שתף קטע נבחר

חשד בהפועל ת"א: טביב משך חצי מיליון דולר

בעקבות מכתב שהגיע מרשות המסים, בודקים במועדון האם הבעלים לשעבר ניסה להעביר חצי מיליון דולר מחשבון נאמנות של הקבוצה לחשבונו של רואה החשבון הפרטי שלו

בהפועל ת"א חושדים שהבעלים לשעבר, אלי טביב, ניסה למשוך מחשבון הקבוצה חצי מיליון דולר ולהעבירם לחשבון פרטי שלו בחו"ל. מדובר בכספים ששכבו בחשבון נאמנות ויועדו לכיסוי תביעות עבר ובוררויות, כאשר לאף גורם לא הייתה סמכות למשוך את הכספים הללו.

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

בהפועל גילו על נסיון המשיכה של טביב כששלטונות רשות המסים שלחו מכתב למשרדי המועדון, בבקשה לברר את מהות הבקשה שנעשתה בימים האחרונים ע"י אלי טביב לביצוע העברה כספית של חצי מיליון דולר מחשבון הקבוצה לחשבון פרטי בחו"ל. מבירור שעשתה הנהלת הפועל ת"א עולה כי מדובר בניסיון להעביר את חצי מיליון הדולרים לחשבונו הפרטי של רואה החשבון האישי של אלי טביב.

 

אלי טביב (צילום: יובל חן) (צילום: יובל חן)
אלי טביב(צילום: יובל חן)

 

מהפועל נמסר: "מדובר בהליך לא תקין המהווה עבירה על תקנון ההתאחדות ואף מעבר לכך. הנהלת הפועל ת"א תשתף פעולה עם כל הגורמים הרלוונטים ברשות המסים,

בבקרה התקציבית ובהתאחדות לכדורגל, ותעזור ככל יכולתה למנוע פעולות שכאלו ופעולות דומות שנעשו בעבר במטרה להשיב כספים שנלקחו מקופת המועדון בדרכים דומות".

 

את תגובת אלי טביב לא ניתן היה להשיג.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ראובן שוורץ
אלי טביב
צילום: ראובן שוורץ
מומלצים