שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  מלחמות העבריינים בטייבה: טיל לאו פגע בבית
  פיצוץ עז החריד את העיר במהלך תפילות הבוקר כאשר טיל לאו פגע בחומת בית של משפחה שלפי התושבים לא קשורה לעולם הפשע. "זה לא מתקבל על הדעת'', התלוננו בעיר

  הסלמה במלחמות העבריינים בטייבה : טיל לאו נורה לפנות בוקר (יום ו') ופגע בבית משפחה בעיר. קרב יריות התנהל ברחובותיה, והתושבים דיווחו על קולות נפץ בסביבה.

   

  דיווחי חדשות נוספים ב-ynet:

  אצבע על ההדק: כך מונע צה"ל חיסולי עבריינים

  אחים העירו לנהג וספגו מטח יריות, אחד נהרג

   

  מעט לפני תפילת הבוקר ביום השישי האחרון לצום הרמדאן החלו להישמע קולות ירי בעיר. ''נשמעו צרורות של ירי, ועל פי הרעש הבנתי שמדובר בקרב יריות, חלק נשמע קרוב וחלק קצת רחוק, כמענה", דיווחו התושבים. לדבריהם, "נשמעו גם פיצוצים שונים, ופיצוץ אחד גדול. אז הבנו שנורה טיל לאו''.

   

  בעקבות קולות הנפץ חשו רבים מהתושבים מאויימים, כשבאותה עת שהו במסגדים. "גם לאחר סיום התפילה פחדנו לצאת לרחוב ולחזור הביתה. הרבה ילדים נבהלו ופחדו, אסרנו עליהם לצאת מהמסגד כדי שלא ייפגעו", סיפרו. רק לאחר שפסקו קולות הירי והמתפללים הבינו שקרב היריות הסתיים, סיפרו: "העזנו לצאת מהמסגד וחזרנו הביתה, אבל בחשש".

   

  על פי התושבים, הטיל לא פגע במטרה שאליה כיוונו הפושעים, אלא בחומה של בית אחר, שבו גרה משפחה נורמטיבית שאין לה קשר לעבריינים. "בנס הטיל לא עבר את החומה ולא פגע בבית עצמו. זה היה עלול להיגמר באסון ובנפגעים בנפש", אמרו ותהו כיצד הגיעו למצב שבו טילים נורים במרכז העיר: "זה לא מתקבל על הדעת''.

   

  במשטרת מרחב שרון אמרו כי "בעקבות פיצוץ שנשמע לפנות בוקר, הגיעו שוטרים למקום ואיתרו זירה ובה שרידים של חומרי חבלה הנבדקים כעת במעבדת החבלה".

   

  Read this article in English

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  טיל לאו (ארכיון)
  באדיבות דוברות משטרת מרחב שרון
  מומלצים