שתף קטע נבחר

סבסוד שכ"ד והנחה על פנטהאוז: מבצעי נדל"ן

השבוע פורסם שמחירי הדירות בישראל עלו ברבעון האחרון ביותר מ-5%, אז בדקנו אם הקבלנים יכולים לבוא קצת לקראתנו. בינתיים מצאנו הנחות בגובה של עשרות אלפי שקלים בודדים עבור דירות חדשות בפרויקטים למגורים, ובעיקר מבצעים שמיועדים דווקא לדירות היוקרה. נס חנוכה לא יהיה פה

מדי חודש אנו מציגים בפניכם מבצעים חדשים בשוק הנדל"ן ברחבי הארץ. על פי נתוני השמאי הממשלתי שפורסמו השבוע, בשלושת החודשים האחרונים עלו מחירי הדירות בישראל ב-5.6%. אז לרגל חודש נובמבר, ובהתקרב חג החנוכה, חיפשנו עבורכם מבצעי נדל"ן חדשים. נס של חנוכה לא מצאנו כאן, אך להלן כמה הצעות.

 

פנייה למשקיעים וסבסוד משכנתא

חברות עמרם אברהם ואפי קפיטל יוצאות במבצע מימון לציבור המשקיעים: בעלי דירה שרוצים לרכוש דירה נוספת בפרויקט "אקווה" בשכונת עין הים במערב חדרה, ישלמו במעמד החתימה על החוזה 139 אלף שקל, ויקבלו הלוואת קבלן בגובה מיליון שקל ללא ריבית וללא הצמדה. במועד מסירת הדירה החדשה ישלמו את היתרה ויתחילו להחזיר את ההלוואה. שווי ההטבה: 80-70 אלף שקל.

 

פרויקט "אקווה" בשכונת עין הים בחדרה ()
פרויקט "אקווה" בשכונת עין הים בחדרה

 

לעומת זאת, חברת פרץ בוני הנגב מציעה הנחה בגובה 60 אלף שקל בפרויקט "קסם הגליל" בכרמיאל, לרוכשים שזוהי להם דירתם הראשונה. דירת ארבעה חדרים בפרויקט, בשטח של 102 מ"ר עם מרפסת, תעלה החל ממיליון שקל.

 

פרויקט קסם הגליל בכרמיאל (הדמיה: aa סטודיו) (הדמיה: aa סטודיו)
פרויקט קסם הגליל בכרמיאל(הדמיה: aa סטודיו)

 

חברת אמירי גן, בשיתוף בנק הפועלים, מציעה מבצע סבסוד משכנתא לתקופה של שנתיים בפרויקט "אמירי פארק חדרה" בשכונת הפארק בעיר. את המבצע מציעה החברה לרוכשים הראשונים שיקנו דירה במגדל שהיא בונה, עם קו ראשון לפארק. עוד מציעה החברה מחיר פריסייל עבור דירות ארבעה חדרים בפרויקט בשטח של 108 מ"ר - החל מ-1.16 מיליון שקל.

 

פרויקט אמירי פארק חדרה (הדמיה: גיורא גור אדריכלים) (הדמיה: גיורא גור אדריכלים)
פרויקט אמירי פארק חדרה(הדמיה: גיורא גור אדריכלים)

 

מימון שכר דירה ופטור משכר טרחה

חברת נתיב פיתוח יוצא במבצע מימון בפרויקט "סול" ביישוב מצליח ובפרויקט "VIEW" ברחובות. במסגרת המבצע, תממן החברה את שכר טרחת עורך הדין (הטבה בגובה של עד 30 אלף שקל). עוד מציעה החברה לממן לרוכשים שכר דירה עד לקבלת טופס 4, בהחזר של 3,000 שקל בחודש. המחירים בפרויקט סול מתחילים ב-1.215 מיליון שקל לדירות שלושה חדרים. את המבצע הזה היא מציעה גם בפרויקט "אחוזת נתיב" בשכונת הר יונה בנצרת עלית, שם שווי ההטבה הכולל עומד על 100 אלף שקל. דירות שלושה חדרים בפרויקט עולות החל מ-650 אלף שקל.

