שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  סימסיטי מציגה: תוכן שיווקי
  וודאי תשמחו לשמוע כי כעת ניתן, חינם אין כסף, לקבל תחנת טעינה למכוניות חשמליות. הבעיות: היא ממותגת והיא מפרה את האיזון של המשחק

  פריט התוכן החינמי הראשון של סימסיטי הגיע לחנות המשחק, ומדובר בתחנת תדלוק - או בעצם טעינה - למכוניות חשמליות מסוג ניסאן ליף. הבניין יהיה זמין להורדה לכל שחקני לכל שחקני סימסיטי בחצי השנה הקרובה.

   

  עוד ב-games:

   

  אנשי אולפן מקסיס מסבירים, שלאחר התקנת תחנות כאלה בעיר שלכם תוכלו להתחיל לראות אנשים "מכל שכבות האוכלוסיה" נוהגים במכוניות חשמליות, תחנת הטעינה תעלה את רמת השמחה של המבנים בקרבתה ולא תגזול חשמל, עובדים או משאבים אחרים מהעיר. במילים אחרות - זו הפרה של איזון המשחק, בניין שיש לו רק יתרונות, לא חסרונות, ביחס לאלטרנטיבות.

   

   

  למרות שמדובר במשחק סימולציה, התחנה הזו אינה עומדת בקריטריונים של בניינים אחרים - נניח, מפעל לטיהור שפכים שיוצר חוסר שביעות רצון לידו.

  לפי הפרסומת תחנת הטעינה לא דורשות חשמל תחנות כוח מזהם ויכולות להסתפק באנרגיה הנקיה שהן מקבלות מהפאנלים הסולריים שמותקנים עליהן - דבר שלא יכול להיות רחוק יותר מהאמת עם הטכנולוגיה הזמינה למין האנושי כרגע.

   

  ויש לומר שגם מדובר בבפרסומת בוטה (מכוניות חשמליות מעלות את רמת השמחה של השכונה?) ולסיכום: גם פגיעה במשחקיות וגם שטיפת מוח שיווקית במכה אחת.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "סימסיטי מציגה: תוכן שיווקי "
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים