שתף קטע נבחר

איתי שכטר: "שמחים שעשינו את המחווה ומקווים שכל הילדים חזרו הבייתה בריאים"

סערה גדולה מתחוללת באוקראינה בעקבות פרסום תמונה בה נראים שחקני הנבחרת מגוננים על ילדים מפני הגשם לפני המשחק בקייב, בזמן ששחקני היריבה נשארים אדישים. החלוץ: "בזמן ההמנונים, הילדים רעדו מקור". טיבי: "החלטנו מיד לתת להם את האימוניות"

כשנבחרת ישראל סיימה את משחק ההכנה מול אוקראינה ביום רביעי בקייב, לוח התוצאות הראה 0:2 לטובת המארחים, אבל השחקנים בכחול-לבן ניצחו את יריביהם. והכל בגלל תמונה אחת.

 

עוד ב-ynet ספורט

 

סערה גדולה מתחוללת בימים האחרונים באוקראינה, בעקבות פרסום שתי תמונות מחוברות, שמראות רגע אחד. רגע אחד שמבדיל בין טוב ל-"לא טוב". בתמונה נראים שחקני שתי הנבחרות עומדים תחת גשם זלעפות, ולפניהם ילדים קטנים אשר ליוו אותו כנהוג במשחקים בינלאומיים.

 

זה מה ששחקני נבחרת ישראל עשו במהלך הגשם
זה מה ששחקני נבחרת ישראל עשו במהלך הגשם

וכך נראו שחקני נבחרת אוקראינה במהלך הגשם
וכך נראו שחקני נבחרת אוקראינה במהלך הגשם

 

בעוד שחקני נבחרת ישראל פשטו את האימוניות שלהם וכיסו את הצעירים האוקראינים על מנת לחמם אותם ולמנוע מהם להירטב, נראים שחקני נבחרת אוקראינה נשארים עם האימוניות שלהם מבלי לתת את תשומת ליבם לילדים.

 

הדבר חולל מהומה לא קטנה, הן באוקראינה והן ברוסיה, כשכותרות גדולות התנוססו מעל התמונה ובהן נכתב: "הם ואנחנו". על הסיפור נכתבו אלפי טוקבקים זועמים כלפי הנבחרת האוקראינית. "הרפלקס האנושי היה לעשות את מה שעשו השחקנים הישראליים", נכתב באחד העיתונים, "איך השחקנים שלנו לא עשו זאת גם?".

 

הישראלי היפה (צילום: AP) (צילום: AP)
הישראלי היפה(צילום: AP)

 

"עלינו עם הילדים לדשא ואחד האחראים אמר שמדובר בילדים שצריך להשגיח עליהם ולהחזיק אותם לידינו", סיפר חלוץ הנבחרת, איתי שכטר, "בחימום היה רק טפטוף, אבל כשעלינו והושמעו ההמנונים, התחיל גשם חזק והם כבר רעדו. נדמה לי ששרן ייני היה הראשון כשראה ילד רועד ונתן לו את האימונית, ואז כולנו החלטנו לתת להם את האימוניות כדי שירגישו חם יותר ולא יהיו חולים. אנחנו שמחים שעשינו את המחווה הזאת ומקווים שכל הילדים חזרו בריאים הבייתה".

 

הבלם איתן טיבי הוסיף: "כשגבר הגשם בזמן ההמנונים, החלטנו להוריד מעלינו את האימוניות כי ראינו את הילדים שעמדו איתנו, קופאים מקור מהגשם החזק. החלטנו מיד להלביש את האימוניות על הילדים שירגישו קצת יותר נעים ויותר חם".


פורסם לראשונה 16/08/2013 12:54

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: AP
ישראל מול אוקראינה
צילום: AP
מומלצים