שתף קטע נבחר

כתב אישום פלילי חמור הוגש נגד אלי טביב

בעלי הפועל ת"א והמאבטח אילן פניבילוב נאשמים בפציעה בנסיבות מחמירות של קטין שעבר ליד ביתו של טביב וקילל אותו. כתב האישום: "הנאשמים תקפו את המתלונן באשכים גם כשנפל לכביש". טביב גם מואשם בהשמדת ראיה לאחר שצילומי אבטחה מאותו האירוע נמחקו. עו"ד של טביב: "מאמין שחפותו תוכח"

האישום  - פציעה בנסיבות מחמירות. פרקליטות מחוז ת"א (פלילי), באמצעות עו"ד מוריה גרין, הגישה היום (ד') לבית המשפט השלום תל אביב, כתב אישום נגד אליעזר (אלי) טביב ואילן פניבילוב. השניים נאשמים בפציעה בנסיבות מחמירות (בצוותא), וכן טביב מואשם בהשמדת ראיה ושיבוש מהלכי משפט.

 

 

על פי כתב האישום, בשל חוסר שביעות רצונם של אוהדי קבוצת הפועל ת"א מתפקודו של טביב כבעלים, אירעו ליד ביתו הפגנות והפרות סדר, ובשל כך הוצב פניבילוב כמאבטח ליד ביתו של טביב והותקנו מצלמות אבטחה בבית.

 

ביתו של טביב. בעלי האדומים מואשם בפציעה בנסיבות מחמירות (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
ביתו של טביב. בעלי האדומים מואשם בפציעה בנסיבות מחמירות(צילום: ראובן שוורץ)

 

כזכור, לפני מספר חודשים במהלך מחאת האוהדים נגד טביב הגיע קטין בן 17 לביתו של טביב על מנת למחות נגדו ואף קילל אותו. בכתב האישום

 עולה כי פניבילוב, תפס את הקטין בידו ולמקום הגיע גם טביב, אז החלו השניים לתקוף אותו באגרופים ובעיטות ועשו זאת גם לאחר שהקטין נפל על הכביש.

 

אלי טביב ואוהדי הפועל ת"א:

 

בכתב האישום נכתב כי השניים הפסיקו רק לאחר שהגיעה משטרה למקום ועל כך מואשם טביב בתקיפה בנסיבות חמורות. אלא שכתב האישום מייחס לטביב עבירה נוספת של שיבוש הליכי משפט.

 

אוהדי הפועל ת"א מפגינים נגד טביב. כתב אישום חמור (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
אוהדי הפועל ת"א מפגינים נגד טביב. כתב אישום חמור(צילום: ראובן שוורץ)

 

בכתב האישום נרשם בין היתר: "הנאשמים החלו לתקוף את המתלונן שלא כדין באגרופים ובבעיטות בכל חלקי גופו. גם לאחר שהמתלונן נפל על הכביש, המשיכו הנאשמים לתקוף את המתלונן שלא כדין בבעיטות לגב, לאגן ולאשכים.

רק לאחר מספר דקות, כאשר הגיעה למקום ניידת משטרה, עזבו הנאשמים את המתלונן".

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

על פי הפרקליטות לאחר שהגיעו השוטרים ונפתחה חקירה הם ביקשו לקבל לידיהם את הקלטות של מצלמות האבטחה הפרושות סביב ביתו. אז התברר כי טביב או מישהו מטעמו מחק את כל התיעוד שהיה במצלמות כולל את פעולות היומן שבוצעו בתוך מכשיר ההקלטה עד ליום האירוע. על פי כתב האישום מהלך זה בוצע על מנת להסוות את פעילות התיעוד.

 

בא כוחו של טביב, עו"ד ציון אמיר, מסר בתגובה לכתב האישום: "אלי טביב יוכיח את טענותיו בבית המשפט. הוא מביע צער גדול על כך שהפרקליטות הגישה כתב אישום. יחד עם זאת את מאבקו הוא ינהל במקום שבו מתנהלים מאבקים משפטיים. הוא מאמין ששם תוכח חפותו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים