שתף קטע נבחר

טעות דפוס: גלידת שטראוס אינה פרווה אלא חלבית

גלידת שטראוס אוספת מהמדפים אריזות 2 ליטר גלידת שוקו עוגיות וניל צ'יפ חלבית, בשל חשש שעל גבי המכסים של חלק מהאריזות נכתב "פרווה", בעוד שבתחתית המוצר נכתב "חלבי"

רגישים לחלב ושומרי כשרות שימו לב: חברת יוניליוור אוספת מהמדפים מוצר חלבי של גלידת שטראוס בעל כיתוב מבלבל: "פרווה" על גבי המכסה ו"חלבי" בתחתית.

 

 

בגלידת שטראוס משערים שיש בשוק מספר מצומצם בלבד של אריזות חיסכון 2 ליטר גלידת שוקו עוגיות וניל צ'יפ, הנושאות את תאריכי התפוגה 18-17 באפריל 2014, אך בכל זאת מבקשים מצרכנים הרגישים לחלב ולמוצריו לגלות ערנות.

 

מהחברה נמסר כי "צרכנים שיש ברשותם מוצר מסדרה זו, מוזמנים לפנות אל מוקד שיתוף הצרכנים של גלידת שטראוס 1-800-77-00-88. אנו מתנצלים על הטעות ומודים לצרכנינו על ההבנה ושיתוף הפעולה".

 

זו לא הפעם הראשונה שטעות כזאת נופלת במוצר של גלידת שטראוס. ב-2011 החברה הודיעה כי היא אוספת מהמדפים שלגון בשם שפיץ, שיצא במהדורה מצומצמת כשרה לפסח, בשל הדפסת "כשר פרווה" על גבי האריזה, למרות שהשלגון חלבי. בחברה הסבירו אז כי העובדה שהמוצר חלבי צוינה אף היא על גבי האריזה באופן בולט. לא רק זאת אלא שגם פורטה גם ברשימת הרכיבים והאזהרות לאלרגנים.

 

בעקבות הטעות ההיא, הוגשה לבית-המשפט המחוזי בת"א בקשה לתביעה ייצוגית על סך 10 מיליון שקל בשם שומרי הכשרות, שלכאורה הוטעו על-ידי גלידת שטראוס, שאף "זלזלה ופגעה בחופש הבחירה" של הצרכנים הללו, כך לפי הבקשה לתביעה.


פורסם לראשונה 21/11/2012 21:39

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים