שתף קטע נבחר

אפללו על המעריצות: מרבה נשים - מרבה כשפים

הוא טובל לפני הופעות כדי להיות טהור, ומדבר על החיפוש אחר החצי השני, ההתמודדות עם התביעות הנפשיות שבאות עם המקצוע, ועל הניסיונות "לשמור על עצמך מפיתויי המין הנשי כשאתה נערץ על הבמה". קובי אפללו נחשף

קובי אפללו יוצר מתוך געגוע – אבל גם ממקום נקי. הכי נקי. המוזיקאי שהוציא לאחרונה את "שמע", אלבומו השלישי, סיפר בעבר על התקרבותו ליהדות ועל מה שכינה "ההתפתחות הרוחנית" שלו. בראיון לעציון מאיר הוא מספר על יצירה מטהרה: "אני משתדל לטבול לפני הופעה". ומצהיר כי "בתקופת יצירה והקלטות, אני משתדל להיות כמה שיותר טהור".

 

 

עוד בערוץ היהדות  - קראו:

 

על היחס למעריצות והתביעות הנפשיות של המקצוע, אומר אפללו כי "המוזיקה היא משהו מאוד תובעני. לפעמים יש את המחשבה לעזוב את זה. תובעני - בעיקר במגרש של הנפש. זו מלחמה באגו, כי הבמה מציבה אותך בניסיונות לא פשוטים".

 

אילו ניסיונות? "הכי מובן מאליו: לשמור על עצמך מפיתויי המין הנשי כשאתה נערץ על הבמה. אם אתה הולך עם הפיתוי - אז אתה יודע, מרבה נשים מרבה כשפים. צריך להיזהר מזה".

 

אפללו אומר כי איננו מכיר מוזיקאי שהוא לא רוחני: "אמן, אמונה ואמנות זה אותו השורש. אני זוכר שפעם קיבלתי הצעה עם הרבה כסף להופיע בשישי בערב. אמרתי: ימות העולם – אני לא עושה את זה. שבוע אחרי כן הגיעה הצעה לפרסומת עם שכר כפול. השבת היא מקור הברכה, וברכה זה משהו שמכפיל את עצמו".

 

במסגרת הגעגוע של אפללו אחר החצי השני (כנראה שלא בין המעריצות בקהל), הוא שר על "החיבור בין הזכרי לנקבי. שמתי לב שכמעט כל המילים שהן נקביות צריך להשקיע בהן: אהבה, אמונה, שמחה. אני יוצר ממקום של חלק זכרי שמחפש את החלק הנקבי, ומפחד שלא יהיה לי על מה לכתוב אחרי שאמצא". ynet ו"אורות - טלוויזיה יהודית" מזמינים אתכם לפגישה עם עציון מאיר וקובי אפללו.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורות
אמן. אמונה. אמנות. אפללו
צילום: אורות
מומלצים