שתף קטע נבחר

חיים רביבו הוצג כיו"ר ארגון השחקנים

שחקן העבר הוצג רשמית בתפקידו החדש, וכבר נשמע מלא מוטיבציה: "באתי לתרום מניסיוני, בתקווה לקדם את זכויות שחקני הכדורגל בישראל". המנכ"ל אריה אלטר: "רביבו כאן בגלל שהוא חיים רביבו"

היו"ר החדש. חיים רביבו הוצג היום (ה') כיו"ר ארגון השחקנים, בישיבה בה נכח גם המנכ"ל אריה אלטר. רביבו, בעבר שחקן נבחרת ישראל, סלטה ויגו הספרדית ופנרבחצ'ה וגלטאסראיי הטורקיות, פתח ואמר: "הסכמתי להיכנס לתפקיד כיוון שהייתי כדורגלן, ואני יודע מהן הבעיות עמן מתמודד שחקן".

 

  • יורו 2012 - כל השחקנים, הנבחרות והסיפורים החמים

 

רביבו, שהסכים להיכנס לתפקיד לאחר פנייתו של אלטר, ינסה להמשיך את העבודה של ארגון השחקנים, כשבשנה האחרונה הוחזרו למספר כדורגלנים כשני מיליון שקלים, בעקבות הסכמים שקבוצות לא עמדו בהם. "כיום שחקן כדורגל לא יודע מה יקרה לו בסיום הקריירה", המשיך רביבו, "בסיום הקריירה מתחילים חיים שאתה לא מודע להם, ולא יודע למה לצפות, ולכן מאוד חשוב שאנשים עם ניסיון כמו שלי יעבירו את זה הלאה לשחקנים".

 

אריה אלטר. הביא תגבור (צילום: יועד כהן) (צילום: יועד כהן)
אריה אלטר. הביא תגבור(צילום: יועד כהן)

 

"באתי לתרום מנסיוני ומהיכולת שלי לקידום זכויות שחקני הכדורגל בישראל", הוסיף רביבו, "יש להם זכויות, את חלקן הם קיבלו וחלקן לא. המטרה, גם שלנו וגם של ההתאחדות, צריכה להיות קידום הזכויות לכדורגלן".

 

מה עוד חדש ב-ynet ספורט?

 

אלטר ציין בדבריו: "חיים רביבו הוא מגדולי שחקני הכדורגל בישראל, שחקן שהצליח הן ברמה המקומית והן ברמה הבינלאומית. הצלחתי לגייס אותו לארגון השחקנים, למרות שחיים אדם מאוד עסוק. הוא מוכן לתרום מזמנו למען השחקן בישראל, ואני מודה לו על כך. אחת הסיבות שחיים נמצא פה היא העובדה שהוא חיים רביבו, ההשפעה שלו על השחקנים היא השפעה מאוד חשובה. חיים הוא דוגמה ומופת, כשחקן וכאדם".

 

חיים רביבו. דואג לשחקנים (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
חיים רביבו. דואג לשחקנים(צילום: ראובן שוורץ)

 

רביבו סיכם: "תמיד חשבתי שהארגון הזה קצת רחוק מהשחקנים, היום אני נוכח לדעת שהם מטופלים היטב וזו אחת המטרות שלנו. בספרד ראינו בשנה האחרונה את ההתנהגות הנפלאה של שחקנים שמרוויחים כל כך הרבה כסף, כמו צ'אבי, אנייסטה, קסיאס ואחרים. כשקרוב ל-200 שחקנים לא קיבלו משכורות בספרד - ארגון השחקנים איים בשביתה אותה הובילו שחקנים שכן קיבלו את השכר שלהם".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חיים רביבו
צילום: עידן צרור
מומלצים