שתף קטע נבחר

ריכטר: "עצוב שנזכרים בקליעה רק עכשיו"

הקלע הישראלי, שמועמד לזכות במדליה בלונדון: "אם מדליה תשנה את סיקור התקשורת, מוכן להביא עשר כאלה"

ארבעה ימים לפני טקס הפתיחה של האולימפיאדה, וגם הקלע סרגיי ריכטר משלים את ההכנות האחרונות לפני שיעלה על הטיסה ללונדון, כדי לקחת חלק במשחקים האולימפיים הראשונים בקריירה שלו.

 

לונדון 2012 - העמוד האולימפי של ynet ספורט:

 

"אנחנו יומיים לפני הטיסה ומתחילים להתרגש", אמר היום (ב') ריכטר, "מתחילים להרגיש את הדבר הגדול שעבדנו עליו כל השנים האלה ואני כבר רוצה להגיע לשם. פחות מעניין אותי מה מצפים ממני, אלא מה אני מצפה מעצמי ואם אני אחזור עם תחושות שלא עשיתי את זה אחרת, אז עשיתי את שלי".

 

סרגיי ריכטר. תקווה למדליה אולימפית (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
סרגיי ריכטר. תקווה למדליה אולימפית(צילום: אורן אהרוני)

 

על השאלה האם הוא מתחייב לחזור כשמדליה על צווארו, ענה: "לא מתחייב על שום דבר. מדליה זה חלום של כל ספורטאי ואם זה יגיע, אז הרווחתי. כל הניסיון של גיא סטריק, המאמן שלי, כן מועבר אליי ואני מרגיש את זה יותר מכל קלעי אחר".

 

"זה אולימפיאדה וזה שואו לכל העולם. מבחינתי זו עוד תחרות ואני מקווה שאגיע לשם זה יישאר. באפריל הייתי שם בגביע העולמי והתחרתי נגד הספורטאים באולימפיאדה וסיימתי שני. אבל זה לא אומר שום דבר מה יהיה בשבוע הבא".

 

ריכטר בפעולה. "מבחינתי זו עוד תחרות" (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
ריכטר בפעולה. "מבחינתי זו עוד תחרות"(צילום: אורן אהרוני)

 

לריכטר היה גם מסר לכל אלה שלא מחשיבים את הקליעה כענף ספורט: "זה עצוב מאוד שנזכרים בתקשורת בענף הזה רק לפני האולימפיאדה. זה לא רק בקליעה, אלא בכל הענפים האולימפיים. התקשורת לא נותנת יחס וזה נורא עצוב. אני מקווה שזה ילך וישתפר, במידה שמדליה תשנה את המצב הזה, אז אני מוכן להביא עוד עשר כאלה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אהרוני
סרגיי ריכטר
צילום: אורן אהרוני
מומלצים