שתף קטע נבחר

אב קבר תינוק בן יומו בחניון ליד בי"ח בירושלים

עובד ניקיון של הדסה עין כרם מצא את התינוק המת בחניון, כשהוא עטוף בפיסת בד. מחקירה ראשונית עולה כי הוא נולד אמש ללא דופק, והועבר לידי המשפחה לקבורה. אין חשד לפלילים

תינוק בן יומו נמצא הבוקר (יום ד') ללא רוח חיים בחניון בחורשה הסמוכה לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים. עובד ניקיון של הדסה הוא שמצא את הוולד כשהוא עטוף בפיסת בד. מחקירה ראשונית של משטרת ירושלים עולה כי התינוק נולד אמש בבית החולים ללא דופק, ונמסר למשפחתו לקבורה. האב טען כי קבר אותו סמוך לבית החולים. אין חשד לפלילים.

 

דיווחים נוספים בחדשות ynet:

אישום: פרץ לדירה, גנב כסף ואנס אשה בשנתה

מעוז: זיהיתי כתם מהדם שלי, וניקיתי באקונומיקה

המשטרה: יחסי המין של ראש העיר מלכה תועדו

 

במקום הזה נמצא התינוק המת  (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
במקום הזה נמצא התינוק המת (צילום: גיל יוחנן)

 

בחודש יולי האחרון עיכבה משטרת כפר סבא עובדת זרה כבת 40 בחשד שהתכוונה להשליך את תינוקה לפח זמן קצר לאחר הלידה. התינוק נמצא בשקית ניילון, ללא רוח חיים, לאחר שילדה בביתם של הקשישים שבהם היא מטפלת. היא עטפה את התינוק בסדין והכניסה אותו לשקית, ולא ברור אם היה חי או מת בשלב הזה. היא ביקשה מבנם של הקשישים לזרוק את השקית לפח, והוא נענה לבקשתה. הבן השאיר את השקית בחדר האשפה בבניין, אך כעבור מספר שעות ירד שנית מסיבה לא ברורה והעלה אותה חזרה לדירה. 

 

צעירה המתגוררת בבניין הבחינה בכתמי הדם בחלל הכניסה לבניין ובמעלית, ודיווחה על כך לאביה, העובד בשיטור המשולב של העירייה. אז, הוא הזעיק את השוטרים, והם עקבו אחר שובל כתמי הדם עד לדירתם של הקשישים, שם מצאו את גופת התינוק. האם ובנם של מעסיקיה נלקחו לחקירה. 

 

בשנת 2008 גזר בית משפט השלום בירושלים שמונה ימי מאסר על עובדת זרה ממולדובה, שילדה תינוק מת בחודש התשיעי להריונה, והניחה אותו בפח אשפה סמוך לביתה. האשה, שהורשעה במסגרת עסקת טיעון ב"העלמת לידה", הסגירה עצמה למשטרה וסיפרה כי לאחר שילדה את התינוק המת, הוסיפה להסתובב עמו בתוך תיקה במשך יומיים - עד שהשליכה אותו.  

 

עם זאת, במקרה אחר שאירע באותה שנה, ייחסה המשטרה עבירת רצח לצעירה מבאר-שבע, שלפי החשד הרגה את התינוקת, והשליכה אותה לפח בניסיון להעלים את הלידה והראיות.

 

לפני כשנה וחצי נמצאה תינוקת בת כמה חודשים בפח אשפה בגינה ציבורית בבת-ים, אך מצבה להבדיל מהמקרים הללו היה טוב. היא נמצאה כשהיא לבושה ועטופה בשמיכות על-ידי עוברת אורח, וזו הביאה אותה למעון ויצ"ו סמוך. ככל הנראה היא הונחה בפח רק כמה דקות לפני שנמצאה. אנשי המעון הם שהזעיקו את המשטרה ואת מד"א. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
החורשה שבה נמצא התינוק המת
צילום: גיל יוחנן
מומלצים