שתף קטע נבחר

ג'ודי שלום ניר מוזס למען ילדי העולם

ג'ודי שלום ניר מוזס נבחרה לעמוד בראש השלוחה הישראלית של יוניסף, קרן הילדים של האו"ם. במסגרת תפקידה תהיה מוזס אחראית על פיתוח פעילות השלוחה הישראלית של הארגון למען ילדים בארץ ובעולם

לליאו מסי, דייוויד בקהאם, שאקירה, שרה ג'סיקה פארקר, מועדון הכדורגל ברצלונה (FCB) המלכה ראניה בירדן, ונציגי בתי המלוכה בלוקסמבורג, בלגיה, נורבגיה, דנמרק ובריטניה המשמשים כשגרירים של יוניסף, הצטרפה בימים אלו נציגה ישראלית - ג'ודי ניר מוזס שלום.

 

בחירתה של שלום ניר מוזס לעמוד בראש יוניסף בישראל, היא המשך ישיר לפעילות יוניסף עם אישי ציבור ידועים ברחבי העולם במטרה להעלות מודעות לבעיות של ילדים ולפעול למענם.

 

יוניסף, קרן הילדים של האו"ם, הוא הארגון הגדול והחשוב בעולם לסיוע, להגנה ולשמירה על זכויות ילדים. יוניסף פועל מכוח האמנה הבינלאומית לזכויות הילד, עליה חתומות 193 מדינות, ביניהן ישראל. יוניסף ישראל, היא הזרוע הישראלית של הארגון הבינלאומי התומכת בפעילות להצלה ולשיפור חייהם של ילדים בישראל ובעולם כולו.

 

שלום ניר מוזס, עיתונאית ואם לחמישה ילדים ניסיון רב בפעילות פילנטרופית למען

ילדים, שימשה בעבר כיו"ר עמותת אל סם וכיום מכהנת כנשיאת עמותת חום הפועלת למען ילדים מעוטי יכולת כלכלית ברחבי הארץ.

 

"אני מאמינה שהמשאב היקר ביותר לאנושות הוא ילדינו, שחלקם סובלים מתנאי חיים קשים בלתי אפשריים. מסיבה זו הקדשתי שנים רבות לפעילות עבור אותם ילדים ומאותה הסיבה אני גאה לקבל על עצמי את המינוי המרגש הזה ולהצטרף למשפחת יוניסף הבינלאומית" אמרה שלום ניר מוזס, "אני בטוחה שיחד נוכל להשיג הרבה יותר עבור ילדי ישראל והעולם".  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ג'ודי שלום ניר מוזס
צילום: שי-וליץ סטודיו
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים