שתף קטע נבחר

בן 20, רצח 79 איש. חבר קרטל סמים הכי צעיר

חואן פבלו ואסקז ממכסיקו נעצר על ידי הרשויות כשמכר סמים ברחוב, אבל הפשע הגדול ביותר שלו הוא רצח אכזרי של עשרות בני אדם, בהם שוטר, רקדנית במועדון חשפנות וחברי קרטל יריב. "לחיים אין כל ערך עבורו"

הוא רק בן 20, אבל כבר הספיק לרצוח 79 בני אדם. זהו חואן פבלו ואסקז ממכסיקו, האיש הצעיר ביותר בעולם שחבר בקרטל סמים. ואסקז נעצר באחרונה על ידי המשטרה בשעה שמכר סמים ברחוב.

 

בפאה ואף אדום: ליצן חיסל בכיר בקרטל סמים

עוד חדשות בעולם :

"צרפת שילמה מיליונים כדי לשחרר חטופים"

נחתה בגְרֶנָדָה (קריביים) ולא בגְרָנָדָה (ספרד)

לראשונה באירופה: לא חובה להגדיר מין תינוק

ארה"ב: 6 גופות, בהן של 2 ילדים, נמצאו בבית

 

העיתון הבריטי "דיילי מירור" דיווח היום (יום ד') כי הצעיר המכסיקני שחבר בקרטל הסמים "גולף" הודה בחקירתו ברצח 45 בני אדם, אולם הרשויות מעריכות כי הוא אחראי ל-34 מקרי מוות נוספים במדינה. "ואסקז הוא לא הרוצח הכי צעיר שנתקלנו בו, אבל הוא אחד האכזריים ביותר מהם. לחיים אין כל ערך עבורו", אמר מקור משטרתי. "הוא לא התבייש במה שעשה. רוב קורבנותיו היו אנשים חפים מפשע ושומרי חוק".

 

"רוב קורבנותיו היו אנשים חפים מפשע ושומרי חוק". ואסקז ()
"רוב קורבנותיו היו אנשים חפים מפשע ושומרי חוק". ואסקז

במרס 2013 רצח הצעיר בן ה-20 שוטר שעצר אותו. ב-30 ביוני הוא רצח רקדנית שחטף ממועדון חשפנות ובאוגוסט הוא רצח בפאב שמונה בני אדם שחברים בקרטל סמים יריב.

 

ואסקז נעצר בתחילת החודש בעיר מונטריי, בירת מדינת נואבו ליאון, ועליו 35 שקיות עם קנאביס ו-22 שקיות עם קוקאין. קרטל הסמים שאליו הוא משתייך נלחם עם הקרטל היריב "זטאס" על נתיבי הברחות סמים לארצות הברית.

 

כ-80 אלף בני אדם נהרגו במכסיקו מאז 2007 באלימות שקשורה למלחמות הסמים במדינה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים