שתף קטע נבחר

טסים לניו יורק? אתר חדש לטיפול בוויזות לארה"ב

התאחדות סוכני הנסיעות פתחה אתר אינטרנט חדש בנושאי ויזה לאמריקה, שדרכו יוכלו הנוסעים לקבל, בין השאר, גם שירותי תרגום ואיסוף הדרכון מבית הלקוח

התאחדות סוכני הנסיעות העלתה בימים האחרונים אתר אינטרנט חדש, Topvisa, לטיפול באשרות כניסה לארצות הברית.

 

מדובר באשרות ללקוחות פרטיים המעוניינים לקבל אשרת כניסה בין אם מדובר באשרה לצורך ביקור, עבודה, עסקים או לימודים. הטיפול בבקשות של הלקוחות ייעשה באמצעות ש.ע.ל (שרות עזר לסוכן), חטיבה בתוך התאחדות סוכני הנסיעות המטפלת, בין השאר, בבקשות לאשרות שונות המועברות להתאחדות באמצעות סוכני הנסיעות.

 

עוד על הוויזה שלכם לארה"ב:

 

האתר החדש מאפשר ללקוחות הפרטיים לפנות ישירות להתאחדות סוכני הנסיעות ולקבל מידע, כמו גם טיפול שכולל תשלום האגרה לשגרירות בתל אביב או לקונסוליה בירושלים, קביעת ראיון, טיפול מלא בטופס הבקשה ותאום משלוח הדרכון בחזרה ללקוח.

 

עלות אגרת בקשת האשרה לארצות הברית עומדת כיום על 160 דולרים, ובשקלים מדובר, נכון להיום, ב-656 שקלים. המחיר בשקלים נקבע על ידי שגרירות ארה"ב ללא קשר לשינוי היומי בשער החליפין של הדולר מול השקל. עלות דמי הטיפול עומדים על 156 שקלים פלוס מע"מ, לאדם.

 

בטיפול במשפחות, המחיר מהנוסע השלישי ואילך יעמוד על 100 שקלים פלוס מע"מ, בלבד. באתר

 יש מידע על סוגי האשרות, מידע על המסמכים הדרושים להגשת הבקשה, ומידע לקראת הראיון בשגרירות כולל מה מותר ומה אסור להבית לראיון.

 

בנוסף יוכלו המבקשים לקבל, תמורת תשלום, שירותים נוספים, כמו איסוף הדרכונים מבית הלקוח, תרגום לאנגלית של הבקשות מול הקונסוליה, תזכורת והדרכה לפני הראיון ועוד.

 

יצוין כי ברשת האינטרנט ניתן למצוא מספר אתרים, שמציעים ללקוחות סיוע בקבלת אשרת כניסה לארצות הברית.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מיכאל קרמר
לארגן הכל לפני הראיון. הכניסה לשגרירות ארה"ב
צילום: מיכאל קרמר
מומלצים