שתף קטע נבחר

משפחה חדשה נולדה: שקע ותקע חובקים בן

יוצאים מארון החשמל? אחרי הפסקה, הדמויות שקע ותקע חוזרות לפרסם את חברת החשמל - הפעם עם תינוק חדש

אחרי שאריק ובנץ הופיעו חבוקים מול מסך הטלוויזיה בציור על שער "הניו-יורקר", האם ייתכן שגם שקע ותקע יוצאים מארון החשמל? כי יש להם חדשות בשבילנו: הם חובקים בן.

 

שקע ותקע והתינוק החדש. משפחה חדשה נולדה (צילום: יוסי וייס) (צילום: יוסי וייס)
שקע ותקע והתינוק החדש. משפחה חדשה נולדה(צילום: יוסי וייס)

 

אחרי הפסקה ממושכת החליטו בחברת החשמל להחזיר אותם לקמפיינים - הפעם עם תינוק. סמנכ"ל הרגולציה של החברה, אורן הלמן, אמר ש"באמצעות התינוק אנחנו רוצים להעביר מסר שכיום יותר נקי לגדל כאן ילדים.

 

"בעקבות הכניסה המחודשת לשימוש רב בגז טבעי, זו השנה הכי נקייה מבחינת פליטות מזהמים וגזי חממה בחברת החשמל. לפחות ‭50%‬ מהחשמל מיוצר בגז טבעי, וזו בשורה שאנחנו רוצים להציג לציבור‭."

 

שער "הניו יורקר". בחברת החשמל רצו גם? (מתוך מגזין ניו יורקר) (מתוך מגזין ניו יורקר)
שער "הניו יורקר". בחברת החשמל רצו גם?(מתוך מגזין ניו יורקר)

 

בחברה מודעים לתהיות לגבי "זהותם המינית" של שקע ותקע, בדומה לתהיות שהיו סביב אריק ובנץ מרחוב סומסום. יוצרי רחוב סומסום לא הוציאו את השניים מהארון רשמית מעל המסך, וגם בחברת החשמל מעדיפים להשאיר את המצב עמום.

 

התינוק הוא של שקע, ותקע הוא החבר התומך. אם תחפשו את אמו של התינוק החדש בקמפיין, שיעלה בסוף השבוע, לא תפגשו אותה. "כל אחד יעשה את הפרשנות שלו לגבי שקע ותקע", ‬רוצים להעביר מסר שכיום יותר נקי לגדל כאן אומר הלמן. קוראי "ידיעות אחרונות" מוזמנים להציע שם לתינוק בעמוד הפייסבוק של העיתון.

 

הכתבה פורסמה הבוקר ב"ידיעות אחרונות"

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
צילום: יוסי וייס
תקע, שקע והבייבי. יש לכם שם בשבילו?
צילום: יוסי וייס
מומלצים