שיתמודד מול המפלגה הקיצונית הזו שנקראת ליכוד בראשותו של נתניהו".

 

באחד הדיונים בוועדת החוץ והביטחון כינה מופז את נתניהו "שקרן", ברקע ויכוח על הוצאת דברים שאמר כביכול בדיון סגור.

 "אני לא מתחרט. מה שנתניהו עשה בוועדת חוץ וביטחון של הכנסת - שזה קודש הקודשים - זה מעשה שלא עושה ראש ממשלה. ראש ממשלה לא משקר ושולח את אנשיו החוצה לשקר. אני מצפה מראש ממשלה שיהיה הגון וישר שיהיה אמין ולא ישקר ביודעין.

 

"אני חושב שנתניהו הוא לא אמין. אני יודע את זה, אתה יודע את זה והצופים יודעים את זה", הוסיף מופז. "זה לא פעם ראשונה, לא פעם שנייה ולא פעם שלישית". כשנשאל אם אינו סומך על שיקול דעתו הביטחונית, ענה מופז: "אני מאוד לא סומך על שיקול דעתו בכל עניין". עכשיו הם שותפים להנהגת המדינה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יחליף את השלטון?
צילום: גיל יוחנן
מומלצים