שתף קטע נבחר

רופא צבאי חשוד באונס חיילות שנבדקו אצלו

אזרח עובד צה"ל, המועסק בפיקוד המרכז, חשוד שאנס וביצע מעשים מגונים בחיילות שהגיעו להיבדק אצלו. נבדק החשד שביצע עבירות מין גם בתפקידו הקודם

האיש שהיה אמון על הטיפול בחיילות חשוד כי ניצל את האמון שנתנו בו ותקף אותן מינית: רופא צבאי, המועסק בפיקוד המרכז, חשוד כי ביצע עבירות מין שונות, ובכלל זה אינוס ומעשים מגונים, בכמה חיילות שהגיעו להיבדק אצלו.

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות

עליית הדלק: "הממשלה סוגרת גירעון על חשבוננו"

עד שייצא עשן לבן: כיצד ייבחר האפיפיור החדש?

 

המשטרה הצבאית החלה לחקור את המקרה בדצמבר 2012. הרופא, אזרח עובד צה"ל, חשוד כי במהלך טיפול בחיילות שהתלוננו על כאבי בטן, גרון, גב ותלונות שגרתיות אחרות - הוא אנס אותן.

  

החקירה לוותה מראשיתה על ידי הפרקליטות הצבאית של פיקוד המרכז. היא בוחנת גם את החשד שהרופא ביצע עבירות מין כלפי חיילות נוספות גם לפני מספר שנים, במסגרת תפקידו הקודם בפיקוד המרכז, וכן שוקלת את העמדתו לדין בפני בית דין צבאי.

 

מדובר צה"ל נמסר בתגובה: "נגד הרופא, אזרח עובד צה"ל, התנהלה חקירה של המשטרה הצבאית החוקרת בחשד לביצוע עבירות מין שונות במסגרת תפקידו כרופא בצה"ל. לאחר סיום החקירה הועברו ממצאיה לבחינת הפרקליטות הצבאית שבוחנת את אפשרות העמדתו של החשוד לדין, בהתאם לחשדות המיוחסים לו".

 

סניגוריו של הרופא, עו"ד אל"מ במיל' רני בובליל, רס"ן יובל קגן וסרן אנסטסיה רוזנקרץ, אמרו בתגובה: "לטעמינו אין קשר בין המציאות לפרסומים. כל פעולות הרופא נעשו באופן מקצועי ולצורך טיפול מיטבי במטופליו. לתלונות מניע ברור שעולה מהראיות. אנו סבורים שספק אם יוגש בכלל כתב אישום ודינו של תיק זה להיסגר".

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים