שתף קטע נבחר

משחקי השבוע: בלאק אופס 2

משחק היריות החדש בסדרת קול אוף דיוטי מתרחש בשנת 2025 ומציג שלל חידושים. עוד השבוע: לגו שר הטבעות, פורמולה 1 וסופר מאריו נייד

Call of Duty: Black Ops 2

מגיע למחשב, ל-PS3 ול-360 ב-13.11, ועם השקתה בשבוע הבא, גם ל-Wii-U

 

עוד שנה, עוד קול אוף דיוטי שלפי כל הסימנים ימכור את ה-20-25 מיליון יחידות שלו. Black Ops 2 הוא המשך עתידני לעלילת המלחמה הקרה של Black Ops מ-2010, ומתרחש בשנת 2025, על רקע מלחמה קרה חדשה בין ארצות הברית לסין.

 

בניגוד לשנים קודמות מובטחים בו לא מעט חידושים, ולא רק בדקויות המולטיפלייר. ביניהם משימות אופציונליות עם מרכיב אסטרטגי, יכולת להשפיע על פרטים בעלילה ובעיצוב משימות הקמפיין על ידי הצלחה או כשלון במשימות הללו, ריבוי סופים, מצב זומבים שיתופי מורחב עם מרכיבי קרפטינג (יצירת חפצים) ועולם פתוח.

 

 

 

Lego Lord of the Rings

מחשב וקונסולות ב-13.11 (גרסאות מוגבלות יותר של המשחק יצאו לקונסולות ניידות בתחילת החודש)

 

סדרת הלגו מקימה מאחז בארץ התיכונה. הדמויות המדברות והעולם הפתוח של Lego Batman 2, האחרון בסדרה עד כה, עוברים גם לסביבה הטולקינית, עם הבטחה שנוכל לחקור כאוות נפשנו גרסת פלסטיק פתוחה ורחבת ידיים של העולם שמשמש כרקע לטרילוגיית הספרותית והקולונועית, לשלוט בכ-80 דמויות מהסרטים ואפילו ליצור חפצים חדשים - כמעט משחק תפקידים.

 

 

Sonic & Sega All-Stars Racing Transformed

קונסולות וניידות ב-16.11, מחשב מאוחר יותר

 

אחרי שסוניק "לווה" ממאריו את נוסחת מירוצי הקרטינג שלו ב-All-Stars Racing ב-2010,ההמשך עתה משדרג את המשחקיות לרכבים שיכולים לשנות צורה למטוסים וסירות, והמסלולים המתאימים לכך.

 

 

F1 Race Stars

מחשב וקונסולות, ב-16.11

 

ספין-אוף של סדרת מירוצי הפורמולה אחת של Codemasters, המשלב בין הסימולציה של F1 2012 לבין סגנונם של משחקי קרטינג כדי ליצור משחק מירוצים קליל וארקיידי יותר על רקע עונת הפורמולה אחת.

 

 

Runner 2: Future Legend of Rhythm Alien

ל-360 ול-PS3 ב-16.11, למחשב ול-Wii-U מאוחר יותר

 

משחק חדש בסדרת Bit.Trip של משחקונים קטנים ומאתגרים להורדה מהאולפן הקליפורני Gaijin Games. כמו קודמו, Runner, משחק ריצה שבו צריך לחמוק ממכשולים (דרך חמישה עולמות), רק שגרפיקת הרטרו הוחלפה בפיקסלים קטנים ומודרניים יותר.

 

 

 

 

 

ניידים:

 

Call of Duty: Black Ops Declassified

בלעדי ל-PS Vita, יוצא ב-13.11

 

גרסת Black Ops הניידת מתרחשת בין בלאק אופס לבלאק אופס 2, ומורכבת ממשימות נפרדות לשחקן יחיד - פחות מבוססות עלילה מהמשחקים המקוריים - וחמישה מצבי מולטיפלייר תחרותי לקרבות 4 מול 4.

 

המשחק פותח על ידי Nihilistic, יוצרי Resistance: Burning Skies המאכזב ברובו.

 

 
 

Paper Mario: Sticker Star

בלעדי ל-3DS, יוצא ב-11.11

 

המשחק הרביעי, אבל הנייד הראשון, בסדרת התפקידים-פלטפורמה המוצלחת של מאריו.

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המשימות האפילות. בלאק אופס 2
מומלצים