שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "סודות הסקס והזן": זוועת מין מתוצרת סין

  בזוועתון הסיני "סודות הסקס והזן" אין סודות, אין סקס, ואין זן, וגם השימוש בתלת ממד מיותר. מי שיגיע לבתי הקולנוע בשעות הלילה המאוחרות כדי לחזות במפגן הוולגרי והאלים הזה, יתחרט שלא נשאר לישון במיטה. הצפייה בסרט הנוראי עלולה לגרום לסיוטים של ממש - גם לחובבי פורנו מנוסים

  "זה נראה כאילו זה ממש מתקרב בכיווני", אמר בוודאי הצופה הראשון שחזה בסרט תלת ממד, אבל זה הדבר האחרון שאפשר לומר על הסרט הסיני בעל השם המבטיח, "סודות הסקס והזן" (שיצא בכלל ב-2011 והגיח כאן השנה). לא רק שלא תוכלו להושיט יד ולגעת, העלילה, הדמויות וכל מה שמסביב יוציאו לכם כל חשק לעשות סקס, לתנות אהבים, לאהוב ובכלל לחיות.

   

  ביקורות סרטים נוספות בערוץ הקולנוע של ynet:

   

  עלילת הסרט מתארת סיפור אהבה בין גבר לאישה, ומתחיל בשני גברים צעירים המגיעים לחזות בבתו של סוחר עשיר. עוד בטרם ראו אותה, הם משוחחים ביניהם על חסרונות המונוגמיה והעובדה שכמובן אי אפשר לעשות סקס עם כל מי שרוצים. אבל אז, רגע לפני שהם עוזבים את החדר, היא נכנסת ושובה אותם ביופיה.

   

  היוק-יאנג היא בת יחידה לאב שהוא כומר, שגדלה ללא אם, וזו גם הסיבה שהיא מפונקת ולא יודעת מהו תפקידה במבנה המשפחה, כך מתאר אותה אביה בפני שני החתנים הפוטנציאלים. שני הגברים רוצים בה, אבל היוק-יאנג לא מתלבטת לרגע, היא מאוהבת לחלוטין ביאנג, והוא בה. אבל האהבה הגדולה זה לא עוזר להם במיטה, הבעיה נעוצה בשפיכה המוקדמת ממנה סובל יאנג-שנג. היוק-יאנג נשארת לא מסופקת מינית, אך מסתפקת באהבה של בעלה.

   

  מתוך "סודות הסקס והזן" ()
  מתוך "סודות הסקס והזן"

   

  בצורה מעוותת כלשהי יאנג-שנג מחליט שזו דווקא אשמת אשתו, שגדלה בבית עם איסורים דתיים, שהיא לא מסופקת ושהוא גומר מהר (אגב, זה גם ההסבר שניתן בתקציר הסרט, שזו אשמתה של האישה). "בצר לו", הוא פונה לארמון התענוגות של הנסיך מינג שם - שם יפה לבית הזונות העירוני - כדי לספק את תאוותו. בחורות עירומות מסתובבות בחדרי הארמון, נאנחות וגונחות בווליום קורע אוזניים ובחוסר סינכרון מושלם עם תזוזות השפתיים שלהן. הבחורים הנבחרים שקיבלו אישור כניסה לגן העדן, מתרוצצים ורודפים אחרי הבחורות כדי לזכות בביס מהתפוחים האסורים.

   

  יאנג-שנג הופך במהירות לחביב הנסיך, בשל הידע הרב שיש לו באמנות. לנסיך יש אוצרות רבים שצריך להעריך ויאנג-שנג עושה את העבודה ביסודיות ובנאמנות. התשלום הוא כמובן סיבוב על כל אחת מהבחורות השוות. אבל אז מתברר לו שהאשמה לא בדיוק באשתו אלא באיבר הזעיר שנח לו בין רגליו.

   

  מתוך "סודות הסקס והזן" ()
  מתוך "סודות הסקס והזן"

   

  מרגע זה הצופה נכנס לסחרור בין סצנות מעורבבות שאין קשר ביניהן, מעין פנטזיה סוריאליסטית של שדיים מקפצים, קולות גניחה וטירוף כללי של הנסיך שעושה הכל כדי להפוך את חיי כולם לסיוט אחד מתמשך.

   

  כמו עינוי סיני

  הסרט היה יכול בקלות להפוך לקומדיה משעשעת שמובילה למסקנה הבלתי נמנעת, לפחות של הסרט, שהאהבה תמיד מנצחת ולא חייבים סקס כדי להישאר שנים יחד. גם הסצנות בהן יאנג-שנג מגשים את חלומם של גברים רבים להפוך לסוס הרבעה, תרתי משמע, היו יכולות להיות מצחיקות.

   

  אבל האלימות, שתופסת חלק עיקרי בסרט, הופכת את הכל למרחץ דמים סדיסטי ששם את האיברים המדממים והקצוצים בסרטיו של קוונטין טרנטינו בכיס הקטן. האופן בו מתייחסים לבני אדם בסרט, ולא רק לנשים, הוא בלתי נסבל וחלק נכבד מהצופים באולם יצאו בגלל האכזריות הקשה שנראתה על המסך.

   

  מתוך "סודות הסקס והזן" ()
  מתוך "סודות הסקס והזן"

   

  מעבר לאלימות, שהיא בעצם הסיבה העיקרית לוותר על הסרט, הסיפור ההזוי שעומד בבסיסו גורם לך לתהות אם שמו לך משהו באוכל או בשתייה. כאמור, כל קשר בין מציאות למה שמתרחש בסרט לא יכול אפילו להיות מקרי.

   

  אם אתם מוצאים את עצמכם בשעת לילה מאוחרת (שאלו השעות בהן הסרט מוקרן) בקופות בית הקולנוע, תוהים מה ללכת לראות, ותרו מראש על "סודות הסקס והזן". לא תגלו כאן שום סודות, לא יהיה כאן שום זן, והגרוע מכל נעוץ בהבטחה הטמונה בשתי המילים: תלת-ממד.

   

  רק אומר שלמזלי משקפי התלת-ממד שקיבלתי היו לא תקינים, וחלק נכבד מהסרט היה מטושטש קלות. לצערי, אפילו הפיכתו לתלת-ממד לקתה בחסר משום שבקטעים רבים לא היה צורך בכלל במשקפיים כי ראו הכל בצורה חלקה. אין ספק שמגיע לסרט הזה התואר הסרט הגרוע של כל הזמנים.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים