שתף קטע נבחר

אילו הנחות תקבלו במועדוני לקוחות של מלונות?

האביב כבר כאן, הקיץ לא ירחק ויתכן שתרצו לצאת לחופשה בארץ. חלק מרשתות המלונות מציעות לכם חברוּת ששווה הנחות. בדקנו מהן ההטבות לחברי מועדון, באיזה מלון האינטרנט האלחוטי עולה 87 שקל ומה כתוב באותיות הקטנות

מועדון הרימון - רימונים מועדון שמים - פתאל מועדון השמש - ישרוטל מועדון e-dan - דן 
פרימה מועדון הלקוחות המאושרים - קראון פלזה Tamares Friends- טמרס מועדון C 4 YOU של מלונות C-HOTELS 
קיסר VIP קלאב - רשת קיסר פרימייר מצפה הימים 

גם אם תרצו, לא תוכלו להתכחש לכך שעם בוא האביב מתחילה עונת החופשות במלונות. גם אם אתם חברים כבר בלא מעט מועדוני לקוחות, יתכן שישתלם לכם להצטרף לעוד אחד: ברשת בתי המלון החביבה עליכם. בדקנו עבורכם מה מציעים ברשתות.

 

  • הצרכן הישראלי טוען: שירות הלקוחות התדרדר

  • שירות מנצח: סקר השירות של סניפי הסופר

  • כלכלה ורודה: הצרכנים הגאים שווים יותר

 

מטרת מועדוני הלקוחות, אל תטעו, היא לגרום לכם לבקר יותר פעמים במלונות הרשת, כלומר להוציא יותר כסף - אצלם. מועדוני לקוחות מתוחכמים מציעים לכם חברות בעלות חד פעמית, שפותחת לכם שער לעולם של הנחות. כדי לממש את ההנחות האלה, תצטרכו לבקר במלון יותר מפעם אחת ואז – יתכן שבזבזתם יותר כסף ממה שהתכוונתם להוציא הקיץ או השנה.

 

אם אתם נוהגים לנפוש בארץ יותר מפעם בשנה - המועדון עשוי להתאים לכם. אם אתם נוהגים לחזור לאותו מלון פעמיים בשנה, יתכן שהחברות במועדון תשתלם לכם. אם הרשת מאפשרת הנחה גם על מלונות בחו"ל - זה מרחיב את אופציות ההנחות על חופשות.

 


מועדוני לקוחות של רשתות המלונות הגדולים

מועדוני לקוחות של רשתות המלונות - חלק א'
  פתאל ישרוטל רימונים דן
כמה מלונות? 30 17 10 14
דמי חברות 300 שקל לשנה וחצי 250 שקל לשנתיים 300 שקל לשנתיים חינם
חידוש חברות 250 שקל והארכה לשנתיים חינם בתנאי ששהיתה באחד המלונות במהלך החברות בחינם בתנאי שהחבר שהה לפחות 3 לילות באחד מהמלונות במהלך החברות אין הגבלה על החברות
הנחה קבועה על מחיר החדר 10% מהחופשה הראשונה 10% מהחופשה השנייה 15% לחופשה הראשונה, 12% החל מהשנייה 5%
הטבה על שירותים כמזון, מסעדה וספא 10% 10% 12% 12.5%
הטבת יום הולדת 20% הנחה, ניתן להזמין 3 חברים ב-10% לחדר הנחה של 20% על טיפולי ספא, בקבוק יין או שמפניה לחדר, צירוף עד 4 זוגות חברים וצבירת 100 נקודות ישרטל מתנה עד 25% הנחה או עיסוי שבדי בארבעת המלונות היקרים יותר ברשת לפי שירות הלקוחות: שוקולד ופירות
הטבת טיסות אין 10% על טיסות ישראייר וארקיע לאילת 10% הנחה בטיסות ארקיע אין, אבל אפשר לקבל שובר לטרקלין דן בנתב"ג
כפל הנחות 10% הנחה גם על מחירי מבצע, אך לא ביום ההולדת על הזמנות דרך אתר call תחול הנחת מועדון, לא כולל הטבות ימי הולדת וימי נישואין.

השלמת מבצע של חברת אשראי ל-12%. גם על הזמנה דרך האינטרנט שמקנה 5% הנחה אין כפל הנחות כן על מבצעי דן, לא על מבצעי חברות אשראי
WiFi חינם אין. 40-25 שקל לשעה לא. ביערות הכרמל: 87 שקל ליום יש לא. 70 שקל ליום
צבירת נקודות אין יש אין יש
ההזמנה הראשונה מחזירה את עלות מחיר המועדון? רק אם ההזמנה גבוהה מ-3,000 שקל לא, כי ההנחה - רק מהחופשה השנייה רק אם ההזמנה גבוהה מ-2,500 שקל, בעוד ששני לילות ברשת בדרך כלל מתומחרים בפחות מזה. אין כלל עלות למועדון

 

בידקו: כמה מהר אתם מחזירים את עלות ההצטרפות?

החברות במועדון משתלמת תמיד, אם העלות הראשונית היא אפס שקלים ויש מועדונים כאלה. במלונות שדורשים כסף על החברות, בידקו שעלות ההצטרפות למועדון אינה גבוהה מדי: יש מלונות שדורשים 300 שקלים דמי הצטרפות, ומעניקים הנחה של 10%-12% על חופשה ושלל הטבות קטנות נוספות. בידקו כמה עולה החופשה שברצונכם להזמין ואז בידקו את גובה ההנחה שתקבלו עליה, בשקלים. אם החזרתם את דמי ההצטרפות בחופשה הראשונה מצבכם טוב, אבל מה שאתם באמת רוצים זה להחזיר את דמי ההצטרפות ולחסוך מעבר לכך.

 

דוגמא: חופשה במלון מצפה הימים ב-8-6 במאי, עולה לזוג בחדר רגיל 2,944 שקל. עם הנחה של 15% שמציעים במלון לחברי מועדון באמצע השבוע, המחיר יורד ל-2,502 שקל: הנחה של 441.6 שקל. כלומר, החזרתם לעצמכם את עלות מחיר המועדון - 350 שקל לשנתיים - כבר בחופשה הראשונה. שימו לב שככל שמחיר ההזמנה גבוה יותר, ככל שהמלון או החדר יקרים יותר, כך גדל הסיכוי שתחזירו את ההנחה, יחד עם זאת, המחיר הכולל שתשלמו יהיה גבוה.

 

בנוסף, אם אתם עורכים בירור מחירים באתרי האינטרנט של הרשת, קחו בחשבון שרבות הן הרשתות שמציינות באתרי האינטרנט שלהן את המחירים אחרי הנחת הזמנה באתר (בדרך כלל 5%), המיועדת לכלל הלקוחות ולא תמיד מציינות את מחירי המחירון או את המחירים לחברי מועדון. כך, מחיר המחירון של המלונות - נסתר מעין. פעמים רבות, ניתן לקבל אותו רק במרכז ההזמנות של המלון.

 

כיוון שרוב המלונות מעניקים הנחה של מינימום 5% בהזמנה דרך אתר האינטרנט שלהם, הנחה לחברי מועדון בהיקף של 10%, פחות או יותר, מצטמקת לעומת כלל האוכלוסיה, משום שרוב המלונות לא מאפשרים כפל מבצעים ולא מעניקים הנחת הזמנה דרך האתר וגם הנחת מועדון.


מועדוני הלקוחות של רשתות המלונות - חלק ב

מועדוני הלקוחות של רשתות המלונות - חלק ב'
  פרימה קראון פלזה טמרס סי הוטלס קיסר VIP מצפה הימים
כמה מלונות? 10 7 5 5 3 1
דמי חברות חינם 200 שקל לכל החיים חינם הצטרפות חינם עד יוני 2013 "קיסר כסף" - 49 שקל לשנה; "קיסר זהב" - 99 שקל לשנה 350 שקל לשנתיים
חידוש חברות אין צורך אין צורך אין צורך אין צורך באותם מחירים באותו מחיר
הנחה קבועה על מחיר החדר 5% מההזמנה הראשונה 10% מההזמנה הראשונה +15% הנחה חד פעמית לבחירת הלקוח 12% מההזמנה הראשונה(למעט שיזן בהרצליה שם ההנחה היא קסימום 10%) 10% מההזמנה הראשונה מההזמנה השנייה:15% למחזיקי קיסר זהב, 10% למחזיקי קיסר כסף 15% באמצע השבוע, 10% בסופ"ש, לא כולל מבצעים וחגים
הטבה על שירותים כמזון, מסעדה וספא 10% 10% 15%

לא מפורט ולא קיבלנו מידע על כך בשירות הלקוחות

10% 10% הנחה על טיפול הספא הראשון ועל רכישה בחנויות המלון. 15% על טיפול הספא השני והנחה למסעדה הבשרית
הטבת יום הולדת 5% תוספת הנחה למחיר לחברי מועדון + תשורה 20% 20% + עד 4 חדרים נוספים ב-15% הנחה יום כיף ב-99 שקל או הנחה על חופשה יין לחדר 25% ללילה באמצע השבוע, לא כולל חגי ישראל
הטבת טיסות אין אין אין אין אין אין
כפל הנחות יש. הזמנה דרך אתר האינטרנט מוסיפה הנחה של 5% אין, אבל בדרך כלל המבצעים יהיו 5% יקרים לכלל האוכלוסיה אין. הנחה להזמנה דרך אתר האינטרנט: 8%. לחברי מועדון ישלימו ל-12% או 10%. לא ניתן מידע בנושא אין. מי שמזמין דרך אתר האינטרנט יקבל הנחה של 5% ולא יקבל הנחת מועדון בנוסף לכך יש מבצעים באתר, חברי המועדון מקבלים מחיר טוב יותר, כך טוענים בשירות הלקוחות
WiFi חינם אין. 3 דולר לחצי שעה, 17 דולר ליממה חינם, למעט הולידי אין אשקלון: 10 דולר ל-24 שעות אין הנחה לא ניתן מידע בנושא תלוי איפה. בטבריה חינם. בי-ם: 80 שקל ליום אין
צבירת נקודות אין אין אין אין אין יש
ההזמנה הראשונה מחזירה את עלות מחיר המועדון? אין עלות כזאת אם המחיר של ההזמנה הראשונה גבוה מ-2,000 שקל אין עלות כזאת אין עלות כזאת כן, בהזמנה מעל 500 או אלף שקל כן, בהזמנה מעל 3,000 שקל בסופ"ש ו-2,000 שקל באמצע השבוע

 

אוספים עליכם מידע

כדאי שתתנו דעתכם לכך שהמלונות אוספים עליכם מידע בזכות החברוּת במועדון: דפוסי הזמנה, פרטים אישיים, חתכי גיל. כמו כן אתם מסגירים לידיהם את כתובת המייל שלכם ומספר הטלפון הנייד שלכם, ולא מן הנמנע שהם יותקפו בהודעות SMS ובמיילים פרסומיים. אם התחרטתם: תוכלו לבטל את החברות תוך 14 יום ולקבל דמי ביטול, או בכל זמן, רק בלי לקבל החזר.

 

שימו לב שיש רשתות, כמו ישרוטל, שמדגישות בתקנון שהרשת שומרת לעצמה את הזכות לשנות את ההטבות ותנאי המועדון ללא כל הודעה מוקדמת. ברוב מועדוני הלקוחות, החברות תבוטל אם החבר לא ינהג בהתאם לכללי ההתנהגות המקובלים במלונות הרשת.

 

מועדון הרימון - רימונים
כמה מלונות ברשת: 10 בתי מלון.

דמי חברות: 300 שקל לשנתיים.

חידוש חברות: כעבור שנתיים, ללא עלות נוספת, בתנאי שחבר המועדון שהה לפחות 3 לילות באחד ממלונות הרשת בתקופת חברותו.

