שתף קטע נבחר

בלי חבילת לידה: מרכזי עגלות ורהיטים של שילב

הרשת שהמציאה את חבילת הלידה - מייתרת אותה - בשילב יפתחו מרכזי רהיטים וחנויות עגלות והוסיפו מגוון מותגים שנמכרים גם אצל המתחרים. "הורדנו מחירים ב-30%, אנחנו יותר זולים מהמחירים אחרי מיקוח ברשתות האחרות"

הורים כבר לא קונים עגלות ורהיטים בחבילות לידה - למסקנה הזאת הגיעו לאחרונה ברשת שילב והחליטו לפתוח עקב כך חנויות ייעודיות שייקראו "עיר העגלות" ויתמקדו בעגלות. במסגרת המלחמה של הרשת בתדמית היקרה שלה, היא תפתח גם מרכזי רהיטים שייקראו "מרכז החדרים". בכך בעצם הרשת מייתרת את חבילות הלידה - מונח שהומצא על-ידה לפני 38 שנה.

 

 

במרכז הרהיטים שלה, שהחל לפעול לאחרונה באיירפורט סיטי על פני שטח של 300 מ"ר יש 30 "חדרים" (שידה+מיטה). ניתן לקנות שם רהיטים מיצרנים כמו רהיטי טל ורהיטי סגל, שמוכרים את אותם רהיטים גם לכמה מהמתחרים; וכן רהיטים שמיוצרים בלעדית לשילב.

 

המחירים: ירדו ב-30%

"הורדנו מחירים ב-30%", אמרה ל-ynet סמנכ"לית השיווק של שילב, יהודית לפלר לרר. "ואנחנו מתחייבים למחירים הנמוכים ביותר בשוק בעגלות וחדרים". הרשת מתכננת להקים חמישה מרכזים כאלה וכבר מוכרת במרכז הקיים חדרים בהחל מ-999 שקל לחדר שכולל מיטה ושידה קטנה מאוד וכן חדרים ב-3,000-1,900 שקל ועד כ-4,000 שקל. לשם השוואה בחנות "מוצצים" בבני ברק, הנחשבת זולה יש מבחר דומה של כ-20 חדרים (היצרן: משכל) במחירים דומים, אם כי החדר היקר ביותר שם עולה מעט יותר מ-4,000 שקל. רוב הרהיטים בשילב - מ-MDF אך יש גם רהיטי מלמין.

 

מי שרוצה להפריד בין מיטה לשידה: שידות נמכרות שם מ-799 שקל ועד 2,390 שקל ומיטות מ-849 עד 1,350 שקל. המחירים לא כוללים מזרן וסט מיטה. בנוסף נמכרים שם גם עודפים - בעיקר פריטי לבוש וצעצועים מעונות קודמות במחירים נמוכים: 7 פריטי לבוש ב-100 שקל, לשם הדגמה.

 

במרכז העגלות הראשון של שילב, שנפתח בראשל"צ, מוצגות 50 עגלות שנמכרות גם ברשתות אחרות כמוגם מותגים בלעדיים לשילב (כדוגמת אינגליזינה). בין היתר קוויני mood של מקסיקוזי נמכרת ב-2,999 שקל מחיר מבצע ובוגבו בי פלוס ב-3,280 שקל, b-motion של ברייטקס - 1,549 שקל. את b-agaile של ברייטקס 3 גלגלים מצאנו ב-1,349 ובמוצצים ב-1,290 שקל. המרכז מזכיר חנויות שכבר קיימות בשוק, אצל המתחרים.בהמשך ייפתחו חנויות נוספות במתכונת דומה.

 

גם המחירים של מוצרי טייני לאב ירדו. אחרי שצרכנים זעמו על כך שהמחיר של הצעצועים מבית שילב נמוך יותר בארה"ב הרשת הוזילה אותם ב-5%-10%, אם כי המחירים בארה"ב עדיין נמוכים יותר.

 

בעבר מכרו חדרים ב-6,000 שקל

"שמנו לב שההורים מפצלים את הקנייה", אמרו בשילב ל-ynet. "אנשים יודעים היום הם רוצים. המחירים של הרהיטים במרכז לא אופייניים לשילב. בעבר מכרנו חדרים ב-6,000 שקל ויותר מזה. בהדרגה נוציא את החדרים מהחנויות, כך שהורים יקנו חדר בנפרד ועגלה בנפרד".

 

בעצם ויתרתם על חבילות הלידה?

 

"זה בא מהצרכנים, במקום להציע חבילות שעבור הקומבינה אפשר לקנות מעט יותר בזול, פשוט הורדנו את המחירים. אבל עדיין אפשר לשלב את הקנייה בחבילת לידה ברשת. המרכז הזה העלה את המכירות של הרהיטים ב-50%. את המחירים ניתן לראות באופן גלוי בחנות האינטרנט של שילב".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
צילם: שי אפשטיין
מרכז הרהיטים - שילב. חדרים עד 4,000 שקל
צילם: שי אפשטיין
צילם: שי אפשטיין
עיר העגלות - הורים קונים עגלה בלי חבילת לידה
צילם: שי אפשטיין
מומלצים