שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  חזר לעלות: מחיר הדלק טיפס ל-7.52 ש' לליטר

  לאחר חודשיים בהם נהנו הצרכנים מירידה של 69 אגורות במחיר הדלק, הוא התייקר בחצות ב-3.58%. הסיבה: שער הדולר, עליית מחיר הבנזין בעולם והתייקרות המע"מ שהוסיפה 6 אגורות

  שוב במגמת עלייה: לאחר חודשיים של ירידות מחירים, מחיר הבנזין שנמצא בפיקוח התעדכן הלילה (מוצאי שבת) בחצות, והתייקר ב-26 אגורות.

   

  רוצים שישמעו אתכם? הביעו דעתכם בפייסבוק שלנו , ואנו נפרסם חלק מהתגובות 

   

  המחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בתחנה בשירות עצמי (כולל מע"מ) עלה ב-3.58%, לרמה של 7.52 שקלים לליטר. עמלת תדלוק במשאבה המיועדת לתדלוק על ידי עובד תחנת התדלוק עומדת מעתה על 18 אגורות לליטר (כולל מע"מ), ללא שינוי מהחודש קודם.  

   

  המחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בתחנה בשירות עצמי באילת (לא כולל מע"מ) עלה ב-2.58%, לרמה של 6.37 ש"ח לליטר, עליה של 16 אגורות מהחודש הקודם. עמלת תדלוק במשאבה המיועדת לתדלוק על ידי עובד תחנת התדלוק (לא כולל מע"מ) נותרה ללא שינוי - 15 אגורות לליטר.

   

  בחודשיים האחרונים נהנו הצרכנים מירידה של 69 אגורות במחירו של הבנזין (הוזלה של 8.5%). מחיר הדלק טיפס בחודש מרס ל-7.95 שקלים לליטר, וירד פעמיים באפריל ובמאי.

   

  השינויים בשער הדולר ובמחיר הבנזין בשווקים בים התיכון, יחד עם העלאת המע"מ, העלו את מחירו של הבנזין והחזירו אותו לרמה שהיתה בחודש ינואר השנה. מתוך 26 אגורות שנוספו למחיר הדלק - 6 אגורות הינן בגין עליית אחוז המע"מ מ-17% ל-18%.

  פורסם לראשונה 01/06/2013 21:56

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים