שתף קטע נבחר

המשטרה: החשוד בירי בברנוער סחר בסמים

המשטרה מייחסת לחגי פליסיאן, החשוד המרכזי, גם עבירת סחר בסמים לאחר שבביתו נמצאו 100 כדורי אקסטזי. במקביל, דווח שהפעיל בקהילה שאול גנון ישמש עד תביעה נגדו - ולא יועמד לדין על מעשה סדום לכאורה בקרוב של פליסיאן

חשד נוסף נגד הצעיר שחשוד בירי בברנוער – סחר בסמים. במשטרה אישרו אמש (יום ו') כי ביום שבו נעצר חגי פליסיאן, החשוד המרכזי בפרשה, נערך בדירתו חיפוש ובו נמצאו במקום כמאה כדורי אקסטזי. נוכח זאת, החליטו במשטרת תל-אביב לייחס לו גם סעיף של החזקת סמים שלא לצריכה עצמית, כלומר למטרות סחר.

 

פרשת הברנוער - דיווחים נוספים בחדשות ynet:

שאול גנון שוחרר: "אין לי כל קשר לרצח בברנוער"

עד המדינה רצה לדבר, שב"ס לא מסר למשטרה

תלונה: הבכיר בקהילה הגאה שנעצר ניסה לאנוס

 

מוקדם יותר שוחרר למעצר בית חשוד נוסף, שאול גנון, שהיה מנהל הברנוער בזמן הרצח ועתה חשוד בביצוע מעשה סדום באחד החשודים, קרובו של פליסיאן, בעת שזה היה בן 15. לפי החשד, אותה תקיפה מינית היא שהובילה את פליסיאן ושותפיו טרלן חנקישייב והנער שהותקף - למסע הנקמה שהפך למסע הרג חסר הבחנה.

 

ברשת ב' דווח אתמול כי גנון שוחרר לאחר שהמשטרה הגיעה עמו להסכם, לפיו הוא ישמש עד תביעה נגד פליסיאן ויתר החשודים, ויודה כי קיים מגע מיני עם הנער אך לא יועמד לדין. בדיווח צוין עוד כי גנון לא ייתבע על כך שידע, לכאורה, על כוונת החשודים לפגוע בו, וזאת מאחר שקיבל איומים מהנער לפני הרצח.

 

יש לציין כי לפי ההסכם שעליו דווח, לא תינתן לגנון חסינות מפני תלונות נוספות, אם יוגשו נגדו

בעתיד. כך למשל, אתמול דווח כי אישה שנולדה כזכר התלוננה במשטרה על שגנון ניסה לאנוס אותה לפני ששינתה את מינה. ימ"ר תל אביב פתחה בחקירת הטענות.

 

לצד זאת, גנון עצמו הכחיש אתמול את מעורבותו בפרשת הרצח בברנוער, והצהיר לאחר שחרורו מהכלא: "ידוע לי שהסתובבה בעת שהייתי במעצר חרושת שמועות זדונית של בעלי עניין אינטרסנטים שאין לה כל קשר לאמת. קשירתי לפרשת הרצח גרמה לי, לחבריי ולמשפחתי נזק עצום ולי כאב גדול. לא היה לי כל קשר לפרשת הרצח, ולא ביצעתי כל עבירה אחרת בהקשר הזה".


פורסם לראשונה 14/06/2013 22:39

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חגי פליסיאן. המשטרה חיפשה בביתו ביום שנעצר
צילום: ג'ורג' גינסברג
גנון. לא יקבל חסינות מתביעות נוספות
צילום: ג'ורג' גינסברג
מומלצים