שתף קטע נבחר

התחזית: גשם של מבצעים בשוק הנדל"ן

עוד נדלניאדה בתל-אביב, מטבח במתנה בקניית פנטהאוז, מבצע לשוטרים בלבד והטבה מיוחדת: על כל דירה - טבעת לחתונה במתנה. אספנו עבורכם מבצעים חדשים לקראת החורף

החורף כבר בהחלט כאן - והנה הקבלנים ויזמי הנדל"ן מנצלים את ההזדמנות כדי להציע עוד ועוד מבצעים חדשים בשוק הדיור. במסגרת הבדיקה החודשית שלנו, בדקנו אילו הנחות מציעות חברות הבנייה בעיצומו של החורף. זה מה שמצאנו.

 

נדלניאדה סימן 3

מרכז הבנייה הישראלי יערוך בסוף השבוע (שישי-שבת) את יריד הנדלניאדה השלישי וירכז קבלנים בגני התערוכה בתל-אביב - שיציעו מבצעים לדירות מגורים. בין 100 הפרויקטים שיוצגו לבאי היריד, ניתן יהיה למצוא מבצעים כמעט בכל רחבי המדינה: רעננה, רמלה, ראשון לציון, פתח תקווה, תל-אביב, ירושלים, נס ציונה, יבנה, חדרה, חיפה, הרצליה, גבעתיים ועוד.

 

בין המבצעים: ברחוב תל חי 30 ברמת גן תציע חברת קרן ק.ר. נדל"ן דירות 4 חדרים ופנטהאוזים ב-25 אלף שקל הנחה ועוד סופ"ש במלון בראשית במצפה רמון. המחיר ההתחלתי לפני המבצע יעמוד על 1.69 מיליון שקל.

 

חברת צרפתי שמעון תציע מבצע מיוחד בבניין בן 7 קומות בנס ציונה עבור 26 דירות עם 2 חניות ומחסן - בהנחה של 100 אלף שקל ובמימון שכר טרחה. מחיר התחלתי של דירת 4 חדרים יעמוד על 1.79 מיליון שקל. ביבנה הירוקה תציע החברה דירות ב-50 אלף שקל הנחה. מחיר דירת 4 חדרים ביריד יעמוד על 1.24 מיליון שקל ומחיר דירת 5 חדרים יעמוד על 1.34 מיליון שקל.

 

בעפולה תציע חברת מבני גזית דירות בפרויקט "רובע יזרעאל" עם הנחות של כ-40 אלף שקל. דירת 4 חדרים תעלה לבאי היריד 780-840 אלף שקל. המחיר לדירות 5 חדרים יהיה ביריד 870-920 אלף שקל.

 

בשכונת הדר בחיפה יוצע פרויקט HADARTOWER ובו דירות 2-3 חדרים. המחיר ההתחלתי לדירה לפני המבצע עומד על חצי מיליון שקל, אך בסופ"ש הקרוב תינתן הנחה של 20 אלף שקל ועוד מחסן והבטחה לתשואה של 5% מערך הדירה ל-3שנים המגובה בערבות בנקאית.

 

בחדרה, חברת אמירי גן תציע דירות בפרויקט "אמירי חדרה הירוקה", הסמוך לשכונת ניסן ושכונת ברנדס בעיר. ההנחות יעמדו על 30-50 אלף שקל. דופלקס לופט בשטח של 137 מ"ר + 22 מ"ר של מרפסת יימכר החל מ-1.380 מיליון שקל, במקום מחיר המתחיל מ-1.430 מיליון שקל. דירות 4 חדרים + מחסן דירתי בשטח 110 מ"ר עם מרפסת 16 מ"ר יימכרו החל מ-1.160 מיליון שקל.

 

פרויקט אמירי חדרה הירוקה (הדמיה: גיורא גור אדריכלים) (הדמיה: גיורא גור אדריכלים)
פרויקט אמירי חדרה הירוקה(הדמיה: גיורא גור אדריכלים)

 (הדמיה: גיורא גור אדריכלים) (הדמיה: גיורא גור אדריכלים)
(הדמיה: גיורא גור אדריכלים)

 

באור יהודה תציע קבוצת גבאי הנחות של 100 אלף שקל בפרויקט "גבאי נובה" בעיר. דירות 3 חדרים בשטח של 92 מ"ר עם 10 מ"ר יימכרו במחיר המתחיל מ-1.2 מיליון שקל. דירת 4 חדרים בשטח של 115 מ"ר עם מרפסת בגודל 13 מ"ר תימכר החל מ-1.4 מיליון שקל.

