שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  92% מהאמריקאים מפחדים מראיונות עבודה
  סקר מגלה כי הדברים שהכי מפחידים אמריקאים בראיונות העבודה, הם להיות יותר מדי לחוצים, להחשב כמי שמחזיקים בכישורי יתר ולהישאל שאלות קשות

  92% מהאמריקאים מפחדים לפחות מדבר אחד באשר לראיון עבודה. כך עולה מסקר של מכון המחקר האריס אינטראקטיב וקולג' אוורסט, שבחן את רמות החרדה בראיונות עבודה.

   

  עוד על ראיונות עבודה - בערוץ קריירה :

   

  מהממצאים עולה כי החשש הגדול ביותר הוא להיות יותר מדי לחוצים (17%), להחזיק בכישורי יתר (15%), להישאל שאלות קשות (15%), לאחר (14%), להיות בעל כישורים לא מספיקים (14%), ולא להיות מוכן (10%).

   

  בנוסף, מגלה הסקר הבדלים משמעותים בין נשים לגברים בנושא: בעוד שהאמריקאיות חוששות יותר מכל מהלחץ של הראיון (19%) ומשאלות ספציפיות (19%), הגברים בעיקר חוששים מכך שיחשבו כמי שמחזיקים בכישורי יתר (18%).

   

  בנוסף, שמשקי בית בעלי הכנסה של פחות מ-50 אלף דולר סיפרו על חשש מלחץ בראיון (22%) לעומת 11% בלבד מתוך בעלי ההכנסות הגבוהות ביותר, של 100 אלף דולר ומעלה. במשקי בית של בין 75 אלף ל-100 אלף דולר, היה יותר סיכוי לחוסר פחד מוחלט מראיונות, לעומת בעלי הכנסה של 35 אלף עד 50 אלף דולר.

   

  שלא במפתיע, 22% מתוך בעלי תעודת בגרות ומטה דירגו את מימד הלחץ בתור גורם החשש הגדול ביותר, לעומת 11% בקרב בוגרי קולג'. בוגרי קולג' דירגו כישורי יתר בתור גורם החשש הגדול ביותר (19%).

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים