שתף קטע נבחר

צילום: shutterstock

חשד לאונס קבוצתי בדרום: 4 נערים אנסו בת 11

ארבעה בני 13 ו-14 חשודים כי אנסו ילדה בחדר המדרגות של הבניין שבו היא גרה. הם שוחררו למעצר בית, וטוענים - היחסים היו בהסכמה. אמה של הקורבן: "היא אמרה שלא נאבקה בהם כי זה היה ארבעה מול אחת. אף ילדה לא תסכים לדבר כזה"

פרשת אלימות מינית נוספת יוצאת לאור, והפעם הקורבן רק בת 11: ארבעה נערים בני 13 ו-14 חשודים כי אנסו לפני כמה שבועות בת 11 בחדר המגורים של הבניין בדרום, שם היא מתגוררת. הפרשה נחשפה לראשונה בערוץ 10.

 

גל מעשי אונס ברחבי הארץ:

 

החשודים נחקרו על ידי חוקרת ילדים. לטענתם, מדובר ביחסים בהסכמה. הארבעה שוחררו על ידי בית משפט השלום בבאר-שבע למעצר בית בתנאים מגבילים. החומר יעבור לפרקליטות לצורך החלטה האם להגיש כתב אישום נגדם.

 

עו"ד נטלי פוריאן, המייצגת את המשפחה, סיפרה כי "הילדה נאנסה על ידי ארבעה קטינים. היא מסרה גרסה מסודרת אצל חוקרת הילדים. לצערי הרב, על אף שמדובר בעבירה חמורה ביותר המשטרה לא מצאה לנכון לעצור אותם. נגרם לה נזק נפשי מאוד קשה".

 

אמה של הילדה הגיעה לבקר את בתה בבית החולים ואמרה: "לפני כשלושה שבועות ילדתי נאנסה בחדר המדרגות של הבניין. שלושה אנסו אותה, הרביעי היה נוכח במקום. בתי סיפרה לחברה הכי טובה שלה מה קרה, והיא שוכנעה לומר לנו".

 

האמא: "היו סימנים של קיום יחסים"

האם תיארה את קשייה של בתה לספר על המקרה: "היא סיפרה לנו על האונס בטלפון כי לא יכלה לדבר איתנו פנים מול פנים. לאחר מכן, כשבעלי הגיע הביתה, היא התנהגה בצורה נורמטיבית אבל ביישנית. היא לא סיפרה דבר עד שהגעתי הביתה. היא לא הייתה מסוגלת לדבר איתי, היא התביישה. כאילו רצתה לומר לי דבר נורא, אבל לא יכלה. חברה שלה סיפרה לי מה קרה ובתי פרצה בבכי".

 

לדברי האם, בתה סיפרה שהיא פחדה ולכן לא התנגדה: "זה היה ארבעה נגד אחת. שאלתי אותה למה לא נאבקה והיא אמרה שהם היו ארבעה,

והיא לא יכלה וחששה שיכו אותה או ידחפו אותה מהמדרגות. לכן לא היו עליה סימני אלימות. לקחתי אותה למיון, והיו סימנים של קיום יחסים".

 

האם תקפה את המשטרה ואת החלטת בית המשפט לשחרר את החשודים למעצר בית: "מי ששחרר אותם הביתה פשוט מטומטם. הרי מתחת לגיל 14 אין פה הסכמה. אף ילדה לא תסכים למעשה סדום או אונס על ידי שלושה אחרים. החוקרים ביקשו מאיתנו לא לדבר על מה שקרה כי זה ישבש את ההליכים. חיכינו וחיכינו, אבל ביום רביעי היא אושפזה בבית חולים לבריאות הנפש. בינתיים עודכנו שהבנים לא עצורים. הם מסתובבים חופשי וזה החלק הכי כואב. יש כאן הכול: ראיות פיזיות, היא זיהתה אותם, הם הודו - אבל הם יושבים בבית".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים