שתף קטע נבחר

מסתמן: יוגב אוחיון יתנצל ויישאר במכבי ת"א

הסאגה הארוכה של הקיץ בדרך לסיום? שני הצדדים צפויים להיפגש עם צאת השבת על מנת ליישר את ההדורים, השחקן יודה כי פעל תחת חוזה וישוב ללבוש את המדים הצהובים

זה ייגמר בהתנצלות? סאגת יוגב אוחיון לקראת סיום, לפחות כך נראה. הערב (ו') נודע ל-ynet ספורט כי היחסים בין למכבי ת"א ממשיכים להתחמם והשחקן צפוי להעביר מכתב התנצלות להנהלת המועדון בו הוא מודה כי פעל תחת חוזה ומתנצל על הדרך שבה הידרדרו העניינים. לאחר מכן יחזור הגארד לקבוצה באופן רשמי.

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

לפני שפיב"א הודיעה על החלטה הרשמית כי אוחיון שייך למכבי ת"א, נתנה המזכירות לשני הצדדים זמן לנסות ולהגיע להבנות ביניהם. הנושא הכספי הוסדר בזמנו מול קובאן הרוסית, אך ההסכם לא צלח בשל דרישת הצהובים למכתב הודאה והתנצלות מהגארד הישראלי, שסירב לבקשה.

 

יוגב אוחיון. קרוב מתמיד לחזור למדים הצהובים (צילום: מור שאולי) (צילום: מור שאולי)
יוגב אוחיון. קרוב מתמיד לחזור למדים הצהובים(צילום: מור שאולי)

 

בסופו של דבר, הודיעו שני הצדדים שלא הגיעו להסכמה ופיב"א שחררה את החלטתה הרשמית, בה התברר, כאמור, כי יוגב אוחיון פעל תחת חוזה וכי הוא שייך

למכבי ת"א.

 

מאז הסאגה נמשכה, אוחיון נפגש עם יו"ר מכבי ת"א, שמעון מזרחי, והבהיר כי הוא רוצה לשחק ברוסיה. הקבוצה דרשה בתמורה מעל ל-300 אלף דולר בנוסף ל-200 אלף הדולר שכבר הועברו למועדון הצהוב, בשל המחיר הנקוב בחוזהו של הגארד. קובאן סירבה, ובמקביל התברר כי אוחיון ומכבי ת"א, לראשונה מזה שלושה חודשים, חזרו להידברות בארבע עיניים, ככל הנראה בלי תיווך הסוכן.

 

שמעון מזרחי. יוצאים לדרך חדשה? (צילום: יובל חן) (צילום: יובל חן)
שמעון מזרחי. יוצאים לדרך חדשה?(צילום: יובל חן)

 

כאמור, כעת מתברר שהנושא על סף פיתרון. שני הצדדים צפויים להיפגש עם צאת השבת, פגישה שאמורה לכלול גם את דייויד ודני פדרמן

על מנת לנסות ולהתגבר על המשקעים שנוצרו מאז סיום העונה החולפת.

 

השאלות שיישארו פתוחות בשלב הזה, הן מה יעלה בגורלו של חוזהו של אוחיון בקובאן והאם הקבוצה הרוסית וסוכנו של השחקן יעברו בשתיקה על הסכם כזה עם המועדון הצהוב. בנוסף, עדיין לא ברור האם לאחר יישור ההדורים מכבי ת"א בכל זאת תפתח את חוזהו של אוחיון, תשדרג אותו והאם תאריך אותו בשנתיים נוספות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ראובן שוורץ
יוגב אוחיון
צילום: ראובן שוורץ
מומלצים