 

פרויקט סול במצליח (הדמיה: ARCEFFECT) (הדמיה: ARCEFFECT)
פרויקט סול במצליח(הדמיה: ARCEFFECT)

 

חברת אפרידר מציעה עד סוף חודש נובמבר מבצע שנקרא "מחיר פיקס לדירה" בפרויקט "משכנות המוזיקה" בראש העין. במסגרת המבצע, רוכשי הדירות ישלמו מחיר ללא הצמדות, ללא ריבית וללא שכר טרחה לעורך דין. דירת ארבעה חדרים בפרויקט, בשטח של 107 מ"ר (עם מרפסת וחניה) עולה החל מ-1.22 מיליון שקל; דירת חמישה חדרים בפרויקט, בשטח של 127 מ"ר (עם מרפסת וחניה) עולה החל מ-1.32 מיליון שקל.

 

פרויקט משכנות המוזיקה בראש העין ()
פרויקט משכנות המוזיקה בראש העין

 

חברת א. דורי יוצאת במבצע לרוכשי דירות בפרויקט "דורי פלוס" במתחם 1200 בהוד השרון. במסגרת המבצע, תעניק החברה חבילת מימון שכוללת בשלב הראשון תשלום בגובה 15% מסכום הדירה, וכן הלוואה בסכום של עד מיליון שקל ללא ריבית לתקופה של שנה או שנתיים, אותה יוכלו להחזיר בכל עת ללא קנסות והיטלים. דירות חמישה חדרים בפרויקט עולות החל מ-1.94 מיליון שקל ודירות שישה חדרים עולות החל מ-2.90 מיליון שקל.

 

פרויקט דורי פלוס בהוד השרון (הדמיה: דורי פלוס) (הדמיה: דורי פלוס)
פרויקט דורי פלוס בהוד השרון(הדמיה: דורי פלוס)

 

במושב סלעית שבמועצה האזורית שומרון מציעה חברת אמפא מליבו ללקוחות לבחור מגרש ולתכנן את ביתם בתכנון עצמי יחד עם אדריכלי החברה. השיטה, לדברי החברה, תאפשר ללקוחות להימנע מעיסוק המכביד של בנייה עצמית. וילה עם 3.5 חדרים בשטח של 95 מ"ר תעלה 1.5 מיליון שקל.

 

הפרויקט של חברת אלפא מליבו בסלעית (הדמיה: גיא שחם) (הדמיה: גיא שחם)
הפרויקט של חברת אלפא מליבו בסלעית(הדמיה: גיא שחם)

 

בפרויקט "2B" בבאר יעקב, מציעה קבוצת יצחקי מבצע ל-10 רוכשים בלבד, במסגרתו יקבלו פטור מתשלום מדד תשומות הבנייה עד אפריל 2014. ואילו ביישוב אלעד מציעה חברת ארזים (ג.י.א) מקבוצת אורון אחזקות והשקעות מבצע בפרויקט "אלעד קונספט". במסגרת המבצע, תינתן הלוואה ללא ריבית של 700 אלף שקל למשך שנתיים.

 

פרויקט B2 בבאר יעקב (הדמיה: ARCEFFECT) (הדמיה: ARCEFFECT)
פרויקט B2 בבאר יעקב(הדמיה: ARCEFFECT)

 

הנחות על פנטהאוז ודירות יוקרה

חברת אלמוג כ.ד.א.י מציעה את דירות הפנטהאוז בפרויקט "casa" ביבנה במבצע, במסגרתו הרוכשים ישלמו 1.68 מיליון שקל עד לאכלוס, ואת היתרה בהלוואה צמודת מדד בפריסה לארבע שנים - כשהריבית מסובסדת על ידי החברה. את ההשלמה למחירו המלא של הפנטהאוז, שעומד על החל מ-2.28 מיליון שקל, מאפשרת החברה בפרישת תשלומים ללא ריבית לאורך ארבע שנים. האכלוס בינואר 2014.

 

פרויקט casa ביבנה (הדמיה: ארקריאייטיב) (הדמיה: ארקריאייטיב)
פרויקט casa ביבנה(הדמיה: ארקריאייטיב)

 

חברת ארזים (ג.י.א) מקבוצת אורון אחזקות והשקעות יוצאת במבצע בפרויקט "My Concept" בשכונת רמות המערבית בבאר שבע. במסגרת המבצע, תינתן הנחה בגובה 56 אלף שקל על חמש הדירות המיוחדות האחרונות בפרויקט. מדובר בדירות גן, לופטים, דופלקסים ודירות פנטהאוז. מחירו של פנטהאוז במבצע עומד על 1.345 מיליון שקל.

