שתף קטע נבחר

מפרק זמני לכפ"ס, יופחתו ממאזנה 9 נק'

עו"ד ליאור דגן, שבעונה שעברה היה אחד משני המפרקים בהפועל פ"ת, מונה ע"י בית המשפט המחוזי. היו"ר מוטי יברבאום: "יום עצוב למועדון הפאר"

שופט בית המשפט המחוזי, אילן שילה, החליט היום (ב') על מינוי מפרק זמני להפועל כפ"ס מהליגה הלאומית. מדובר בעו"ד ליאור דגן, שבעונה שעברה היה אחד משני המפרקים בהפועל פ"ת. בעקבות כך, יופחתו ממאזנה של כפ"ס 9 נקודות.

 

התקצירים של ynet ספורט:

 

למפרק אין הרבה זמן לפעול אם ברצונו לדאוג לחיזוק הקבוצה, שכן הדבר ניתן להיעשות רק בחלון ההעברות הנוכחי. ההחלטה למנות מפרק אחד להפועל כפ"ס נבעה מהרצון לחסוך בעלויות. עו"ד שי אליאס, שהגיש אף הוא בקשה להתמנות לצוות המפרקים, אמר: "אני מברך על המינוי של עו"ד דגן ומאחל לו ולהפועל כפ"ס בהצלחה. אני משוכנע שהוא יידע להפעיל את הקבוצה באופן שבו תישאר בליגה הלאומית, ובמקביל ידאג לתשלום תביעות החוב לנושים בהקדם".

 

"יום עצוב למועדון הפאר". יברבאום (צילום: אלכס קולומויסקי) (צילום: אלכס קולומויסקי)
"יום עצוב למועדון הפאר". יברבאום(צילום: אלכס קולומויסקי)

 

כל הצדדים הגיעו היום לדיון בבית המשפט עם הסכמה שאין מנוס ללכת לפירוק. ג'קי מויאל, שניסה לרכוש את הקבוצה בחודשיים האחרונים

, לא הגיע לדיון, אבל מקורביו העריכו שהוא יגיש בקשה לרכישת הקבוצה.

 

יו"ר הפועל כפר סבא, מוטי יברבאום, אמר לאחר הדיון: "זה יום עצוב למועדון פאר. אין לנו הרבה זמן להתארגן, לכן אני פונה לכל מי שהפועל כפר סבא יקרה לו להירתם למען הצלת המועדון. יש הרבה אוהדים רדומים שזה הזמן שלהם להתעורר. הפחתת 9 נקודות זה רע, אבל בהיערכות נכונה אפשר להשאיר את הקבוצה בליגה הלאומית".

 

סגן ומ"מ ראש עיריית כפ"ס, צביקה צרפתי: "יום עצוב לאוהדי הספורט בכפר סבא. אמנם, בית המשפט החליט על פירוק, אבל אני קורא לזה שיקום. נוצרה הזדמנות פז לשקם את המועדון. כולי תקווה שבתמיכת האוהדים נדע להשאיר את הקבוצה בליגה הלאומית".

 

הפועל כפ"ס בפעולה (צילום: יובל חן) (צילום: יובל חן)
הפועל כפ"ס בפעולה(צילום: יובל חן)

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ראובן שוורץ
ג'קי מויאל
צילום: ראובן שוורץ
מומלצים