הטבת הצטרפות: 15% הנחה בשהייה הראשונה.

הנחה קבועה: 12% בכל הזמנת חופשה, החל מהשהייה השנייה.

מועדון הרימון. הנחה גבוהה בחופשה הראשונה, מחיר הצטרפות גבוה: 300 שקל ()
מועדון הרימון. הנחה גבוהה בחופשה הראשונה, מחיר הצטרפות גבוה: 300 שקל

הגבלת חדרים בהזמנה בהנחת מועדון: ניתן להזמין עד 3 חדרים בהזמנה לחבר המועדון וילדיו.

הכרטיס משפחתי? כן ותקף גם לילדים עד גיל 21.

הטבות על שירותים: 12% הנחה לצריכת מזון, משקאות ושירותי ספא, עדיפות בהזמנת חדרים וברשימות המתנה.

שדרוג חדר: 20% הנחה קבועה על תוספת מחיר לסוויטות וחדרים משודרגים.

אינטרנט אלחוטי (WiFi) – חינם, כשללקוחות רגילים המחיר יכול להגיע גם ל-100 שקל ללילה.

מתנות בחדר: יין, פירות, שוקולדים.

הטבת יום הולדת: חבר מועדון השוהה במלונות הכתר (רימונים גלי כנרת, רימונים אילת, רויאל רימונים ורות רימונים) יקבל עיסוי שבדי במשך 45 דקות – החל מהשהייה השנייה. במלונות שאינם מלונות הכתר – עד 25% הנחה ממחיר החדר.

הטבת יום נישואין: שי וכן עד 3 חדרים בהנחה של 12%.

הטבות בטיסות: 10% הנחה בהזמנת טיסות הלוך ושוב בארקיע (גובה ותוקף ההנחלה יכולים להשתנות בכל עת בהתאם לתנאי חברת ארקיע).

השכרת רכב: 10% הנחה בהרץ (גובה ותוקף ההנחה יכולים להשתנות בכל עת בהתאם לתנאי חברת הרץ).

הנחה על הזמנה דרך אתר האינטרנט: על הזמנה דרך האתר יש הנחה של 5% ללקוחות שאינם חברי מועדון. לחברי המועדון אין הנחה נוספת על הזמנה דרך האינטרנט. חשוב לשים לב: המחירים באתר הם אחרי הנחה של 5% ללקוחת שאינם חברי מועדון. אם תזמינו דרך האתר לא תהיו זכאים להנחת מועדון.

יש כפל מבצעים על מבצעי חברות אשראי? אם המבצע של חברת האשראי ניתן לכלל האוכלוסיה, חבר המועדון יקבל 3% תוספת על ההנחה המוצעת לכולם – עד 15% מקסימום ממחיר המחירון. כלומר אם ההנחה לכלל האוכלוסיה תהיה 15% ממחיר המחירון חבר המועדון לא יהנה מהנחה גבוהה יותר משאר הלקוחות.

הנחת חבר מועדון על מבצעים באתר האינטרנט: ניתנת. במקרים מסוימים, המבצע משתנה לחברי מועדון. לדוגמא: חדר במלון רימונים שלום י-ם בסופ"ש הבא, מתומחר ב-650 שקל מחיר מחירון, ומחיר מבצע באתר האינטרנט: 463 שקל לזוג ללילה - הנחה של כ-28%. בנוסף, לילה שני ניתן ב-50% הנחה. כשהתקשרנו לשירות הלקוחות, נאמר לנו שחברי המועדון מקבלים את אותו מבצע – רק שהלילה השני - חינם.

האם ההזמנה הראשונה מחזירה את מחיר החברות במועדון? לא בהכרח. בקתת גן בנווה אטי"ב במאי מתומחרת ב-798 שקל אחרי הנחה של 5%. נניח שמחירה המקורי עמד על 840 שקל. הנחת חבר המועדון תעמוד על 15% - 126 שקל - לא החזרתם את עלות ההצטרפות.  

תוך כמה זמן ענו לטלפון בשירות הלקוחות? מהר מאוד.

רימונים ים המלח. ההנחה באתר של 5% לכלל הלקוחות, מורידה את הנחת חבר המועדון מ-10% ל-5% (צילום: רמי סלומון) (צילום: רמי סלומון)
רימונים ים המלח. ההנחה באתר של 5% לכלל הלקוחות, מורידה את הנחת חבר המועדון מ-10% ל-5%(צילום: רמי סלומון)

 

חסרונות: 300 שקל לחברות זה מחיר גבוה יחסית. החידוש האוטומטי – מצריך שהייה של 3 לילות במלון. למה? לא מספיק לילה אחד? אם מזמינים דרך אתר האינטרנט של החברה מקבלים רק 5% הנחה, גם אם אתם חברי מועדון ואין באתר מחירי מחירון, כך שחברי המועדון יוכלו לחשב כמה הנחה הם מקבלים.

יתרונות: 15% בהזמנה הראשונה ו-12% הנחה בשאר ההזמנות - הן הנחות גבוהות יחסית לשאר המלונות.

 

חזור למעלה
מועדון שמים - פתאל

מלונות: 30. כולל הרודס ויטאליס אילת ולאונרדו חיפה.

עלות הצטרפות: 300 שקל ל-18 חודשים - שנה וחצי.

חידוש: באותו מחיר, 300 שקל. אם מבקשים לחדש את החברות לפני תום התוקף, מקבלים 50 שקל הנחה, והארכה של משך החברות, כך שהתשלום יורד ל-250 שקל לשנתיים.

הנחה על מחיר החדר: 10% הנחה החל מהחופשה הראשונה בהזמנת אירוח במלונות הרשת.

הנחה על שירותי המלון: 10% הנחה על מסעדות וספא.


משפחתי? כן החברות הינה לבעל כרטיס החבר לקרוב משפחה מדרגה ראשונה: בן זוג או ילד (עד גיל 18).

