שתף קטע נבחר

הפועל כפ"ס לאסי דומב: אל תגיע לאימון

המהפכה במועדון מהשרון נמשכת: המאמן ככל הנראה סיים את תפקידו, המנג'ר אלון מזרחי העביר את האימון וצפוי לעמוד על הקווים במשחק מול מכבי יבנה. הבעלים החדש, ג'קי מויאל: "אסי אמר שאי אפשר להתערב לו בעניינים, אז ביקשתי ממנו לנוח כמה ימים". מוטי יברבוים סירב להצעה להתמנות ליו"ר הקבוצה

הראשון ששילם את מחיר המהפכה הניהולית בהפועל כפ"ס הוא לא אחר ממאמנה של הקבוצה, אסי דומב. אומנם דומב לא שמע על פיטוריו ישירות מהבוס החדש של המועדון, ג'קי מויאל, אך בשעת בוקר (ו') מוקדמת קיבל הודעה לא להתייצב לאימון.

 

התקצירים של ynet ספורט:

 

את האימון העביר המנג'ר החדש אלון מזרחי, מה שמלמד כי דומב כבר מחוץ לקבוצה. ככל הנראה, "האווירון" ידריך את הפועל כפ"ס במשחק הליגה הקרוב, ביום שני נגד מכבי יבנה, אבל ייתכן שבימים הקרובים ימונה מאמן אחר. בסביבתו של דומב הודיעו כי המאמן רואה עצמו כמפוטר.

 

אלון מזרחי מתדרך את חניכיו החדשים (צילום: יובל חן) (צילום: יובל חן)
אלון מזרחי מתדרך את חניכיו החדשים(צילום: יובל חן)

 

ג'קי מויאל, הבעלים החדש של הפועל כפ"ס, נכח באימון ואמר ל-ynet ספורט: "אסי דומב לא פוטר. דומב אמר לי שרק הוא קובע ושאי אפשר להתערב לו בעניינים, אלא רק להציע. אמרתי לו שאלון מזרחי הוא מנג'ר והוא הסמכות העליונה. בשלב זה ביקשתי מאסי לנוח כמה ימים כדי שנצליח במשחק מול מכבי יבנה, ואחריו נחליט מה יקרה".

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

מזרחי הבהיר השבוע כי יהיו שינויים במועדון ואתמול פוטר עוזר המאמן, אלי פוס. באסיפת הקבוצה מזרחי הדגיש מזרחי כי שחקנים שלא יעמדו בסטנדרטים של המועדון, לא יוכלו להמשיך. בנוסף, יש ניסיון לבצע שינויים גם בקרב בעלי תפקידים ניהוליים.

 

מויאל ומזרחי, הבוקר ב'לויטה': "אלון הוא הסמכות העליונה" (צילום: יובל חן) (צילום: יובל חן)
מויאל ומזרחי, הבוקר ב'לויטה': "אלון הוא הסמכות העליונה"(צילום: יובל חן)

  

בתוך כך, מויאל ומזרחי מנסים לקרב את שחקני העבר למועדון, והציעו למוטי יברבוים

לשמש כיו"ר המועדון. יברבוים הצליח בשנה האחרונה, שהייתה קשה במיוחד, לחבר בין האוהדים למועדון. עם זאת, יברבוים סירב להצעה שקיבל ואתמול הוא הודיע למויאל ומזרחי שאין ביכולתו לקבל את תפקיד היו”ר, בעוד לאוהדים הוא הדגיש שאין לו ולא היה לו שום קשר לניהול החדש.

 

מויאל ומזרחי קיימו אתמול אסיפה ראשונה עם השחקנים והבהירו להם שהצלחת הקבוצה תלויה בשני הצדדים. מויאל הבהיר, שהם יראו שינוי בניהול, אבל ביקש מהם שינוי בהיבט המיקצועי במשחקים הקרובים. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יובל חן
אלון מזרחי, הבוקר באימון
צילום: יובל חן
מומלצים