שתף קטע נבחר

יו"ר החדש של הפועל כפ"ס - מוטי יברבאום

שחקן העבר של הקבוצה כבר הגיע לאימון ועודד את השחקנים, שהחליטו לא לשבות: "המטרה - להציל את המועדון"

הסאגה בהפועל כפ"ס נמשכת. מהיום הקבוצה מנוהלת ע"י שחקן העבר ואחד הסמלים הבולטים שלה, מוטי יברבאום, שמתוך דאגה לקבוצה הגיע לאימון הבוקר (ג') יחד עם סגן ומ"מ ראש העיר, צביקה צרפתי. יברבואום, שישמש גם כיו"ר הפועל כפ"ס, התבקש ע"י העירייה לשמור על מסגרת אימונים ומשחקים עד לקבלת החלטה של בית המשפט בבקשה למינוי מפרק זמני.

 

ים תקצירים ב-ynet ספורט:

 

ואכן, השחקנים חזרו היום לאימונים לאחר שביתה שהחלה ביום רביעי האחרון. לאימון הבוקר הגיעו עשרות אוהדים, שהריחו עימות עם ג'קי מויאל, אבל מויאל לא הגיע לאימון. האוהדים מרוצים מכך שיברבאום קיבל את השליטה, אבל הביעו דאגה לגבי עתיד המועדון.

 

חוזר למועדון. יברבאום (צילום: אלכס קולומויסקי) (צילום: אלכס קולומויסקי)
חוזר למועדון. יברבאום(צילום: אלכס קולומויסקי)

 

יברבאום, צרפתי וסמנכ"ל העירייה, דני הרוש, קיימו שיחת מוטיבציה ארוכה עם השחקנים, וביקשו מהם להתרכז בכדורגל

. יו"ר ארגון השחקנים, אריה אלטר, שמח על הצטרפותו של יברבאום בתמיכת העירייה, ואמר לשחקנים שההתאחדות אמורה להעביר להם מחר משכורות.

 

יברבאום אמר לאחר האסיפה עם השחקנים: "הפועל כפ"ס נמצאת בחצי השנה הקריטית מיום היווסדה. מטרת כניסתי הזמנית למועדון היא לאחד כוחות בכל העיר, כדי להציל את המועדון. לפני שנכנסתי לתפקיד פניתי ליצחק שום, שאני רואה בו ממייסדי המועדון, וביקשתי את תמיכתו למהלך. שום בירך אותי ואמר שיעזור".

 

חזרו לאימונים. שחקני הפועל כפ"ס (צילום: יובל חן) (צילום: יובל חן)
חזרו לאימונים. שחקני הפועל כפ"ס(צילום: יובל חן)

 

מנהל הקבוצה, איציק ליבר, שהיה יד ימינו של מויאל, הגיע לאצטדיון, ואמר: "מויאל מנסה להקדים את הדיון המשפטי, כיוון שהדחייה של שבועיים פוגעת בקבוצה. ג'קי לא הגיע היום לאימון כדי למנוע עימות עם האוהדים, אבל הוא קיבל את הקבוצה כדין, ויילך עד הסוף. הוא ידרוש לקבל את הקבוצה בכל מחיר".

 

הנושא הראשון שיברבאום יצטרך להתמודד עימו הוא ארגון משחק גביע המדינה שייערך מחר באצטדיון "לויטה" נגד כרמיאל/צפת. נודע, כי חברת האבטחה שעובדת עם המועדון אינה מתכוונת עוד לשלוח אנשי אבטחה למשחק מחשש שבמקרה של פירוק הוא תתקשה לקבל את החוב המגיע לה, הנאמד בכ-100 אלף שקלים. במקרה שלא תהיה אבטחה, המשטרה לא תאפשר מחר כניסת קהל למשחק.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מוטי יברבואום
צילום: אלכס קולומויסקי
מומלצים