עוד הטבות: כניסה מוקדמת לחדר בשעה, עזיבה מאוחרת בשעה, שדרוג לחדרים מועדפים: בהתאם לזמינות. מתנה בכל חדר, הזמנות לאירועים ומבצעים ומחירים רק לחברי המועדון.

יום הולדת ונישואין: 20% הנחה בהזמנת אירוח בחודש יום ההולדת ובחודש יום הנישואין. ניתן להזמין לחברים שלושה חדרים בהנחה של 10% לאירוח. הטבת יום ההולדת ויום הנישואין תינתן החל מהשהייה השנייה, לארוח אחד. על החברים לשהות באותו זמן באותו המלון.

כפל הנחות: מקבלים 10% הנחה גם על מחירי מבצע, אך לא ביום ההולדת וככלל כדאי לשאול לגבי כל מבצע.

הנחה מיוחדת: חברי מועדון יכולים לבחור חודש אחד שבו ייהנו מ-15% הנחה בהזמנת אירוח. ההטבה תינתן החל מהשהייה השנייה, לארוח אחד, למעט בשיא העונה: אוגוסט וחגי ישראל.

צ'ק אין נפרד: יש. משתדלים לתת קדימות בהזמנות, בכניסה ובפינוי החדר, במידת האפשר ובתלות בתפוסת החדר.

לינה במלונות ליאונרדו באירופה: הנחה קבועה של 10% על הלינה במלונות לאונרדו אירופה + 10% הנחה על שירותי המלון.

WiFi חינם: אין והגלישה עולה כ-40-25 שקל לשעה.

הנחה על טיסות: 15% הנחה על טיסות ישראייר בארץ וגם 7% הנחה על טיסות לברלין, 5% הנחה על טיסות בינלאומיות, נופשונים וחבילות ערים בחו”ל ו-3% הנחה על טיולים מאורגנים של נתור.

מענה בשירות הלקוחות: מהיר.

האם מחזירים את מחיר ההצטרפות בהזמנה הראשונה?  חדר בלאונרדו חיפה, בין 6 ל-8 במאי, לזוג, עולה 1,387 שקל. גובה ההנחה: 139 שקל. במרידיאן אילת, סוויטת דלקס: 2,071 שקל. גובה ההנחה 207 שקל - לא החזרתם את מלוא עלות ההצטרפות.

 

חסרונות: מחיר הצטרפות גבוה, מחיר חידוש גבוה. אינטרנט בתשלום.

יתרונות: ההנחות על טיסות גבוהות יותר ומפנקות יותר משאר המלונות. יש גם הנחות על טיסות לחו"ל ועל מלונות בחו"ל.

 

חזור למעלה
מועדון השמש - ישרוטל

מלונות: 17, ביניהם בראשית, יערות כרמל והנסיכה.

דמי חברות: 250 שקל לחבר, למשך שנתיים.

חידוש חברות: חינם לשנתיים נוספות בתנאי ששהית באחד המלונות במהלך השנתיים הראשונות.

משפחתי? החברות הינה לשני בני הזוג ולילדיהם שעד גיל 21. ניתן להזמין מקסימום 2 חדרים. ההטבות יינתנו לחדר ההורים בלבד.

ישרוטל אילת. את הטבות חבר המועדון תקבלו החל מהחופשה השנייה בלבד ()
ישרוטל אילת. את הטבות חבר המועדון תקבלו החל מהחופשה השנייה בלבד

הטבת הצטרפות: אין. ההנחות נכנסות לתוקף רק מהחופשה השנייה. החופשה הראשונה: בעלות מלאה.

הנחה קבועה: 10% על מחירי האירוח בכל מלונות הרשת, בכל עונה, החל מהחופשה השנייה, בטווח של לפחות שבוע מהחופשה הראשונה וכן הנחה של 10% על מחירי חבילות הנופש והמבצעים המיוחדים של הרשת.

מקבלים הנחה על הזמנה דרך אתר האינטרנט? לא, הנחת אתר אינה תקפה להזמנות של חברי מועדון. יחד עם זאת, בהזמנה דרך האתר צוברים 150 נקודות מתנה למימוש בשהיה הבאה.

עדיפות בהזמנת חדרים וברשימות המתנה: יש, בהתאם לחדרים הפנויים במלון.

שידרוג החדר: כן, במידת האפשר, וכן עדיפות בבחירת החדר והמקומות הרצויים.

הנחה על טיסות: 10% על טיסות "ישראייר" ו"ארקיע" לאילת (גובה הנחת הטיסות יכול להשתנות בהתאם לתנאי חברות התעופה. ההנחה לשני בני הזוג בלבד).

הנחה על שירותים: 10% על כל שירותי המלון, כולל מזון, שתייה, מסעדות הרשת, מנטה מרכז צלילה, מתקני ספורט, בריאות, ספא וטיפולי ספא לא כולל כביסה, טלפון ואינטרנט.

אינטרנט אלחוטי Wi-Fi חינם: לא. ביערות הכרמל למשל, שעה חינם ניתנת לכל האורחים, מדי יום. 24 שעות ב-87 שקל.

הטבת יום הולדת: צבירת 100 "נקודות ישרוטל" מתנה, הנחה של 20% על טיפולי ספא, בקבוק יין או שמפניה לחדר. ניתן לצרף עד ארבעה זוגות חברים למועדון ללא עלות, שיהנו מהטבות המועדון החל מהשהייה הראשונה, בתנאי שישהו באותו המלון ובאותם התאריכים עם החבר החוגג. ההטבות ניתנות למימוש שבועיים לפני ואחרי יום ההולדת.

הטבת יום נישואין: ניתנת למימוש שבועיים לפני ואחרי יום הנישואין. בנוסף להטבות המועדון הקבועות, בני הזוג מקבלים 100 "נקודות ישרוטל" מתנה, הנחה בת 20% על טיפולי ספא לשניהם וארוחה זוגית במסעדת חדר האוכל במלון. יש אפשרות לצרף עד 4 זוגות חברים למועדון ללא עלות, שיהנו מהטבות המועדון החל מהשהייה הראשונה, בתנאי שישהו באותו המלון ובאותם התאריכים עם החבר החוגג.

כפל מבצעים: על הזמנות דרך אתר call, תחול הנחת מועדון, לא כולל הטבות ימי הולדת וימי נישואין.

האם מחזירים את עלות ההצטרפות למועדון בחופשה השנייה? בדקנו חופשה בין 6 ל-8 במאי לשני מבוגרים בחדר אורן ביערות הכרמל. המחיר: 3,207 שקל. גובה ההנחה על ההזמנה: 320 שקל. בטאוואר תל אביב: 2,687שקל, עם הנחה של 268 שקל. מכאן שהתשובה היא כן, אך בערבון מוגבל, כי על ההזמנה הראשונה אין החזר, כלומר ברשת מחייבים להזמין לפחות פעמיים באותה שנה.

 

סוגי מועדוני לקוחות: מועדון השמש, מועדון השמש גולד ומועדון השמש פלטינה. השוני ביניהם: אופן צבירת הנקודות ברשת.

צבירת נקודות: במועדון השמש: נקודה אחת עבור 20 שקל. בגולד: נקודה עבור כל 15 שקל ובפלטינה: נקודה בעבור כל 10 שקלים.

מה נותנות הנקודות? אפשר לשלם איתן עבור אקסטרות בתנאי שמשלמים 100% מהאקסטרה בנקודות. כן אפשר לשלם באמצעותן על חדרים - באותו האופן. הנקודות נכנסות לתוקף כעבור שבוע מיום עזיבת הלקוח את המלון ותקפות ל-14 חודשים.

שדרוג מועדון לקוחות: חבר מועדון השמש שהזמין במלונות בלמעלה מ-15 אלף שקל ומעלה במהלך 12 חודשים, ישודרג למועדון השמש גולד, בחודש העוקב.

חבר מועדון גולד, שיקנה במהלך 12 החודשים הבאים בפחות מ-15 אלף שקל ישונמך שוב לחברות במועדון השמש.

חבר מועדון שהזמין ברשת בלמעלה מ-25 אלף שקל ב-12 חודשים רצופים ישודרג למועדון השמש פלטינה.

 

עוד אותיות קטנות: על ביצוע של מספר הזמנות שונות דרך האתר לאירוח (בכל מלונות הרשת*) בתאריכים עוקבים, תינתן הטבה אחת בלבד של צבירה נקודות (לשהייה הבאה).

מחירון באתר: יש, מפורט מאוד ובהיר מאוד.

מענה בשירות הלקוחות: לא מהיר מספיק.

 

חסרונות: עצם העובדה שההנחה לא ניתנת החל מהחופשה הראשונה, קצת מעמעמת מזוהרו של המועדון. בנוסף, ההנחה הקבועה נמוכה מזו של רימונים ושיטת הנקודות מסורבלת. 

יתרונות: חידוש החברות בחינם מצריך שהות אחת בלבד במלון. המחירון באתר האינטרנט מפורט מאוד כך שיש שקיפות לגבי ההנחות לחברי המועדון, אופן צבירת הנקודות בהיר וההטבות ליום ההולדת וליום הנישואין הן מהנדיבות ביותר שנתקלנו בהן.

 

חזור למעלה
מועדון e-dan - דן

מלונות: 14, כולל המלך דוד בירושלים וגני דן אשקלון.

דמי הצטרפות: אין – ההצטרפות דרך אתר האינטרנט של רשת דן

הנחה על הזמנה: 5%

איך מצטרפים? מזינים פרטים אישיים, דוא"ל וססמא ומקבלים מספר חבר.

הנחה על שירותים: 12.5% על מזון, משקאות, כביסה, טלפון, טיפולים, לא כולל אירועים.

מתנה עם הגיעכם למלון: יש.

קבלת חדר מוקדמת: החל מ-11:00 בהתאם לתפוסה וגם עזיבה מאוחרת.

מה מקבלים על ימי הולדת ונישואין? "מודיעים למלון שחוגגים והמלון מנסה לעשות מה שאפשר. מקבלים שוקולד ופירות".

האם האינטרנט חינם? לא, 70 שקל ליום.

יש כפל מבצעים? אם יש מבצע של חברת האשראי לא תקבלו עליו הנחת מועדון, אבל כן תקבלו הנחת מועדון על מבצע של דן. "אנחנו מחויבים מול חברות האשראי להיות יותר יקרים מהן", אמרה לנו נציגת שירות. "במילא המועדון הוא חינם את לא משלמת עליו".

צבירת נקודות: יש. ניתן להמירן לארוחות (350 נקודות לאדם לארוחת צהריים או ערב בחדר, ארוחת ערב גריל רום או ברביקיו 400 נקודות, לא כולל משקאות וארוחות חג) ולינות חינם

תוקף הנקודות: 3 שנים

איך צוברים? ברשת יש ארבע קטגוריות של מלונות: עבור מלונות בדרגה א' (המלך דוד, דן תל-אביב, דן אכדיה, דן אילת) מקבלים 80 נקודות ללילה ואפשר לקנות לילה במלון מדרגה זו ב-3,200 או 5,000 נקודות בשיא העונה.

עבור דרגה ב' (דן קיסריה, דן כרמל, דן ירושלים) 60 נקודות ללילה ואפשר לקנות לילה במלון מדרגה זו ב-2,400 או ב-4,500 נקודות בשיא העונה; עבור דרגה ג' (דן פנורמה חיפה, דן פנורמה תל-אביב, דן פנורמה ירושלים, דן פנורמה אילת, דן בוטיק ירושלים) מקבלים 50 נקודות ללילה ואפשר לקנות לילה במלון דרגה זו ב-2,000 או ב-3,200 נקודות בשיא העונה.

עבור שהות במלון דרגה ד' (גני דן אשקלון, גני דן חיפה) מקבלים 30 נקודות ללילה ואפשר לקנות לילה במלון מדרגה זו ב-1,200 או 2,000 נקודות בעונת השיא.

