שתף קטע נבחר

בקרוב: תמ"א 38 ברחוב אבן גבירול בתל-אביב

חברת הנדל"ן משולם לוינשטיין תקדם פרויקט רחב היקף במתחם בנייני רכבת ברחוב אבן גבירול פינת פנקס בתל-אביב. במסגרת הפרויקט, למתחם שכולל 6 בנייני רכבת עם 132 דירות יתווספו 2.5 קומות לכל בניין ו-16 דירות נוספות, כולל פנטהאוזים

עוד פרויקט תמ"א 38 בתל-אביב - והפעם בשכונת הצפון הישן. חברת הנדל"ן משולם לוינשטיין הודיעה היום (ב') כי בכוונתה להעמיק את פעילותה בתחום תמ"א 38 ברחוב אבן גבירול בעיר, במתחם בנייני הרכבת "פועלי הנמל", בין רחוב פנקס לגשר בר יהודה. מדובר במתחם הכולל 6 בנייני רכבת עם 132 יחידות דיור. הצפי להתחלת הבנייה - בעוד כשנתיים.

 

כתבות נוספות על תמ"א 38 בערוץ הנדל"ן :

 

במסגרת התוכנית, יתווספו לכל בניין 2.5 קומות עם 16 יחידות דיור נוספות, כולל דירות פנטהאוז. כמו כן, לכל דירה יתווספו 25 מ"ר ומרפסת בשטח של כ-12 מ"ר. בחברה, בניהולו של אמיר לוטן, מספרים כי השיפוץ המקיף יכלול, בין השאר, תוספת מעלית, חניה תת-קרקעית וטיפוח השטח הציבורי שכולל שני דונם של חצר משותפת לכל הפרויקט.

 

לדברי החברה, הפרויקט נאמד בהשקעה של כ-200 מיליון שקל ויתבצע בשיתוף חברת עגורן, בבעלות תומר איזן ודניאל קוברי. בימים אלה מצוי הפרויקט (בבניינים מספר 170-180) בשלבים מתקדמים של החתמות הדיירים. עוד מוסיפים בחברה כי בשלב זה הוחתמו כבר הדיירים של שני הבינינים הראשונים, ובמהלך החודשים הקרובים, מעריכים בסביבת לוטן, תהליך החתימות צפוי להסתיים. דיירי הבניין באבן גבירול 182 כבר חתמו עם חברה אחרת - קריגר נדל"ן.

 

הדמיית הפרויקט ברחוב אבן גבירול. יהיו גם דירות פנטהאוז ()
הדמיית הפרויקט ברחוב אבן גבירול. יהיו גם דירות פנטהאוז

  

"פתרון למחסור בקרקעות"

"מדובר בפתרון אולטימטיבי למחסור בקרקעות בארץ", אמר לוטן. "מאחר שמדובר בפעילות מורכבת, הכרוכה בקשיים ובבירוקרטיה, רק חיבור לגוף נדל"ן בעל ניסיון רב בייזום, קבלנות ובהתנהלות בירוקרטית מול גופים מוניציפליים וממשלתיים יוכל לקדם את הפרויקטים, להניע אותם ולהוציאם לפועל במהרה".

 

חברת משולם לוינשטיין יצאה לדרך לפני כשנה עם פרויקט ראשון ברחוב צה"ל בקריית אונו, בשיתוף חברת התחדשות אורבנית בהיקף של כ-80 מיליון שקל. הפרויקט נמצא כעת בשלבי ההיתרים וכולל שני בנייני רכבת עם 64 דירות, אליהם יתווספו 44 יחידות דיור חדשות.

 

עם זאת, החברה אינה הראשונה שפועלת בתל-אביב. לפני כחודשיים השיקה קבוצת אביב חברת-בת תחת השם "אביב איל", שתעסוק בייזום תמ"א 38 בשכונת רמת אביב הירוקה. לדברי ראשי קבוצת הנדל"ן אביב, דורון אביב ודפנה הרלב, והיזם מולי איל, פוטנציאל הפעילות בשכונה עומד על כ-80 בניינים, ובכוונתם להוסיף כ-720 יחידות דיור חדשות בשכונה, לצד כ-2,000 מקומות חניה עתידיים, בעיקר בחניונים תת-קרקעיים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פרויקט תמ"א 38 בת"א. בקרוב באבן גבירול
מומלצים