שתף קטע נבחר

סוחרי הסמים סימסו: אנחנו סגורים בשבת

הם סיפקו הרואין, קוקאין וסמים קשים אחרים, אך רק עד לכניסת השבת - ומיציאתה. משטרת ניו-יורק עצרה כנופייה של חמישה סוחרי סמים, לאחר שאלה סימסו באדיקות ללקוחותיהם תזכורות שלא לפספס את שעות הפתיחה ביום שישי: "אם אתם צריכים משהו, יש לכם 45 דקות להגיע. אנחנו סגורים בשבת"

סוחרי הסמים התגלו כשומרי שבת: משטרת ניו-יורק הודיעה הערב (ד'), כי עצרה כנופיית סוחרי סמים לאחר שאלה סימסו ללקוחותיהם (הרבים) כי ביום שישי הם סוגרים את "העסק" מוקדם, ובשבת אינם עובדים משום שהם "שומרי שבת" המכבדים את השבת.

 

<<הכל על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. כנסו  >>

 

 

חמשת סוחרי הסמים, תושבי שיפסשד ביי בברוקלין, פירטו אילו סמים ברשותם (בין היתר, הרואין, קוקאין וסמים קשים אחרים), כיצד להגיע לאסוף אותם - והזהירו את לקוחותיהם שלא להגיע ביום שישי לאחר השקיעה, כך דווח בעיתונות האמריקאית. "אנו סוגרים בשבע וחצי בדיוק, וניפתח שוב בשמונה ורבע" (במוצאי השבת). "אז אם אתם צריכים משהו, יש לכם 45 דקות להגיע". בכמה מההודעות נכתב: "אנחנו סגורים בשבת".

 

שם המבצע: "רק אחרי השקיעה"

כחמישים לקוחות מרוצים קיבלו את ההודעות, שנשלחו שבוע אחרי שבוע. ה"דיילי מייל" מספר כי משטרת ניו-יורק

פשטה על מאורת הסמים כבר באפריל, לאחר מבצע חשאי שארך כחצי שנה, ונקרא: "רק אחרי השקיעה".

 

ברשות הסוחרים - דייוויד גרוביץ (38), פיליפ מנדל (26), אדוארד סורין (38), ג'ק זייבק (25) וג'ק זיבק (28) - נמצאו 23 אלף גלולות של אוקסיקודון, בשווי קרוב לחצי מיליון דולרים, והחשודים נאשמים בכך שהשיגו אותם, לכאורה, בעזרת מרשמים מזויפים, מספר ה"ניו-יורק פוסט". בימים אלה מוגשים כתבי אישום נגד החשודים, שברשותם נתפס גם ה"בלקברי" ששימש לשליחת ההודעות המרשיעות.

 

השכנים, אגב, לא מופתעים. "חשבתי שזה מה שקורה שם, עם כל הטיפוסים שנכנסים ויוצאים מהדירה", אמר אנדרו כץ ל"דיילי מייל". עם זאת, הוא הופתע ממדיניות שמירת השבת של החבורה, והגיב בחיוך כמו הרשויות האמריקאיות: "אם כבר שומרי סמים, אז לפחות שומרי מצוות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אסי כהן
"יש לכם 45 דקות להגיע"
צילום: אסי כהן
מומלצים