שתף קטע נבחר

פדופיל חרדי: החברה מטאטאת את התופעה

הוא פגע ב-16 ילדים במקום עבודתו עד שנעצר, וגם כשנודע שהוא מסוכן - איש לא העז להתלונן נגד ש'. כיום, כשהוא בשיקום, ש' מספר על הפגיעה המינית שעבר בילדותו - והושתקה, ועל תופעת ההסתרה במגזר החרדי. צפו

החיפושים אחר אחר קצה חוט שיוביל למשפחת הילדה בת החמש, שעל פי החשד נאנסה במשך שעתיים בבית כנסת - נמשכים גם היום, אך תופעת ההסתרה של פגיעות מיניות במגזר החרדי איננה ייחודית לעיר מודיעין עילית. ש', פדופיל חרדי שישב מספר שנים בכלא בגין מעשים מגונים בילדים, קורא למגזר החרדי להפסיק לטאטא את התופעה.

 

 << כל מה שמעניין בעולם היהודי - בפייסבוק שלנו. כנסו  >>

 

 

"בזמן שהייתי פדופיל פעיל פגעתי בכ-15-16 ילדים", הוא מספר ל-ynet. "אז לא היו לי ייסורי מצפון. לא ידעתי אם זה מותר או אסור, אבל בהמשך הבנתי שזה עוול, ואמרתי שאני מצטער על כל מה שעשיתי. היום מבין שפגעתי ומבקש סליחה".

 

ש' עונה לדפוס השכיח של עברייני מין, בהיותו נפגע תקיפה מינית בעצמו. גם אז, לפני שנים רבות, הוריו מיאנו להתלונן - והמעשה נמשך במשך שלוש שנים תמימות. "אמרתי להורים שלי שאני מפחד ללכת ברחוב בשעות הלילה", הוא מספר. "הייתי צריך להגיע ללמוד כל ערב בשעה שמונה, וכל ערב היה מישהו רודף אחרי.

 

"ביקשתי ממנו שיעזוב אותי. ואז, בגן האם ברחוב מודיעין הוא עשה בי מעשים מגונים. סיפרתי את זה להורים שלי, והם אמרו לי שאני מקשקש, וזה נמשך שלוש שנים ככה".

 

ש' פגע בילדים במסגרת עבודתו עימם, אך המשטרה לא עורבה בפרשה גם כשהדבר נחשף.

"ילדים התלוננו, וביקשו להעיף אותי מהעבודה, אבל לא התקשרו למשטרה ולא כלום".

 

כיום ש' הוא פדופיל בשיקום, המטופל בטיפול תרופתי שמונע ממנו פגיעה נוספת. הרב אבינעם כהן מהרשות לשיקום האסיר, העומד מאחורי שיקומו - אומר כי "הבנו שאנחנו בשלב יותר טוב יותר, כשמישהו אומר - אני מסוכן. תעזרו לי. אני לא רוצה להגיע למקום הזה".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יריב כץ
גם כשנחשף במקום עבודתי, איש לא התלונן נגד ש'
צילום: יריב כץ
מומלצים