שתף קטע נבחר

אמנון יצחק: מארגני המודעות נגדי ישלמו בחייהם

הקרבות המילוליים בין בית הרב עובדיה לרב אמנון יצחק מגיעים לשלב האיומים. בשיחה שהעביר הרב יצחק, סיפר כי מתארגן נגדו "מכתב מזוויע" של עשרות רבנים בכירים, והזהיר כי "אף אחד לא יינקה, כולם ימותו במיתה משונה"

קרבות הרבנים ברחוב הספרדי מובילים לאמירות קשות: מנהיג מפלגת "כח להשפיע", הרב אמנון יצחק, מקצין את מאבקו בש"ס, ומזהיר כי מקורבים לבית הרב עובדיה יוסף הפועלים להחתמת רבנים בכירים על מכתב נגדו, ישלמו על כך בחייהם.

 

כל עדכוני בחירות 2013 - באתר הבחירות של ynet

הסיפורים הכי חמים - בפייסבוק של ynet, וכל מה שיהודי - כאן

 

 

במהלך הרצאה בנתיבות הזכיר יצחק את שמותיהם של שלוש דמויות מוכרות בציבור החרדי-ספרדי, שלטענתו מארגנות את המכתב, ואמר: "אף אחד לא יינקה, כולם ימותו במיתה משונה".

 

בשיחה כינה את המכתב "מבעית", והוסיף כי מדובר בהחתמה של "עשרות רבנים ספרדים נגדי, וזה אמור להתפרסם מחר". הוא דחה את הביקורת הנשמעת מכיוון ש"ס נגד מעשיו, וטען: "דברים שלא אמרו על ישו אומרים עלי".

 

מוקדם יותר השבוע נחשף ב-ynet כי הרב עובדיה יוסף כתב, בתשובה לשאלה שנשאל, שיש להרחיק את אמנון יצחק - ולבטל

שיעור קבוע שזה מעביר. "בזמן האחרון הנ"ל הקדיח תבשילו", כתב בפקס שהעביר, ""ומצווה להחליפו באדם ירא שמים". אמנון יצחק לא נשאר חייב, והגיב לדברים: כל המדבר כנגדי סרה או לשון הרע ומאמין לשמועות מבלי לבררן עימי אין לו מחילה עולמית".

 

הרב אמנון יצחק פתח לאחרונה בעימות חזיתי מתגלגל מול ש"ס, והוא תוקף את בית הרב עובדיה בכל הזדמנות. בין שלל הטענות נגד מקורבי הרב - מנהיגה הרוחני של ש"ס - דיבר יצחק על חובות העבר שיש לש"ס כלפיו, וציין כי הכניסה אל הרב נמנעת ממנו בשיטתיות.

 

"אלו עובדות שלא ניתנות להכחשה", אמר. "שמעתי את יהודית (יוסף) אומרת 'אצלי אתה מחוק'. היא לא נתנה לי להיכנס". הוא טען כי ניסה לתקשר עם הרב באמצעות פתקים ששם לו בסידור, ואף "שלחתי אנשים שבמעלית לפני שהוא יורד, יצעקו לו: הרב אמנון יצחק רוצה לדבר אתך", אך לשווא.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שלב האיומים. הרב אמנון יצחק
צילום: ניב רוזנברג
מומלצים