שתף קטע נבחר

פיתה נערים למין, השותף לדירה תיעד ודיווח

גבר בן 34 נאשם כי יצר קשר עם שני נערים, אחד מהם מרוסיה, וביצע בהם מעשי סדום. שותפו לדירה תיעד את אחד המקרים והתלונן במשטרה. באישום נטען כי ניסה לשבש חקירה

תושב רמת גן בן 34 נאשם כי פיתה שני נערים צעירים וביצע בהם מעשי סדום. בכתב האישום שהוגש נגדו הבוקר (יום ה') בבית המשפט המחוזי תל אביב, מייחסים לו עבירות של ביצוע מעשה סדום בקטין וניסיון לביצוע מעשה כזה. הסיפור נחשף לאחר ששותפו לדירה הגיש תלונה במשטרה על מעשיו, שאת אחד מהם אף הצליח לתעד. 

 

דיווחי חדשות נוספים ב-ynet:

איראן לארה"ב: לא למו"מ ישיר בזמן הסנקציות

הונאת המיליונים בצבא: הושעו 6 חברות תקשורת

 

על פי האישום, בעת ששהה ברוסיה הכיר הנאשם נער כבן 15 ורקם עמו מערכת יחסים. הנער הגיע לביקורים בארץ ובמהלכם התגורר בביתו של החשוד שביצע בו מעשי סדום רבים ואף גרם לו לבצע בו מעשה כזה.

 

האישום מייחס לו פיתוי של נער נוסף כבן 13, שגם עמו רקם החשוד מערכת יחסים לאחר שהזמין אותו למשחקי מחשב ופלייסטיישן. אז ביצע בו מעשה סדום. עוד עולה מכתב האישום כי הנאשם ניסה לשבש את חקירתו במשטרה. במפגש מקרי בינו לבין אחד הנערים צעק הנאשם: "אל תדאג, הכול יהיה בסדר".  

 

המשטרה, שעצרה את האיש ב-1 בפברואר, טוענת כי במהלך החקירה הודה הנאשם בביצוע מעשי סדום באחד מהנערים. על מחשבו האישי נמצאו תמונות וסרטון שבהם תועדו מעשיו. עוד עולה מחומר החקירה כי השתתף בקורס על "אמנות הפיתוי" כדי ליצור קשר עם השניים וללכוד אותם ברשתו. לדבריו של אחד הנערים, הוא "עשה לו שטיפת מוח", וכך גרם לו לקיים עמו אקטים מיניים.

 

הפרקליטות ביקשה מבית המשפט לאשר מעצר עד תום ההליכים. לדברי נציגיה: "מכתב האישום עולה תמונה מצמררת של מי שניצל את תמימותם של הנערים והפך אותם כלי למימוש צרכיו המיניים במשך תקופה ארוכה ובמספר הזדמנויות רב".  

 

סנגורו של הנאשם אמר כי הוא מצוי במצב נפשי שברירי, ולפיכך ביקש לאסור את פרסום שמו. הוא ציין כי יש לנאשם סיפור אישי קשה מאוד, וחוות הדעת הפסיכיאטרית גיבתה זאת: הנאשם עבר בעצמו אירוע טראומטי בגיל 10, אולם לדברי התובעת, "אירועים אלו הם דווקא מה שבסופו של יום מובילים את הקורבנות להפוך לאחר מכן לעברייני מין בעצמם". לדבריה, "העבירות מדברות בעד עצמן", ומחומר הראיות עולה כי הנאשם אמר ש"הפסיק לקיים יחסי מין עם בגירים כי אינו אוהב זאת. משיכה לקטינים ופגיעה בהם מוכיחה את מסוכנותו החמורה". 

 

עו"ד אייל בסרגליק, המייצג את הנאשם, הוסיף: "מדובר בשלב מאוד מקדמי שבו טרם התקבל חומר הראיות. יחד עם זאת העובדה כי בית המשפט איפשר שליחת מרשי לתסקיר מעצר כבר עתה, לאור חוות הדעת בעניינו והסיפור האישי הקשה, מובילה למסקנה שבסופו של יום יש לבחון העניין לאור הנסיבות של מרשי. לאחר קריאת החומר נוכל להתייחס".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
(אילוסטרציה)
צילום: אבי מועלם
מומלצים