עוד הטבות בנקודות: כניסה לטרקלין דן בנתב"ג - תמורת 250 נקודות ותוספת של 120 שקל לכניסה זוגית. יש להנפיק לשם כך שובר, שבוע לפני הנסיעה והוא תקף אז שלושה חודשים.

מענה בשירות הלקוחות: מהיר אך לא מספיק מהיר.

 

חסרונות: אין הנחות על טיסות, ימי הולדת ואין כפל מבצעים על מבצעי חברות האשראי. האינטרנט יקר. הנחה על הזמנה - 5% נמוכה לעומת המלונות האחרים. למשל חדר במאי בחדר דלוקס במלון דן פנורמה בת"א, לזוג, שני לילות יעלה 2,720 שקל - הנחה של 136 שקל על ההזמנה.

יתרונות: המועדון בחינם, לא מחייב, לא גורם לך לרדוף אחרי נקודות – יש אנשים שזה מתאים להם בול. וגם: יש הנחה נאה על שירותים לחדר.

 

חזור למעלה
פרימה

מלונות: עשרה, כולל אואזיס ים המלח וספא קלאב ים המלח.

הצטרפות: חינם.

הנחה קבועה: 5% הנחה למזמינים דרך מרכז ההזמנות הרשמי של הרשת.

הנחת הזמנה דרך אתר האינטרנט: 5% ללקוחות שאינם חברי מועדון, 10% ללקוחות חברי מועדון. 

הנחות על שירותים: 10% הנחה על שירותי מזון ומשקאות וכן על טיפולי הספא במלונות ספא קלאב ואואזיס ים המלח.

עדיפות: מתן עדיפות בעת הזמנת חדרים, קבלת חדרים מוקדמת ועזיבת חדרים מאוחרת (על בסיס מקום פנוי ובכפוף לתפוסת המלון).

כולל בני משפחה? כן, ההנחה היא לפי חדר.

צ'ופר בחדר: מים מינרלים ושוקולד ימתינו לכם בחדר ביום ההגעה.

שדרוג החדרים: על בסיס מקום פנוי ובכפוף לתפוסת המלון.

הטבת יום הולדת: 5% הנחה נוספת על המחיר לחברי מועדון פרימה שמוצג באתר האינטרנט, עם הצגת תעודת זהות. תשורה בחדר לבעל השמחה. יש לציין בשדה ההערות במעמד ההזמנה: "זכאי להטבת יום הולדת".

הטבת יום נישואין: שוקולד.

רוצים לצרף חברים: שיצטרפו למועדון דרך אתר האינטרנט. זה בחינם.

אינטרנט אלחוטי WiFi: אין הטבה לחברי מועדון. 3 דולר לחצי שעה, 17 דולר ליממה.

כפל מבצעים: יש. אם מוצע מבצע באתר האינטרנט, חבר מועדון יקבל מחיר נמוך יותר. כך גם על הנחות של חברות כרטיסי אשראי. לדוגמא: על הזמנת חדר סטנדרט לזוג במאי, כולל ארוחת בוקר, במלון פרימה המלכים בי-ם, תשלמו 1,350 שקל כחברי מועדון לעומת 1,425 שקל מחיר מבצע למזמינים דרך האתר. מחיר מחירון: 1,577 שקל.

פרוט המידע באתר האינטרנט: סביר

שירות לקוחות: יעיל. פנינו לנציג בצ'אט באתר החברה, במחשבה ראשונית שזה יהיה אחד מהרובוטים המעצבנים שעונים תשובות מעגליות והפלא ופלא, ענתה לנו קטרינה, ככל הנראה נציגה בשר ודם. אם היא רובוט – הדבר לא הורגש כלל. התשובות היו ענייניות ומהירות.

 

חסרונות: הטבת יום הולדת דלה לעומת המתחרים, הנחה קטנה על הזמנות לעומת המתחרים, אינטרנט בתשלום.

יתרונות: הצטרפות חינם.

 

חזור למעלה
מועדון הלקוחות המאושרים - קראון פלזה

מלונות ברשת: שבעה, בין היתר באשדוד ובים המלח.

עלות ההצטרפות: 200 שקל תשלום חד פעמי לכל החיים.

הנחה קבועה: 10% בהזמנת חופשה.

הנחה חד פעמית: אפשר לבחור מועד חד פעמי להנחה של 15%, לא כולל יולי אוגוסט וחגים.

הנחה על שירותים: 10% על מזון, משקאות, אירועים פרטיים וספא.

גם למשפחה? כן, ההנחה ניתנת לפי חדר, הנחה לחדר שני – רק לילדים עד גיל 18.

הנחת יום הולדת: 20%

הנחת יום נישואין: 15% לא כולל יולי אוגוסט חגים.

כפל מבצעים: אם יש מבצע באתר האינטרנט, חברי המועדון יקבלו בדרך כלל הנחה של 5% מעל המבצע, תלוי במבצע. כך או כך, גובה ההנחה המקסימלי שיקבלו עומד על עד 10%.

אינטרנט אלחוטי Wi-Fi: חינם, למעט הולידי אין אשקלון, שם המחיר עומד על 10 דולר ל-24 שעות.

עדיפות לחברי מועדון: בצ'ק אין, ובהארכת מועד היציאה מהחדר, בהתאם להזמנות במלון.

מידע באתר: לוקה בחסר.

שירות לקוחות: מהיר.

האם בהזמנה הראשונה אפשר להחזיר את עלות ההצטרפות? הזמנת חדר סטנדרט, לזוג, שני לילות + ארוחת בוקר, במלון קראון פלזה סיטי סנטר מתומחרת ב-2,565 שקל. מכאן שגובה ההנחה שתקבלו עומד על 256 שקל - החזרתם את עלות ההצטרפות.

 

חסרונות: אתר אינטרנט דל במידע.

יתרונות: עלות הצטרפות חד פעמית, הנחות טובות.

