שתף קטע נבחר

אלי טביב נפגש עם ברקת: "באתי לעזור"

ראש עיריית ירושלים אירח את טביב לפגישה בת יותר משעה בה הועלו אפשרויות שיאפשרו בסופו של דבר לטביב להיות הבעלים של בית"ר

ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת, והבעלים לשעבר של הפועל ת"א, אלי טביב, נפגשו אחה"צ (ד') בביתו של ברקת בנוגע לאפשרות שטביב ירכוש את בית"ר ירושלים. הפגישה נמשכה כשעה רבע הוגדרה כחיובית מאוד.

 

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

ברקת מנסה למצוא פתרון לנושא הבעלות על בית"ר ירושלים אחרי שהבעלים הנוכחי, ארקדי גאידמק, הודיע בערב פסח כי הוא מעוניין לעזוב את הקבוצה. גאידמק הודיע לברקת כי הוא אינו מתכוון להזרים יותר כסף למועדון.

 

טביב. מעוניין לרכוש את בית"ר  (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
טביב. מעוניין לרכוש את בית"ר (צילום: ראובן שוורץ)

 

במהלך הפגישה היום הועלו מספר רעיונות איך לצמצם את הגרעונות ומה המתווה המתאים לכניסה של טביב למועדון. סך כל החובות של בית"ר ירושלים עומדים עם כ-10 מיליון שקל ועוד 5 מיליון שקל התחייבויות.

 

טביב הבהיר לברקת בפגישה: "אני בא לעזור אבל חייבים שילוב של כולם - הנהלת בית"ר, העמותה, אנשי עסקים ואתה". בימים הקרובים צפוייה פגישה נוספת בין הצדדים.

 

קורנפיין. ברקת רוצה שיישאר (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
קורנפיין. ברקת רוצה שיישאר(צילום: אורן אהרוני)

 

בפגישה קודמת בין השניים העלה ברקת אפשרות כי טביב וגאידמק ישלמו כ-2 מיליון דולר כ"א כדי לכסות את גרעונות הקבוצה ולהעבירה בסופו של התהליך לטביב.

 

ברקת היה רוצה לראות את יו"ר הקבוצה, איציק קורנפיין ממשיך. "צריך למצוא את הנוסח הטובה ביותר כדי שטביב ייעזר בקורנפיין כדי להצעיד את בית"ר קדימה", אמרו בסביבתו של ראש העיר. מקורב לקורנפיין אמר: "הוא כבר אמר בעבר כי אם גאידמק יעזוב הוא ישקול לעזוב עימו. הוא לא יישאר בכוח".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים