שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  חשד: אחיו של חגי פליסיאן אנס עו"ד במחסן ביצים

  יעקב, אחיו של החשוד המרכזי בפרשת הרצח בברנוער, הוא החשוד באונס עורכת דין במחסן בבעלות המשפחה. לטענתו, היא ביקשה לייצג את אחיו בפרשה ופיתתה אותו

  יעקב פליסיאן, אחיו של החשוד המרכזי בפרשת הרצח בברנוער, נעצר בחשד לאונס עורכת דין. פליסיאן מכחיש את הטענות נגדו וטוען כי מדובר "בתיק שתפרו לו". בסוף השבוע פורסם כי "קרוב לאחד החשודים ברצח" חשוד באונס, וכעת הותרה לפרסום זהותו של אותו חשוד.

   

  כתבות נוספות בערוץ החדשות

  חשד: עובד מועדון בתל אביב אנס שתי בנות 17

  משרד החינוך: טעינו, ניתן פקטור במתמטיקה

   

  על פי תלונת עורכת הדין, שהוגשה למשטרת פתח תקווה, האונס התרחש בלילה שבין יום חמישי לשישי במחסן הביצים של משפחת פליסיאן. החשוד, עם זאת, טוען כי עורכת הדין רצתה לייצג את אחיו בפרשת הברנוער. "היא הגיעה אליו למחסן שלוש פעמים על מנת לקבל את אישורו לייצג את אחיו", טען פרקליטו של פליסיאן, עו"ד שי שורר, במהלך הדיון להארכת מעצרו.

   

  לטענת פליסיאן, כבר בפגישה השנייה הם התנשקו ובפעם השלישית הם קיימו יחסי מין על המיטה במחסן. "מה יש לעורכת הדין לחפש אצל אדם בעל עבר פלילי, ועוד בשעות הלילה במחסן?", תהה פרקליטו.

   

  "על פי טענות מרשי, מדובר פה בזילות מקצוע של עורכי הדין", אמר שורר. "למה היא הייתה צריכה לפנות אליו כדי לקבל ייצוג של אחיו בזמן שהם מיוצגים? בפן הפלילי לא הגיוני שאישה, ועוד עורכת דין, מגיעה רק בשעות הלילה למחסן ביצים באזור תעשייה כאשר רוב המקום מלא בתבניות ביצים ובמשאיות, והחלק הקטן שבו הוא שולחן ומיטה. מה יש לה לחפש שם? אין משרד? אין שעות יום?".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  חגי פליסיאן
  עו"ד שי שורר
  צילום: אלי סניור
  מומלצים