שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  דו"ח קבוצה: בני יהודה
  רופניק הגיע מהפועל ת"א ושוקי נגר חזר הביתה, סמלים כמו מדר וסהר מזרחי עזבו, אך במקומם הובאו שיטרית ואוחיון היעילים. אבל עם כל הכבוד לשחקנים, השם החם באמת נמצא על הספסל, המאמן אלי אוחנה. קבלו את בני יהודה מודל 2000

  צוות מקצועי:
  מאמן: אלי אוחנה
  עוזר מאמן: אייל בגלייבטר
  מאמן כושר: גיא עזורי
  תקציב: כתשעה מיליון שקלים
  באו: שוקי נגר, דאבור רופניק, מוטי אוחיון, עופר שטרית, יוסי אבוקסיס, גיא אלפיה, יארני יבורניק, פטר סאפטיץ', ילקו ג'יורג'סקו, דן ברקולין, אורן סממה, מוני שיקלי, אסי בלדוט, שלומי טיירי, שי ראלי, רועי שרעבי, שי שרעבי, שי אבוקסיס.
  עזבו: קובי רפואה, יוסי מדר, סהר מזרחי, אילון שוואגר, סטיב גורי, פרנק דיאה, חנוך מררו, שי הס, בני קוזושווילי, עופר לוי, ג'ואן בטיס-פראן, רונן פייגנבאום, יניב צ'צ'יאן, יאיר שמחון.
  זרים: דאבור רופניק, יארני יאבורניק, ילקו ג'יורג'סקו, פטר סאפטיץ', מריו קראלי.
  שחקן מפתח:
  עופר שטרית. עם הקישור שמאחוריו וחזי שירזי לצידו, חייב שטרית לחזור לכושר ההבקעה הטוב שלו. אומנם בעונות האחרונות, הוא התקשה לכבוש, ובעונה הקודמת הסתכסך מעט עם אוחנה, אבל עכשיו הוא יוצא לדרך חדשה, כדי לדאוג שבמחזור האחרון לא תצטרך קבוצתו להזדקק לטובות של אחרים.
  השחקן שיפרוץ:
  יניב ווהבה. בשכונה גדל שוער מוכשר, שהעונה ילבש באופן קבוע את אפודת השוער הראשון. ווהבה, שכבר שיחק פה ושם בעונה שעברה, צריך להוכיח שהוא יכול להחזיק מעמד בהצלחה ולאורך זמן מול התקפות המחץ של קבוצות ליגת העל.
  מלך השערים של הקבוצה בעונה שעברה: קובי רפואה: 17 שערים.
  דבר האוהד:
  אילן שרעבי: "אחרי דפיקות הלב של העונה שעברה, מחכה לנו עונה מוצלחת. סוף סוף יש לנו סגל מלא, עם חמישה זרים, וחיזוק ישראלי לא רע בכלל. אלי אוחנה מתאים לנו בתור מאמן, גם מבחינת אישיות וגם מבחינת מה שהוא מסמל בכדורגל הישראלי. יחד איתנו הוא ישחזר את ההצלחה האישית שלו כשחקן, אבל הפעם כמאמן".


  צילום: ראובן שוורץ
  אוהדי בני יהודה: מקווים לעונה רגועה
  צילום: ראובן שוורץ
  ארכיון
  סהר מזרחי: עוזב את הבית
  ארכיון
  דוד פריד
  אלי אוחנה וגיא עוזרי
  דוד פריד
  מומלצים