שתף קטע נבחר

מלמד: אנשי התקשורת כופרים ועובדי עבודה זרה

במתקפה חסרת תקדים מאשים הרב אליעזר מלמד את השמאל והתקשורת בהתנכרות לעם - ובהידרדרות הביטחונית: "הם לא פחות אדוקים בדתם, בעבודה הזרה שלהם. לאליל שלהם קוראים 'שלום עכשיו" והם "מביאים עלינו את כל הצרות"

על רקע אירועי השבוע האחרון – מתקפה חריפה על השמאל הישראלי והתקשורת: הרב אליעזר מלמד, מן הבולטים שברבני הציונות הדתית, אומר כי הם "מנוכרים לעמם ולמורשתם", "מאמצים את הצדק שבעמדת האויב", ו"מביאים עלינו את כל הצרות הללו".

 

>> עוד עמוד ענן - בפייסבוק שלנו <<

 

 

רב היישוב הר ברכה וראש הישיבה, מאשים את השמאל בהידרדרות הביטחונית שהובילה לעימות האחרון, ואת התקשורת – בטיוח ודיווח מוטה: " אילו התקשורת הישראלית הממוסדת הייתה הגונה, היא הייתה משמיעה הקלטות של כל המנהיגים שאחראים להסכמי אוסלו ולנסיגה מעזה, כדי שכל הציבור ישמע את ההבטחות המטופשות שלהם, ויבין עד כמה יכולת ניתוח המציאות שלהם מעוותת".  

 

במאמר חריף שיפורסם בסוף-השבוע במדורו "רביבים" שבעיתון "בשבע", כותב הרב מלמד כי "נדמה שככל שנרבה לבקר את הממסד התקשורתי הישראלי, עדיין נחטא לאמת לעומת הביקורת החריפה שהוא ראוי לה", ומסביר זאת בכך ש"האנשים שמובילים את הממסד התקשורתי מנוכרים לעמם ומורשתם. הם אמנם לא מעיזים לדבר נגד החיילים או תושבי הדרום והמרכז המותקפים, אבל בתוך ליבם הם מאמצים את הצדק שבעמדת האויב".

 

"הכופרים שוגים בהזיות ותקוות שווא"

הרב תקף את השמאל הישראלי והתקשורת במילים קשות, ומכנה אותם כופרים, הוזים ועובדיה אלילים: "דווקא נאמני התורה, העם והארץ, קולעים לאמת בהערכותיהם, ואילו הכופרים שוגים בהזיות ותקוות שווא, שמתנפצות שוב ושוב בפנינו.

 

"ההסבר לכך הוא שהם לא פחות אדוקים בדתם, בעבודה הזרה שלהם. לאליל שלהם קוראים 'שלום עכשיו' או 'זכויות אדם', וזהו בדיוק חטאם של עובדי עבודה זרה, שלוקחים ערך אחד וסוגדים לו בלי לקחת בחשבון את שאר הערכים".

 

עוד הוא מוסיף ומאשים: "אנשי השמאל שהתנכרו למורשתם היהודית, מחפשים אליל שיעניק תקווה ומשמעות לחייהם. רובם האמינו פעם בקומוניזם, ומיררו את חייהם של אנשים רבים. עכשיו הם מאמינים ב'שלום עכשיו' ומביאים עלינו את כל הצרות הללו...

 

"רבים כבר מודעים להטיה המחרידה של 'מומחי' השמאל ואנשי התקשורת, לניכור שלהם לבני עמם ולארץ מולדתם. רבים מבינים שהניתוחים הפרשניים שלהם הם סוג של בידור, שהקשר שלו למציאות ולהגיון רופף. צריך לחזור ולהזכיר שוב ושוב את אשמתם של אישי השמאל. לחזור אלף פעמים על משפטי ה"אמרנו לכם". להמשיך להפיץ ברשתות החברתיות סרטונים של דברי הטיפשות שלהם".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: נסים לב
הרב אליעזר מלמד
צילום: נסים לב
מומלצים