שתף קטע נבחר

התאמה מלאה בין ה-DNA מזירת האונס לחשוד

המשטרה מצאה התאמה מלאה בין ממצאי ה-DNA מזירת האונס לדגימות שנלקחו מהחשוד, בן 21 מאזור שכם. מסדר הזיהוי בוטל

המשטרה מצאה התאמה מלאה בין ממצאי ה-DNA מזירת האונס בגן העיר בתל-אביב לבין הדגימות שנלקחו מגופו של החשוד, פלסטיני בן 21 מאזור שכם. היום (ד') תוכנן להתקיים מסדר זיהוי, שבמהלכו יצפו בחשוד שני קורבנותיו, צעירה בת 18 ובן-זוגה בן ה-17 - אך זה בוטל לבסוף לנוכח הממצאים הגנטיים. אתמול הוארך מעצרו של החשוד בתשעה ימים.

 

עוד בפרשת האונס בגן העיר:

 

החשוד באונס בגן העיר בבית המשפט. ההתאמה מלאה (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
החשוד באונס בגן העיר בבית המשפט. ההתאמה מלאה(צילום: מוטי קמחי)

 

לפי החשד, החשוד אנס את הצעירה לאחר שאילץ אותה לקיים יחסי מין עם בן-זוגה לנגד עיניו, וגם ניסה לאנוס את בן הזוג. במהלך הדיון אתמול בבית משפט השלום בתל-אביב הכחיש החשוד את המיוחס לו וטען: "גנבתי מהם את הטלפונים, אבל לא אנסתי". השופט בני שגיא כתב בהחלטתו להאריך את המעצר: "עיון בתיק החקירה מלמד כי חרף הזמן הקצר ממועד האירוע, התקדמה החקירה והתקבצו מספר ראיות במשקל לא מבוטל. עוצמת הראיות גבוהה באופן ניכר מאותה עוצמה הנדרשת לשלב זה של ההליך, דהיינו עוצמה של חשד סביר".

 

החקירה בתיק "אימה בגן העיר" - השם שהמשטרה בחרה לפרשה - העלתה כי החשוד שוהה בישראל בניגוד לחוק כבר תקופה ארוכה. הוא נהג לישון בבתים באזור צפון תל אביב והתפרנס מעבודות מזדמנות, בין היתר כעובד במטבחי מסעדות בעיר. משטרת לב תל אביב,

בפיקודו של דני לוי, הצליחה לזהותו כבר ביום ראשון. החוקרים אף ערכו חיפוש במקום האחרון שבו ישן, ובמקביל החלו לעקוב אחר חבריו. ביום שני בערב, מעט לפני השעה 21:00, עצרו בלשי מרחב ירקון את החשוד בתום מעקב סמוי, בצפון רחוב אבן גבירול, לא רחוק מזירת הפשע.

 

אתמול סיפר מעסיקו של החשוד כי בשבת, יום לאחר האונס, הוא איחר לעבודה ופוטר ביום ראשון. הוא סיפר כי הופתע לשמוע שהצעיר, שהועסק אצלו בניקיון במשך שבועיים, חשוד באונס בגן העיר. "הוא הגיע אליי עם תעודת זהות כחולה, לא חשדתי בו בכלל. הוא מילא את הפרטים האישיים שלו והתחיל לעבוד. מסתבר שהתעודה הייתה מזויפת וגם השם שלו. הוא עבד אצלי בסך הכל שבועיים וחצי. הוא היה אמור לקחת את הכסף שמגיע לו, אבל הוא לא הגיע".

 

Read this article in English

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
החשוד, אתמול בבית המשפט
צילום: מוטי קמחי
מקום האונס
צילום: מוטי קמחי
מומלצים