 

פרויקט גבאי נובה (צילום: אורן עזיזה) (צילום: אורן עזיזה)
פרויקט גבאי נובה(צילום: אורן עזיזה)

 (צילום: אורן עזיזה) (צילום: אורן עזיזה)
(צילום: אורן עזיזה)

 

גם אפריקה ישראל תוריד ביריד מחירים. פרויקט "סביוני תלמי מנשה" בבאר יעקב תעניק החברה 50 אלף שקל הנחה. דירת 5 חדרים בקומה השנייה בפרויקט תימכר ביריד ב-1.475 מיליון שקל. עוד תציע החברה הנחה של 45 אלף שקל בפרויקט "שער הים" בראשון לציון. דירת 4 חדרים בקומה ה-7 תוצע ב-1.855 מיליון שקל.

 

משתלם להיות שוטרים

חברת י.ח דמרי תעניק לעמיתי קרנות השוטרים הנחה של 8% ברכישת דירות בכלל הפרויקטים שלה בארץ . שווי ההטבה נע בין 75-205 אלף שקל לדירה.

 

במבצע ישתתפו פרויקטי החברה בנתניה, בצורן, במודיעין, באשדוד, באשקלון, בנתיבות ובבאר שבע. המבצע יחל ב-15 בנובמר ויימשך עד סוף החודש.

 

דירה חדשה - אישה חדשה?

קבוצת הרכישה "לב העיר" שמתעתדת לרכוש את הזכויות להקמת פרויקט "צפון צהלה" בתל-אביב מזרזת רוכשים פוטנציאליים לחתום על העסקה. זאת באמצעות מתן הנחה של 100 אלף שקל על הדירה וגם מתנה מיוחדת - טבעת חתונה בשווי 5,000 שקל. מדובר בטבעת המשלבת אבן מסוג טופז והסיבה לסוג האבן היא שם הדגם של הדירות המוצעות למכירה - "טופז".

 

במסגרת דירות "טופז" המוצעות במבצע יש דירות 5 חדרים ופנטהאוזים בגודל 130 מ"ר עם מרפסת בגודל 14 מ"ר. הדירות כוללות מרפסת וחניה תת-קרקעית. עלות ממוצעת של דירה מסדרת "טופז" עומדת על 2.7 מיליון שקל לפני הנחה. המכרז לרכישת הזכויות בקרקע ייסגר עוד פחות מחודש ימים.

 

הדמיה: באדיבות לב העיר

 

 

מה מקבלים כשקונים פנטהאוז?

פרויקט "סנטרל פארק" של קבוצת גבאי, הכולל 9 בניינים בני 14 קומות באשקלון, מציע למי שרוכש דירות פנטהאוז מטבח של רשת מטבחי דקל בשווי 100 אלף שקל. הפנטהאוז, שמחירו עומד על 1.99 מיליון שקל, כולל 5 חדרים בשטח בנוי של 180 מ"ר ועוד מרפסות ענקיות בגודל 112 מ"ר.

 

חברת ארזים מקבוצת אורון מציעה את הפנטהאוז בשכונת נחלת יהודה בראשון לציון במבצע, במסגרתו תינתן הנחה של 300 אלף שקל והמחיר יהיה 3.050 מיליון שקל במקום 3.350 מיליון שקל.

 

עוד תציע החברה במסגרת המבצע מפרט פרימיום משודרג הכולל מחסן, חניה תת-קרקעית, מערכת מיזוג אוויר, ריצוף עץ דק במרפסת, סדרת ברזים יוקרתיים, מקלחונים מזכוכית, תוספת נקודות חשמל ושירות מעצבת פנים.

 

הפרויקט בנחלת יהודה בראשון לציון (הדמיה: באדיבות חברת ארזים (ג.י.א)) (הדמיה: באדיבות חברת ארזים (ג.י.א))
הפרויקט בנחלת יהודה בראשון לציון(הדמיה: באדיבות חברת ארזים (ג.י.א))

 

כפר שלם עושה שלום

חברת אשדר תקים את פרויקט "אשדר במרכז", שיכלול 85 יחידות דיור בשכונת כפר שלם בדרום תל-אביב. הפרויקט יכלול 2 בניינים בני 8 ו-9 קומות, בהם דירות בנות 3, 4 ו- 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. לפי החברה, היקף המכירות הצפוי מהפרויקט הוא כ-145 מיליון שקל.

 

לרגל השקת הפרויקט, מעניקה אשדר הנחות למזדרזים. דירת 3 חדרים בגודל 87 מ"ר עם מרפסת בגודל 14 מ"ר תימכר החל מ-1.265 מיליון שקל. דירת 4 חדרים בגודל 104 מ"ר עם מרפסת בגודל 14 מ"ר תימכר החל מ-1.46 מיליון שקל. דירת 5 חדרים בגודל 132 מ"ר עם מרפסת בגודל 20 מ"ר תעלה החל מ-1.85 מיליון שקל.