 

פרויקט my consept בבאר שבע (צילום: צילום: ארזים (ג.י.א)) (צילום: צילום: ארזים (ג.י.א))
פרויקט my consept בבאר שבע(צילום: צילום: ארזים (ג.י.א))

 

חברת אפרידר ישראל יוצאת במבצע עד סוף החודש בפרויקט "שירת משה" במתחם המרינה באשקלון. במסגרת המבצע, תינתן הנחה בגובה 100 אלף שקל על הדירות, שכוללות מפרט יוקרתי ומשווקות בתמהיל של ארבעה חדרים, חמישה חדרים, דירות גן ודירות פנטהאוז. מחיר דירת ארבעה חדרים בפרויקט מתחיל, במסגרת המבצע, ב-1.25 מיליון שקל.

 

פרויקט שירת משה באשקלון (הדמיה: art-deco.com) (הדמיה: art-deco.com)
פרויקט שירת משה באשקלון(הדמיה: art-deco.com)

 

חברת קרן נדל"ן יוצאת במחירי פריסייל בפרויקט "ישגב על הגן" בצפון תל-אביב, הכולל 20 יחידות דיור מרווחות בשני בניינים בגובה חמש קומות. במסגרת מחירי הפריסייל, דירות חמישה חדרים, בשטח של 140 מ"ר, יעלו החל מ-3.3 מיליון שקל. המחיר לאחר מבצע המכירה המוקדמת יעמוד על החל מ-3.6 מיליון שקל.

 

פרויקט ישגב על הגן בתל אביב (הדמיה: א. סטודיו) (הדמיה: א. סטודיו)
פרויקט ישגב על הגן בתל אביב(הדמיה: א. סטודיו)

 

מבצעים למגזר הדתי ומועדון לקוחות חדש 

מועדון הלקוחות "פאוארקארד", הפועל בשיתוף כרטיסי האשראי כאל ודיינרס, יצא במבצע משותף עם חברת אביסרור, הבונה בין היתר ברחובות, באר שבע ויבנה. במסגרת המבצע מוענקות הטבות בשווי של עד רבע מיליון שקל לרכישת דירה. בנוסף, תוענק לרוכשים הלוואה של עד חצי מיליון שקל ללא ריבית. במועדון הלקוחות הדגישו כי הוא פתוח לכלל הציבור ואינו סקטוריאלי.

 

פרויקט אביסרור במערב רחובות ()
פרויקט אביסרור במערב רחובות

 

אפרופו חברת אביסרור, החברה החלה בשיווק המגדל השני בפרויקט "תאומי אביסרור" בשכונת רובע ח' באשדוד. במסגרת זאת, דירת ארבעה חדרים בשטח של 100 מ"ר עם מרפסת וחניה תת-קרקעית תעלה החל מ-1.33 מיליון שקל. דירת חמישה חדרים בשטח של 132 מ"ר עם מרפסת, חניה ומחסן צמוד תעלה החל מ-1.51 מיליון שקל.

 

פרויקט תאומי אביסרור באשדוד ()
פרויקט תאומי אביסרור באשדוד

 

חברת באמונה, הבונה פרויקטים למגורים לציבור הדתי, יוצאת במבצע מיוחד לרוכשי דירות בפרויקט "חורשת האקליפטוס" בפרדס חנה-כרכור. במסגרת המבצע, מציעה החברה שתי חניות במחיר של אחת לרוכשי דירות חמישה חדרים. דירות אלה, בשטח של כ-120 מ"ר עם חניה אחת נמכרות, היום החל מ-1.08 מיליון שקל. המעוניין לרכוש חניה שנייה נדרש להוסיף 30 אלף שקל. 

 

בפרויקט "אורות אליהו" בעפולה מציעה חברת באמונה מוצרי חשמל בשווי של 15 אלף שקל לכל רוכש דירה. דירות ארבעה חדרים בפרויקט נמכרות החל מ-800 אלף שקל, ודירות חמישה חדרים בפרויקט נמכרות החל מ-880 אלף שקל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הדמיה: aa סטודיו
הדמיית פרויקט קסם הגליל בכרמיאל
הדמיה: aa סטודיו
מומלצים