שתף קטע נבחר

HOT: סלולר ואינטרנט ב-9.90 ש' ל-4 חודשים

חברת HOT תציע החל ממחר, סלולר "ללא הגבלה" של HOT mobile וספק אינטרנט של HOTnet, שתי חברות בת שלה, ב-9.90 שקל לחודש למשך 4 חודשים, למצטרפים דרך אתר HOT mobile. אחרי 4 חודשים תשלמו 99 שקל - כלומר הספק חינם. לקוחות ותיקים יוכלו להצטרף בפברואר

תמנון התקשורת HOT משלב זרועות ומוריד עוד יותר את מחיר הסלולר וספק האינטרנט, אם כי לתקופה מוגבלת בלבד: ממחר (ב') אם תצטרפו לחבילה שמכונה "Mobile+", באתר האינטרנט של HOT mobile, תקבלו קו סלולרי של HOT mobile (לשיחות והודעות SMS ללא הגבלה, כולל שיחות בינלאומיות וגלישה עד 3 ג'יגה) וכן ספק אינטרנט של HOTnet (לאינטרנט הביתי) במהירות של עד 100 מגה, ב-9.90 שקלים לחודש למשך 4 חודשים. ההצטרפות היא ללקוחות חדשים בלבד, בחודש הקרוב. 

 

  • HOT הופכת לספקית אינטרנט ומבטיחה הוזלות

 

אחרי 4 חודשים המחיר לקו סלולרי + ספק אינטרנט יעמוד על 99 שקל לחודש, כלומר המחיר בסלולר חוזר לקדמותו. כיוון שמחיר לסלולר ללא הגבלה + שיחות לחו"ל הוא במילא 99 שקל (מחיר מחירון בחברה), בעצם נראה שספק האינטרנט הביתי ניתן בחינם. עם זאת, כיוון שהמחיר הוא מחיר כולל - ניתן גם לומר שבחבילה הזאת, אחרי 4 חודשים, המחיר של ספק האינטרנט נשאר 20 שקל לחודש ומחיר הסלולר יורד ל-79 שקל בחודש. כך או כך, אין ספק שהמבצע בא לקדם את חברת הסלולר, שהמבצע שלה 49 שקל לחודש עומד להסתיים.

 

כרגע, חברת HOT מוכרת את שירותי ספק האינטרנט שלה HOTnet ב-20 שקל לחודש לכל המהירויות. היא תמשיך למכור שירותי ספק אינטרנט (ISP) במחירים האלה למי שלא מעוניין להצטרף למבצע "הבאנדל" (חבילה) הנוכחי ולקבל גם קו סלולרי של HOT mobile. 

 

שימו לב שהמבצע הוא לכאורה לא של HOT, אלא של חברת HOT mobile, חברה בת של HOT, בשיתוף עם HOTnet, חברה בת נוספת של HOT (שהפרכה פרטית לאחרונה, בבעלות פטריק דרהי). לפי HOT, כיוון שמדובר בחברות בת, בהן החברה אינה מונופול, ל-HOT מותר למנף את השירותים הללו ב"באנדל" שאינו ניתן לפירוק.

 

המבצע לא כולל תשתית אינטרנט של HOT (בשל הפרדה מבנית רגולטורית), כלומר תצטרכו להוסיף כסף לתשתית של בזק או HOT, אם תשדרגו את מהירות ספק האינטרנט במסגרת המבצע.


השירותים של חברת התקשורת HOT

השירותים של חברת התקשורת HOT
שירות חברה
טלוויזיה HOT
טלפונייה קווית HOT
תשתית אינטרנט HOT
ספק אינטרנט HOTnet (חברה בת של HOT)
סלולר HOT mobile (חברה בת של HOT)

 

הצטרפות שלא דרך האתר והצטרפות לקוחות קיימים

נראה כי החברה מפנה כך לקוחות לאתר האינטרנט, במטרה להוריד עומס ממוקדי שירות הלקוחות. בהצטרפות שלא דרך אתר האינטרנט של החברה, המחיר לקו הסלולרי הראשון יעמוד על 29.90 שקל (כולל שירות ספק האינטרנט), ולקווים הסלולריים הנוספים, יעמוד המחיר לכל קו נוסף על 9.90 שקל למשך 4 חודשים. לאחר מכן יעמוד המחיר הקבוע על 99 שקל לכל אחד מהקווים. ההצעה מוגבלת לספק אינטרנט אחד ועד חמישה קווי טלפון סלולרי. מדובר בהצטרפות של לקוחות חדשים בלבד, דרך מרכזי השירות והמכירה וכן בדוכנים של HOT mobile וכן במוקדי השירות הטלפוני של HOT mobile ו-HOTnet. 

 

לקוחות קיימים של HOT mobile בכל המסלולים "ללא הגבלה", יוכלו גם הם להצטרף למבצע הזה, הכולל את ספק האינטרנט של HOTnet, החל מ-10 בפברואר 2013 רק דרך אתר האינטרנט.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
HOT מובייל. המבצע דרך אתר חברת הסלולר
מומלצים