שתף קטע נבחר

במשטרה בטוחים: תפסנו את האנס מ"גן העיר"

מבחינת החוקרים אין ספק - הפלסטיני בן ה-21 שנעצר אמש בתל-אביב בתום מעקב סמוי הוא מי שאנס נערה בחניון ואילץ אותה לקיים יחסים עם בן זוגה. במשך הלילה נחקר במשטרה עם עוד ארבעה חשודים, כולם שוהים בלתי חוקיים

חוקרי המשטרה משוכנעים שהמצוד נגמר והפלסטיני בן ה-21 שנעצר אמש (יום ב') הוא אכן האנס מ"גן העיר", שלפני יומיים אנס באכזריות נערה בת 18 אחרי שאילץ אותה לקיים יחסי מין עם בן זוגה. מהזירה נאספו דגימות DNA וטביעות אצבע שעשויות להצביע על החשוד, בעל עבר פלילי זניח. במהלך הלילה, נחקר החשוד בתחנת לב תל-אביב ובבוקר יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בעיר.

 

הכתבות האחרונות על האונס ב"גן העיר":

האונס ב"גן העיר": חשוד פלסטיני נעצר ליד הזירה

האונס בגן העיר: התוקף קרא לנער להתעמת איתו

"גם בן הזוג נאנס. אכזריות מעולם הסרטים" 

 

הלילה, בתחנת המשטרה בתל-אביב  (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
הלילה, בתחנת המשטרה בתל-אביב (צילום: מוטי קמחי)

 

החקירה נמשכה כל הלילה בתחנה בתל-אביב  (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
החקירה נמשכה כל הלילה בתחנה בתל-אביב (צילום: מוטי קמחי)

 

האיש, תושב אזור שכם השוהה בארץ באופן בלתי חוקי, נעצר על-ידי בלשי מרחב ירקון בתום מעקב סמוי סמוך לשעה 20:45 בצפון רחוב אבן גבירול, לא רחוק מזירת האונס. במקביל עצרו כוחות נוספים של המשטרה ארבעה שוהים בלתי חוקיים אחרים ומעורבותם נבדקת. במשטרה מעריכים שהם ידעו על האונס וייתכן שאף סייעו לחשוד המרכזי להסתיר את מעורבותו.

  

חקירת המשטרה העלתה כי החשוד שוהה בניגוד לחוק בישראל כבר תקופה ארוכה. הוא נהג לישון בבתים באזור צפון תל אביב והתפרנס מעבודות מזדמנות, בין היתר במטבחים של מסעדות בעיר. ככל הנראה, כבר ביום ראשון הצליחה משטרת לב תל אביב, בפיקודו של דני לוי, לעלות על זהותו, והחוקרים אף ערכו חיפוש במקום האחרון שבו ישן ובמקביל החלו לעקוב אחר חבריו.

 

עדיין לא ברור אם החשוד תכנן את האונס מראש, או שתקף את בני הזוג באקראי. במשטרה בודקים כעת אם הוא קשור גם למקרי פשע אחרים שהתרחשו בתל אביב בתקופה האחרונה. מפקד מרחב ירקון, תת-ניצב יורם אוחיון, אמר ל-ynet כי "הוא מכיר היטב את כל הרחובות בסמוך לזירת האונס". מחר בבוקר יובא החשוד לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב, וייתכן ששם ייחשפו עוד פרטים.

 

האונס אירע בשבת לפנות בוקר, כאשר נערה בת 18 וחברה בן ה-17

הגיעו ל"גן העיר" כדי להוציא מכונית מהחניון. גבר שככל הנראה עקב אחריהם תקף אותם בשירותים והכריח אותם לקיים מולו יחסי מין, כשכל העת הוא מאיים לפגוע בהם. לאחר מכן הוא התנפל על הצעירה ואנס אותה לעיני בן הזוג.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הלילה בתחנת לב תל-אביב
צילום: מוטי קמחי
תא השירותים שבו בוצע האונס
צילום: מוטי קמחי
מומלצים