 

פרדס חנה: חותכים מחירים

בפרויקט Mandarin בפרדס חנה תעניק חברת עמרם אברהם 5%-7% הנחה לדירות הדופלקס-גן, לקוטג'ים ולפנטהאוזים. דופלקס גן בן 5 חדרים בשטח בנוי של 130 מ"ר עם גינה יימכר ב-1.369 מיליון שקל.

 

פנטהאוז בשטח 144 מ"ר עם מרפסת ענקית בגודל 163 מ"ר מוצע ב-1.639 מיליון שקל. הקוטג'ים בפרויקט ימכרו גם הם במבצע ומחירם יעמוד על 1.69 מיליון שקל. תוקף המבצע עד סוף החודש.

 

פרויקט מנדרין בפרדס חנה ()
פרויקט מנדרין בפרדס חנה

 

רעננה: פרויקט חדש בצפון העיר

בצפון רעננה משיקה חברת היילנד את פרויקט המגורים SOL במתחם נווה זמר. הפרויקט, שצפוי להתאכלס תוך שנתיים וחצי, יכלול 2 בנייני בוטיק בני 5 קומות ו-11 דירות בכל בניין. תמהיל הדירות יכלול דירות 4-5 חדרים, פנטהאוזים ודירות גן.

 

דירות 4 חדרים שגודלה כ-93 מ"ר ועוד מרפסת תימכר החל מ-1.79 מיליון שקל. דירות 5 חדרים עם מרפסת ימכרו החל מ-2.35 מילון שקל ודירות פנטהאוז יעלו לא פחות מ-3.2 מילון שקל.

 

אשקלון: 4 חדרים ב-790 אלף שקל

בפרויקט "שיר באגם" בשכונת אגמים באשקלון מציעה קבוצת צ. לנדאו, הבונה 6 בניינים עם 88 דירות, דירות 4 חדרים בגודל 103 מ"ר עם מרפסת ב-790 אלף שקל במקום 830 אלף שקל.

 

עוד מציעה החברה דירות 3 חדרים בגודל כ-85 מ"ר עם מרפסת ב-720 אלף שקל במקום 740 אלף שקל. לדברי החברה, מדובר במחירי טרום שיווק והדירות צפויות להימסר בעוד כשנתיים.

 

פרויקט שיר באגם באשקלון (הדמיה: באדיבות צ. לנדאו) (הדמיה: באדיבות צ. לנדאו)
פרויקט שיר באגם באשקלון(הדמיה: באדיבות צ. לנדאו)

 (הדמיה: באדיבות צ. לנדאו) (הדמיה: באדיבות צ. לנדאו)
(הדמיה: באדיבות צ. לנדאו)

 

פסטורליה באשדות יעקב

חברת גרופית יסודות יוצאת בימים אלו להקמת שכונת "פסטורליה" בקיבוץ אשדות יעקב שבעמק הירדן. בתכנון 166 וילות על מגרשים בני חצי דונם. בפרויקט מוצעים 6 דגמים של בתים ולכל וילה מפרט טכני עשיר וסטנדרט בנייה גבוה. הווילות מוצעות במחירים של החל מ-990 אלף שקל ועד 1.25 מיליון שקל לדגם הגדול ביותר.

 

עופר זרף, מנכ"ל גרופית יסודות, מספר כי במקביל לשכונה מוקם גם פארק כנרת לתעסוקה, עסקים ותעשייה בצמוד לשכונה. עובדי החברות שיעברו לפארק כנרת יקבלו הנחה של 5%-7% ברכישת בית בפרויקט פסטורליה.

 

קריית מוצקין והוד השרון: מבצע מימון

חברת א. דורי יוצאת במבצעי מימון בפרויקט Dori Dream בקריית מוצקין ובפרויקט Dori Best בהוד השרון. בקריית מוצקין החברה תעניק ללקוחות אפשרות לשלם סכום ראשוני של 225 אלף שקל, ולקבל הלוואה בסכום של 700 אלף שקל ללא ריבית לשנתיים. דירת 5 חדרים בפרויקט בגודל 124 מ"ר עם מרפסת בגודל 10 מ"ר תימכר ב-1.32 מיליון שקל.

 

פרויקט Dori Dream (הדמיה: באדיבות א.דורי) (הדמיה: באדיבות א.דורי)
פרויקט Dori Dream(הדמיה: באדיבות א.דורי)

 

בפרויקט בהוד השרון הלקוחות יוכלו לשלם בשלב הראשון 15% מסכום הדירה, ובנוסף לקבל הלוואה בסכום של עד מיליון שקל ללא ריבית לתקופה של שנה או שנתיים. דירת 4 חדרים בפרויקט בשטח של 92 מ"ר תימכר החל מ-1.72 מיליון שקל.

 

פרויקט Dori Best (הדמיה: באדיבות א.דורי) (הדמיה: באדיבות א.דורי)
פרויקט Dori Best(הדמיה: באדיבות א.דורי)

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים