שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  עיריית ת"א: מועדון לקוחות באינטרנט ואפליקציה
  מועדון "דיגיתל" יחליף את כרטיס התושב ובמסגרתו תושבי העיר יקבלו מידע על שירותים לפי כתובתם ומצבם המשפחתי וכן הטבות והנחות, כולל מידע על כרטיסים בדקה ה-90. ואם אתם לא תושבי ת"א: בקרוב תושק אפליקציה סלולרית שתיידע על מקומות חנייה פנויים ואטרקציות לפי מיקום

  מועדון לקוחות מקוון לתושבי עיריית תל-אביב: השבוע ישיקו בעירייה כרטיס תושב "דיגיתֵל". הכרטיס, שיחליף את כרטיס התושב, מהווה כרטיס חברות במועדון לקוחות שחברים בו תושבי העיר. זו הפעם הראשונה שרשות עירונית בישראל משיקה שירות כזה.

   

  רישום למועדון דיגיתל, מאפשר הרשאה להיכנס לעמוד אישי באתר עיריית ת"א, שכולל מערכת מפות GIS עם 100קטגוריות של מידע עירוני (ממסלולי אופניים ועד מידע לאדריכלים). מידע על אירועים בעיר, הנחות על אירועים, שירותים וחניונים וכן מבצעי הנחות של הדקה ה-90 שיישלחו כהודעת SMS לטלפון הנייד, על מוסדות התרבות, ספורט ופנאי. כמו כן העמוד יאפשר (בהמשך) פעולות ושירותים עירוניים ללא המתנה.

  מפות מותאמות אישית לחברי מועדון דיגיתל
  מפות מותאמות אישית לחברי מועדון דיגיתל

   

  במקביל, בעירייה מתכננים להשיק תוך חודש וחצי אפליקציה לתושבים וגם למבקרים, שתכלול מפות של העיר, איתור אטרקטיות ושירותים (חנויות, בתי קפה, גנים, מופעים, סניפי קופות חולים), איתור מקומות חנייה פנויים ואופניים פנויים בתחנות תל אופן. עובדי עיריית ת"א כבר משתמשים באפליקציה, במסגרת פיילוט. 

   

  בנוסף, ברחבי העיר תפעיל מוטורולה 80 נקודות Wi-Fi (בעיקר בשדרות, ברחובות מרכזיים ובחופי הים) - שירות שמיועד בעיקר לתיירים שמבקשים להשתמש באינטרנט אלחוטי בחינם.

  צילומי מסך של האפליקציה שתוצע לתושבים ומבקרים בעיר כאחד
  צילומי מסך של האפליקציה שתוצע לתושבים ומבקרים בעיר כאחד


   

  ההרשמה - בבית העירייה

  כרטיס הדיגיתל מיועד לתושבי העיר שמלאו להם 16 שנים ומעלה. הרישום למועדון מאפשר זיהוי של התושב באתר האינטרט של העירייה והתאמת השירותים וההנחות הניתנים לו, בהתאם לתחומי העניין שלו, למצבו המשפחתי ולכתובתו. למשל: הורים יקבלו מידע על רישום לגנים.

   

  על הכרטיס יופיעו שם פרטי, שם משפחה ומספר כרטיס, ללא תמונה של התושב. האם הכרטיס ייתר את השירות הפרונטלי והטלפוני בעירייה? לא בהכרח, המטרה היא לצמצם את התורים בעזרת השירותים המקוונים, אך יחד עם זאת לשמור על אופני הפנייה הקיימים.

   

  למרות שעיקר השימוש בכרטיס הדיגיתל יהיה דיגיטלי, בשלב הראשון אפשר יהיה להירשם לכרטיס רק בבית העירייה באבן גבירול ובשני מתנ"סים בלבד. עבור הרישום יש להציג תעודה מזהה - תעודת זהות ישראלית, רישיון נהיגה תקף, או דרכון תקף. עבור צירוף קרוב משפחה - יש להצטייד בייפוי כוח ותעודת זהות או תעודה אחרת המעידה על קרבת המשפחה. הכרטי יישלח לנרשם תוך 21 יום.

   

  הרישום המוגבל לבית העירייה והצורך בזיהוי פרונטלי, זו נקודת תורפה מרכזית בשירות אולם בעירייה מבהירים שבהמשך יהיו נקודות הרשמה ברחבי העיר. בעירייה טוענים שנדרשת הרשמה פרונטלית - בשל ענייני זיהוי.

   

  רק מחזיקי כרטיס תושב מקסימום תל-אביב (כרטיס אשראי) לא יידרשו לזיהוי פרונטלי ויוכלו להירשם דרך האינטרנט.

   

  נקודת תורפה נוספת: יתכן שלתושבים רבים, יהיה נוח לצרוך שירותים כאלה בעיקר דרך אפליקציה סלולרית. אפליקציה כזאת תוצע רק עוד חודש וחצי וכיוון שהיא מיועדת לקהל הרחב, היא לא בהכרח מותאמת אישית לתושב, כמו אתר האינטרנט.

   

  מבצעי הדקה ה-90 לתושבי העיר

  מהם מבצעי הדקה ה-90 שיוצעו לתושבי העיר? מעת לעת תשלח הודעת SMS לכל התושבים הרשומים לשירות הדיגיתל על פי פילוח של תחומי עניין, גילאים, מקום מגורים ובה הצעה לכרטיסים למופע בשעות הקרובות ביותר מ-50% הנחה.

   

  בין היתר יוצעו כרטיסים להצגות בקאמרי, הבימה, בית לסין, גשר, לאופרה הישראלית, לתזמורת הפילהרמונית, הסינמטק, צוותא, מרכז סוזן דלל, להקת

  המחול בת שבע, להקת המחול ענבל פינטו, להקת הפלמנקו הישראלית, היידישפיל, תיאטרון אורנה פורת, תיאטרון ארצי לילדים ונוער, תיאטרון הסימטה, תיאטרון יפו, מרכז ענב לתרבות, מרכז ברודט, במת מיצג, אנסמבל עיתים, תיאטרון ortoda, הספארי.

    

  כל תושב שיצטרף למועדון דיגיתֵל וישלים את תהליך הרישום בביתו יהיה זכאי למתנת הצטרפות אחת, מתוך מבחר של כ- 20 מתנות הצטרפות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "עיריית ת"א: מועדון לקוחות באינטרנט ואפליקציה"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  מומלצים