 

חזור למעלה
Tamares Friends- טמרס

כמה מלונות ברשת? חמישה, ביניהם: דניאל הרצליה, ווסט ת"א.

דמי הצטרפות: חינם.

הנחה בהזמנת חופשה: 12% חוץ ממלון שיזן בהרצליה, שם ההנחה היא מקסימום 10%.

הנחות על שירותים: 15% הנחה במסעדה ובשירות החדרים, 10% לטיפולים בודדים וימי כיף בספא שיזן וכיבוד קל חינם בעת הזמנת משחקים באולם הבאולינג.

הנחת יום הולדת: 20% בחודש יום ההולדת. אפשר להזמין עד 4 חדרים נוספים ב-15% הנחה. לא תקף בהזמנת מבצעים או בחבילות אירוח מיוחדות.

הנחת יום נישואין: 15% בחודש יום הנישואין. לא תקף בהזמנת מבצעים או בחבילות אירוח מיוחדות.

עדיפות בעזיבה מאוחרת: יש, לפי זמינות החדרים במלון.

הכרטיס תקף גם לבני משפחה? כן, למעט יום הולדת, אז החוגג צריך להצטרף בעצמו למועדון כדי לקבל הנחה.

אינטרנט אלחוטי: אין הנחה.

כפל הנחות: אין כפל הנחות למזמינים דרך אתר האינטרנט של הרשת. למזמינים דרך האתר יש 8% הנחה, אך חברי מועדון המזמינים דרך האתר, לא מקבלים הנחה של 8%+12%, אלא השלמה ל-12%. אין כפל הנחות בחבילות דרך חברה אחרת, יש כפל הנחות על מבצעים של הרשת.

תוך כמה זמן ענו בשירות הלקוחות? מהר.

טמרס. ההנחה לחברי מועדון מצטמצמת בהשוואה להנחה הניתנת באתר האינטרנט לכלל הלקוחות ()
טמרס. ההנחה לחברי מועדון מצטמצמת בהשוואה להנחה הניתנת באתר האינטרנט לכלל הלקוחות

 

חסרונות: אין הנחות על אינטרנט אלחוטי, אין כפל הנחות על הזמנה דרך אתר האינטרנט שמקנה הנחה של 8%, מה שמצמצם את פער ההנחה בין חברי המועדון לאלו שאינם חברי מועדון ל-4% בלבד. למשל הזמנה במאי בסוויטה דלקס, מלון ווסט אשדוד, לינה וארוחת בוקר, עולה 1,454 שקל לזוג לשני לילות ו-1,390 שקל לחברי מועדון - הפרש זניח.

יתרונות: ההנחות נדיבות מאוד, לאור העובדה שההצטרפות למועדון היא לגמרי חינמית.

 

חזור למעלה
מועדון C 4 YOU של מלונות C-HOTELS

מלונות: חמישה, כולל אחוזת אסיינדה ביער.

מחיר: לרגל ההשקה, ההצטרפות לא כרוכה בתשלום עד 1 ביוני 2013.

הנחה על חופשה: 10% על כל הזמנה. לדוגמא: שני לילות בסי הוטל טבריה בוטיק + ארוחת בוקר, יעלו לזוג 1,160 שקל, והוא יקבל הנחה של 116 שקל על ההזמנה.

צ'ופר בחדר: שוקולדים.

הנחת יום הולדת: יום כיף ב-99 שקל או הנחה על חופשה.

אתר האינטרנט: לוקה בחסר. אין תקנון למועדון הלקוחות ורוב ההטבות לא מפורטות בו.

מענה בשירות לקוחות: אין מענה מיוחד לחברי לקוחות. ניסינו את המלון באילת והבחור שענה שם אמר שבהזמנות הלכו כבר הביתה. בהנהלה, ענתה לנו בחורה בשם יפעת, שנתנה לנו להמתין כשהלכה לחפש את הברושור, וחזרה בידיים ריקות. היא ניסתה לסייע אך היתה חסרת אונים. אין פרטים באתר ואין ברושור, והיא לא הבינה למה זה נורא כל כך שאין תקנון למועדון הלקוחות.

סי הוטלס. המידע באתר מצומצם מדי ()
סי הוטלס. המידע באתר מצומצם מדי

 

חיסרון: רשת שמשווקת מועדון לקוחות חדש צריכה לפרט את ההטבות שלו באתר האינטרנט שלה או לכל הפחות לתת כמה פרטי בסיס לאנשי שירות הלקוחות שלה. המידע באתר לוקה מאוד בחסר.

יתרון: ההצטרפות בחינם ויש הנחה על ההזמנות.

 

חזור למעלה
קיסר VIP קלאב - רשת קיסר פרימייר

כמה מלונות ברשת? שלושה.

עלות הצטרפות: "קיסר זהב" - 99 שקל לשנה. "קיסר כסף" - 49 שקל לשנה. שימו לב: מי שהזמין חופשה במלון בירושלים מקבל את "קיסר כסף" בחינם לשנה.

חידוש: באותו מחיר.

הנחה: 15% בהזמנת חדרים למחזיקי כרטיס זהב, 10% בהזמנת חדרים מהמלון למחזיקי כרטיס כסף. שימו לב: ההנחה תקפה רק החל מהחופשה השנייה.

שדרוג: לחדר DLX על בסיס מקום פנוי.

הנחות על שירותים: 10% הנחה על הזמנת משקאות או ארוחות, 10% על טיפולי ספא.

כניסה מוקדמת ומאוחרת: במידת האפשר, כמו כל הלקוחות.

מתנה: כניסה חופשית לספא, סלסלת פירות ושוקולד בחדר ועיתון חינם בחדר.

יש הנחה על יום הולדת: אין. שולחים יין לחדר.

יום נישואין: אין. שולחים יין לחדר.

כפל הנחות על הזמנה דרך אתר האינטרנט: אין. המזמינים דרך האתר מקבלים 5% הנחה והמחירים באתר הם לא מחירי מחירון אלא מחירים אחרי ההנחה. חברי המועדון צריכים להתקשר למלון כדי לקבל את ההנחה שלהם. הזמנה דרך האתר תמנע מכם הנחת מועדון.

אינטרנט אלחוטי חינם: בטבריה: יש גם למי שאינו חבר מועדון. לאחרונה היתה תקלה בגלישה ב-WiFi בחדרים. בירושלים זה לא חינם: 80 שקל ליום, 20 שקל לחצי שעה.

שירות לקוחות טלפוני: אין דבר כזה. אפשר לפנות למלונות ישירות. במסגרת הניסיונות שלנו לקבל מידע השארנו את מספר הנייד שלנו באחד המלונות, משום שהבחור האדיב שענה לטלפון לא ידע לענות על שאלותינו. ביום אחר, מנהלת ההזמנות באחד המלונות אמרה שהיא עמוסה בלקוות והבטיחה לחזור אלינו. בסופו של דבר ענו לנו במלון בטבריה, אך באדיבות שלקתה בחסר.

האם תחזירו לעצמכם את דמי ההצטרפות בהזמנה הראשונה? הזמנה של חדר זוגי לשני לילות + ארוחת בוקר במלון קיסר טבריה, מתומחרת ב-1,312 שקל. אך אבוי, המחיר באתר הוא כבר אחרי הנחה של 5%. מבירור בשירות ההזמנת הטלפוני עולה כי מחיר המחירון: 1,380 שקל. מכאן שמחזיק כרטיס קיסר כסף יקבל הנחה של 138 שקל ומחזיק כרטיס קיסר זהב יקבל הנחה של 207 שקל - מכאן ששניהם יחזירו את העלות.

 

חסרונות: מידע חסר באתר האינטרנט. שירות לקוחות מסורבל. הנחות חבר מועדון תקפות רק החל מהחופשה השנייה. אם מזמינים דרך אתר האינטרנט לא מקבלים הנחת מועדון אלא רק הנחת אתר, אך אין אזהרה על כך לגולשים. ברשת רק שלושה מלונות באילת, טבריה וירושלים, כך שכדאי לכם להיות חברי מועדון רק אם אתם אוהבים לנפוש בערים האלה יותר מפעם בשנה ואוהבים את רשת המלונות.

יתרונות: עלות ההצטרפות נוחה לעומת רימונים וישרוטל למשל. ההנחה בהזמנת חדרים למחזיקי כרטיס זהב היא הגבוהה ביותר בה נתקלנו.

 

חזור למעלה
מצפה הימים

מספר מלונות: אחד.

עלות הצטרפות: 350 שקל לשנתיים

הנחה קבועה: 15% על מחירי האירוח בימים א'-ד', לא כולל מבצעים וחגים והנחה קבועה של 10% בימים ה'-ו', לא כולל מבצעים וחגים.

כפל מבצעים: יש מבצעים מיוחדים לחברי מועדון.

הנחות על שירותים: 10% הנחה על טיפול הספא הראשון ו-15% הנחה על טיפול הספא השני, 15% הנחה לסועדים במסעדה הבשרית של המלון – מוסקט ו-10% הנחה על רכישה בחנויות המלון.

הנחת יום הולדת: 25% הנחה על מחיר לילה אחד באמצע השבוע, במהלך השבוע בו חל יום ההולדת, לא כולל חגי ישראל.

מצפה הימים. יקר, כך שכל הנחה מבורכת ()
מצפה הימים. יקר, כך שכל הנחה מבורכת

שדרוג: למיני סוויטה או לסוויטה על בסיס מקום פנוי.

צ'ופרים בחדר: מגוון פינוקים.

צבירת נקודות: נקראות ברשת "ורדים". אירוח זוגי ללילה באמצע השבוע ( מוצ"ש-ד') יזכה ב-20 ורדים; אירוח יחיד ללילה במהלך כל השבוע יזכה ב-10 ורדים; אירוח של לילה בסוף שבוע (ה'+ו') ובחגי ישראל יזכה ב-10 ורדים. 

מה מקבלים תמורת הנקודות: צבירה של 50 ורדים מזכה בטיפול ספא של 45 דקות. צבירה של 100 ורדים יזכו באירוח זוגי של לילה באמצע שבוע על בסיס חצי פנסיון (לא כולל אוגוסט וחגי ישראל).

מימוש הנקודות: במהלך שנתיים מיום ההצטרפות למועדון.

אינטרנט אלחוטי: לא חינם.

מחזירים את העלות של ההצטרפות בחופשה הראשונה? חופשה במלון מצפה הימים ב-8-6 במאי, עולה לזוג בחדר רגיל 2,944 שקל. עם הנחה של 15% שמציעים במלון לחברי מועדון באמצע השבוע,המחיר יורד ל-2,502 שקל: הנחה של 441.6 שקל: כלומר, החזרתם לעצמכם את עלות מחיר המועדון - 350 שקל לשנתיים - כבר בחופשה הראשונה. כדי להחזיר את העלות בסופ"ש - צריך לשלם על חופשה מינימום 3,000 שקל - כלומר להישאר במלון לפחות 2 לילות.

 

חסרונות: מחיר הצטרפות גבוה, אם כי המלון לא זול. הפרדת ההנחות בין ימי השבוע לסוף השבוע מתישה. הגבלת חגיגת יום ההולדת לאמצע השבוע וימי חול.

יתרונות: הנחה גבוהה באמצע השבוע, הנחות יפות מסעדת המלון.

 

חזור למעלה
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
שוקלד על הכרית יש?
צילום: shutterstock
צילום: רמי סלומון
רימונים. כדי לחדש את החברותב חינם עליכם לבקר במלונות 3 פעמים
צילום: רמי סלומון
צילום: אבשלום לוי
מלון דניאל ים המלח. ההבדל בין חרי מועדון ללקוחות אחרים מצטמצם בגלל ההנחה בהזמנה דרך אתר האינטרנט
צילום: אבשלום לוי
מלונות דן. הרישום חינם אבל האינטרנט יקר
מומלצים