שתף קטע נבחר

ועכשיו גם בישראל: בית מלון יוקם בנתב"ג

בפעם הבאה שאתם טסים, או מתעכבים בשדה, אולי תשנו את דעתכם ותלונו כבר במלון שעתיד להיפתח בצמוד לטרמינל 3

לידיעת הנוסעים: בית מלון יוקם בשדה התעופה הבינלאומי של ישראל, נתב"ג, לאחר שמועצת רשות שדות התעופה בראשות היו"ר עובדיה עלי ויו"ר וועדת הפיתוח יורם שכטר, אישרה את הקמתו.

 

לנתב"ג יש תוכנית בינוי מאושרת להקמת בית מלון ברמה A או B (בהתאם להגדרות משרד התיירות),

שיוכל להכיל מאות חדרים שייבנו באופן מודולרי - דבר שאמור להקל ולקצר את הליך הקמת בית המלון ליזם.

 

מרשות שדות התעופה נמסר כי, "בתי מלון בשדות תעופה הינם שירות מקובל, הניתן לציבור נוסעים, אנשי עסקים, צוותי חברות תעופה וקבוצות תיירות בשדות תעופה רבים בעולם. שירות זה הינו חלק ממערך השירותים הנוספים, הקשורים לניהולו והפעלתו של שדה התעופה.

 

"הקמת בית מלון בנתב"ג עונה על צורך תיירותי לפלח משתמשים, שעד היום לא קיבל ביטויי ומענה בתחום השירותים בנתב"ג, פלח אנשי העסקים, אשר יבואו לביקור קצר בישראל לכנס או אירוע, ויטוסו בחזרה משיקולים של ניצול יעיל של זמנם".

 

כך הוא ייראה. הדמייה של בית המלון בנתב"ג ()
כך הוא ייראה. הדמייה של בית המלון בנתב"ג

 

אז מה יהיה לנו שם? לא ידוע

התכנון המפורט של מבנה המלון יעשה על ידי הזוכה ותאפשר לו גמישות תכנונית על מנת להתאים את

התכנון לתפיסתו המסחרית, לרבות הפרמטרים של גודל המלון, רמת המלון והיקף הפעילויות הנלוות שייקבעו על ידי הזוכה במכרז. כל עלויות התכנון וההקמה יהיו על הזוכה במכרז, כמו גם ניהול, הפעלה ואחזקה.

 

המלון, שתאריך הקמתו אינו ידוע עדיין, ייבנה בצמוד לטרמינל 3 ויאפשר שירות וגישה ישירה לאולם שחקים ובית הנתיבות. בניית המלון. מיקומו האטרקטיבי של בית המלון, בצמוד לטרמינל ובמיקום אסטרטגי בין ירושלים לתל אביב, ימשוך אליו, כך מקווים ברשות, מגוון של אנשי עסקים, צוותי אוויר, נוסעים בטיסות מתעכבות ותיירים.

 

מנכ"ל רשות שדות התעופה, יעקב גנות, ציין כי: "פרויקט בניית בית מלון בנתב"ג יצעיד את נמל התעופה בן גוריון לשורה אחת עם שדות תעופה מובילים בעולם בהם קיים בית מלון".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים