שתף קטע נבחר

בהתאמה אישית: תוכנה מגלה חוסרים תזונתיים

תוכנה חדשה שפותחה על ידי חברת "פראנה" הישראלית מגלה באמצעות תהליך אבחון מורכב ומפורט האם קיימים חוסרים תזונתיים בגוף, ומתאימה באופן מדויק תוסף תזונה שיטפל בחוסרים הללו

התוכנה שתגלה בדיוק מאיזה חוסרים תזונתיים אתם סובלים. חברת "פראנה" הישראלית פיתחה תוכנה שמצליחה לאבחן האם אתם סובלים מחוסרים תזונתיים, ומרכיבה תוסף, המתאים לכם במדויק - המשלים את כל החוסרים הללו. פרופ' בטי שוורץ, פרופ' לביוכימיה ולתזונה, היועצת המדעית של החברה, מסבירה כי האבחון האישי, שהוא ראשון מסוגו בעולם, מאפשר בדרך זו התאמה אופטימלית ושיפור המצב הבריאותי.

 

קיראו עוד על תוספי תזונה

 

תהליך האבחון הנעשה על ידי דיאטנית, בטלפון או באמצעות ראיון אישי, הכולל סקירה מקיפה של מצבו הבריאותי של האדם. הסקירה כוללת עיון בבדיקות דם שנעשות אצל הרופא המטפל, סקירת מחלות, רקע משפחתי בריאותי, אלרגיות, ניתוחים, אופי התזונה וכל דבר שיכול לסייע באבחון מצבו הבריאותי של המטופל.

 

שילוב של תוספי תזונה מותאמים ותפריט אישי

כל הנתונים הנאספים מוזנים אל תוך התוכנה, והתוצאה - מתקבלת המלצה לתוסף תזונה המותאם אישית, על פי הפרמטרים שהוזנו. פרופ' שוורץ מסבירה כי התוכנה שנתמכת על ידי מחקרים רבים, עוברת שדרוג ועדכון מתמיד, כך שהתוצאות יהיו מתאימות להמלצות העולמיות לגבי נטילת תוספי תזונה וויטמינים.

 

ההמלצה על נטילת התוסף האישי, מלווה גם בהמלצה לגבי תפריט מותאם אישית. "השילוב של תזונה נכונה והתוסף המותאם, אמורים להשיג תוצאה אופטימלית בשיפור המצב הבריאותי", אומרת פרופ' שוורץ. לאחר האבחון וקבלת התוסף, ניתן לקבל ייעוץ טלפוני 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

 

לדברי פרופ' שוורץ, בקרב אנשים שנטלו את התוספים שהותאמו להם באופן אישי, היה שיפור רב במצבם הבריאותי. "כך למשל, אנשים שסבלו מבעיות במערכת העיכול, אנשים שסבלו מבעיות באיזון רמת הסוכר בדמם, דיווחו על שיפור משמעותי במצבם", היא אומרת.

 

התוסף ניתן לתקופה של רבעון, כשלאחריו יש צורך בבדיקות, כדי לראות האם היה שיפור במצב המטופל. פרופ' שוורץ מסבירה כי ההתאמה האישית מאפשרת טיפול ממוקד ויעיל ביותר. "גם תרופות אנשים לוקחים על פי מצבם הבריאותי, אז למה אנשים מוכנים לקחת תוספי תזונה כלליים", היא שואלת בתמיהה. 

 

 


 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
ויטמינים בהתאמה אישית. לקחת בדיוק מה שאתם צריכים
צילום: shutterstock
ד"ר רק שאלה
מומלצים